Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - temat ogólny

475 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2009 o 13:13, revolt505 napisał:

Ech, mam nowego nero i czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak zrobić ten obraz płyty?


nero... ?
ja robie programem alcohol 120%. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet niezla gra, gralem juz dosc dawno bo niedlugo po premierze przypomina mi troche C&CTW tylko ma 2 duze wady - brak balansu miedy rasami i w ogole nie wykorzystany potencjał budowania murów. Pozatym sterowanie jednostkami jest troche dziwne :S ale ogolnie to nienajgorsza strategia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż dodatek stanieje - minęły już,chyba dwa lata od premiery,a Król Nazgól kosztuje nadal 80 zł ... ach,ten EA Games ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... warto wydać na LOtR. BoŚ II kase? Bo jestem zapalonym fanem lotra: mam już bitewniaka, karty, filmy ksiązki, ale gry zadnej, wiec chcę to nadrobić ale szukam najlepszej jaka jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bitwa o Śródziemie 1 & 2 to moim zdaniem chyba najbardziej klimatyczne gierki jakie w tym uniwersum wyszły. Jeśli Ci się filmowa trylogia podobała to jest to ''a must have'' :-). Atutem gier są fragmenty filmu i muzyka zeń. Poszukaj se na youtube gameplayów z gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również uważam,że obie części Bitwy to najlepsze gry w uniwersum Tolkiena / Jacksona,jakie EA Games wysmażyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 19:22, kuki288 napisał:

No jest spoko, a LOTR: POdbój? Też mi się jakoś dziwnie podoba'';p


Podbój jest,ponoć kiepski - ponoc lepiej zagrać w stary Powrót Króla,choć ja bym tam i w Podbój pograł,gdyby był dużo tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 19:28, lis_23 napisał:

> No jest spoko, a LOTR: POdbój? Też mi się jakoś dziwnie podoba'';p

Podbój jest,ponoć kiepski - ponoc lepiej zagrać w stary Powrót Króla,choć ja bym tam
i w Podbój pograł,gdyby był dużo tańszy.



Ok, więc kupować Bitwe 1 czy dwa? I może jakieś male porady na początek;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 20:21, Xlol1 napisał:

Radzę zacząć od jedynki ;p


Eeee tam;p Widzę że dwójka ma lepszą grafiki, wiec chyba od niej zacznę. Bo dwie rzeczy które najbardziej cenie to grafika i fabula. najlepiej zeby to byl rgp;p

PS: A czy ten dodatek Król nazgóli jest to samodzielny dodatek? tzzn nie wymaga podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 20:29, kuki288 napisał:

> Radzę zacząć od jedynki ;p

Eeee tam;p Widzę że dwójka ma lepszą grafiki, wiec chyba od niej zacznę. Bo dwie rzeczy
które najbardziej cenie to grafika i fabula. najlepiej zeby to byl rgp;p

PS: A czy ten dodatek Król nazgóli jest to samodzielny dodatek? tzzn nie wymaga podstawki?



Jedna z glownych rzeczy, jakie cenisz w RPG jest grafika? Oj stary, juz mi cie szkoda, bo to chyba znaczy, ze taki Gothic 1 czy 2 raczej ci nie podejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2009 o 20:45, Izrafel92 napisał:

Jedna z glownych rzeczy, jakie cenisz w RPG jest grafika? Oj stary, juz mi cie szkoda,
bo to chyba znaczy, ze taki Gothic 1 czy 2 raczej ci nie podejdzie?


Stary mylisz się, jestem największym fanem gothica jaki chodzi po tej ziemi;p
Glówne rzeczy jakie cenię w grach jest grafika oraz fabula. Ale najbardziej lubie rpg w których nie kladę juz takiego nacisku na grafikę ale na fabulę i walkę;) Np, ja jak joz powiedzialem jesten zapalonym fanem gothjica jeden, dwa i noc kruka, gothic 3 tez jest fajny ale juz najgorszy z calej sagi a ma lepsza grafikę od poprzedników;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Bitwy o Śródziemie ma dość długą kampanię,są misje grupką bohaterów / Morja / i typowe misje RTSowe,ale jedynka jest mocno ograniczona / budować można tylko w wyznaczonych miejscach /.
Dwójka jest już inna,jest swoboda,dochodzi wznoszenie murów,wież,ale połączyli Rohańczyków z Gondorczykami,no i kampania jest króciutka - dodatek wymaga podstawowej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuki288 czy mógłbyś korzystać ze słownika pisząc swoje posty? (przynajmniej ogólnikowo) Z tego co wiem to w Firefoxie na gram.pl wyświetla popełnione błędy. Nie żebym się jakoś rzucał, bo też nie jestem orłem z ortografii, ale to taka mała rada na przyszłość. Po prostu zanim klikniesz "Dodaj post" to przeczytaj to co napisałeś i sprawdź czy "Everything is OK".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 20:57, kuki288 napisał:


> Jedna z glownych rzeczy, jakie cenisz w RPG jest grafika? Oj stary, juz mi cie szkoda,

> bo to chyba znaczy, ze taki Gothic 1 czy 2 raczej ci nie podejdzie?

Stary mylisz się, jestem największym fanem gothica jaki chodzi po tej ziemi;p
Glówne rzeczy jakie cenię w grach jest grafika oraz fabula. Ale najbardziej lubie rpg
w których nie kladę juz takiego nacisku na grafikę ale na fabulę i walkę;) Np, ja jak
joz powiedzialem jesten zapalonym fanem gothjica jeden, dwa i noc kruka, gothic 3 tez
jest fajny ale juz najgorszy z calej sagi a ma lepsza grafikę od poprzedników;p



Aaa. Rozumiem. ;) Sorry. Grafika..fakt, przyjemnie jest cieszyc oko najwyzszymi detalami itd. itd. ale bez klimatu i innych skladowych grywalnosci to d*** blada xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, a powiedzcie mi czy w dwójce zachowane są proporcje w storunku ludzi do budynków? Czy jest tak jakw większosci RTS, że gościo większy od budynku, lub na odwót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować