Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - temat ogólny

475 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2008 o 20:53, DSD29 napisał:

Czy żeby móc zainstalować tą grę potrzeba BoŚ 1?


Oczywiście, ze tak. Tak samo jak Neverwinter Nights 2 potrzebuje części pierwszej... [/ironia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 20:53, DSD29 napisał:

Czy żeby móc zainstalować tą grę potrzeba BoŚ 1?


Bez ironii: nie, nie trzeba miec BoS1, to chyba oczywiste, nie? To nie jest jakiś dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ,też mam kłopot. W misji w której musze zniszczyć twierdze Dol Goldur , jest Troll którego , uwaga , nie da się zniszczyć. Co to może być ?? Nawet jeśli wyśle na niego bohaterów , całą armie i specjalne umiejętności , temu zostanie minimum życia i nic po za tym.
Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 12:06, szwagiers napisał:

Właśnie ,też mam kłopot. W misji w której musze zniszczyć twierdze Dol Goldur , jest Troll
którego , uwaga , nie da się zniszczyć. Co to może być ?? Nawet jeśli wyśle na niego bohaterów
, całą armie i specjalne umiejętności , temu zostanie minimum życia i nic po za tym.
Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.

Błąd gry. Uruchom tą misje jeszcze raz. A jak nie to spróbuj ominąć tego trolla i zniszcz twierdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2008 o 12:06, szwagiers napisał:

Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.


miałem dokładnie to samo, nic dziada nie ruszało ;]
ja go olałem, uważając tylko na to, aby nie wpadł do mojej bazy. nie wiem, czy da się jakoś obejść tego buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 17:18, Robert'cik napisał:

Co byście powiedzieli na pomysł zagrania w kilka osób przez Neta? Piszcie, zastanowimy się,
jak to rozegrać.


Dobry pomysł, ale mi coś ostatnio 2 nie działa. Niewiem dlacczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 17:18, Robert'cik napisał:

Co byście powiedzieli na pomysł zagrania w kilka osób przez Neta? Piszcie, zastanowimy się,
jak to rozegrać.


Świetny pomysł, trzeba tylko znaleźć kilka(naście) godzin w tygodniu, tak żeby każda z kilku (4-6) osób miała czas i tak kilka razy, to można ze 3 rozgrywki zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę czy mógłby mi ktoś podać linka do rejestracji elektronicznej, bo jak klikam w start/programy/electronic Arts/Bitwa o Śródziemie II/Rejestracja elektroniczna to wyskakuje mi niebieskie okienko z napisem "trwa łączenie lub szukanie strony itd." i muszę trochę czekać a po chwili wyskakuje mi że nie odnaleziono strony i żrbym spróbował ponownie. Oczywiście gra oryginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razu kilkanaście? Przecież można zagrać na przykład w najbliższą sobotę i zobaczyć, jak nam to wyjdzie. W razie czego piszcie na gg 7578025.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 15:48, Khorn1237 napisał:

Mam prośbę czy mógłby mi ktoś podać linka do rejestracji elektronicznej, bo jak klikam w start/programy/electronic
Arts/Bitwa o Śródziemie II/Rejestracja elektroniczna to wyskakuje mi niebieskie okienko z napisem
"trwa łączenie lub szukanie strony itd." i muszę trochę czekać a po chwili wyskakuje mi że
nie odnaleziono strony i żrbym spróbował ponownie. Oczywiście gra oryginalna.

ja zawsze wchodzę na stronke EA Polska i się loguję i wtedy mi się pokazuje coś w stylu profilu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 17:18, Robert'cik napisał:

Czemu od razu kilkanaście? Przecież można zagrać na przykład w najbliższą sobotę i zobaczyć,
jak nam to wyjdzie. W razie czego piszcie na gg 7578025.


Ja z powodu różnicy czasowej odpadam, ale życzę szczęścia. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 15:49, Aragloin napisał:

Czy w jedynce też trzeba ściągać patcha by uruchomić grę tak jak w dwójcę?Proszę o szybką odpowiedż


O ile pamiętam nie musisz. Również pamiętam, że to jest temat o dwójce, nie jedynce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 00:41, Icestalker napisał:

> Czy w jedynce też trzeba ściągać patcha by uruchomić grę tak jak w dwójcę?Proszę o szybką
odpowiedż

O ile pamiętam nie musisz. Również pamiętam, że to jest temat o dwójce, nie jedynce :P

Ale w temacie jadynki nikt by mi nie odpowiedział.Thanks za informacje:P(a czy to pewne?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak biore potyczke to czemu zawsze limit armii mam 1000 nawet jak ustawie na na 2x 100x i tak zawsze mam 1000.
I jeszcze jedno pytanie jak gram własnym bohaterem zdobywam nagrody to one ci cos dają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2008 o 14:37, Aragloin napisał:

Ale w temacie jadynki nikt by mi nie odpowiedział.Thanks za informacje:P(a czy to pewne?)



Wrong Anwser :P
Żeby grać w multi MUSISZ zrobić update. Do singla tylko nie trzeba. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej części gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować