Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - temat ogólny

475 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2009 o 07:58, kuki288 napisał:

Ej, a powiedzcie mi czy w dwójce zachowane są proporcje w storunku ludzi do budynków?
Czy jest tak jakw większosci RTS, że gościo większy od budynku, lub na odwót?


Chyba wiem o co ci chodzi, i powiem tyle ze to co ma byc duze jest a to co ma byc male tak owe jest.
Czyli wszystko wyglada tak jak wygladac powinno, czyli np. ludzie nie sa wieksi od budynkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2009 o 11:09, Kur0 napisał:

Chyba wiem o co ci chodzi, i powiem tyle ze to co ma byc duze jest a to co ma byc male
tak owe jest.
Czyli wszystko wyglada tak jak wygladac powinno, czyli np. ludzie nie sa wieksi od budynkow.


No to już chyba wiem podstawowe cechy. Teraz mi tylko pozostaje wybór( jako fanowi LOTrA?) czy kupić sobie gre na kompa, gdzie kompa będe mial najbidniej za rok(pozatym mam w razie czego w co grać, kupile ostatnio AC i GW), czy figurki do systemowego bitewniaka... hmmm, może jak ktoś gra w bitewniaka to poradzi co:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś ciekawe strony z dodatkowymi rzeczami do tej gry ?? Chodzi mi o jakieś nowe postacie, jak się tworzy bohatera, to jakieś skiny do broni, nowe jednostki, budynki. Jeśli znacie takową stronę, to proszę o jej adres. Mile widziane jakieś ciekawe mody do gry. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długich poszukiwaniach znalazłem stronę:
http://lordoftherings.filefront.com/
Jest tam wiele ciekawych rzeczy (pisze jak by kogoś interesowały mody i inne rzeczy do tej gry). Nie zdążyłem tylko sprawdzić czy działają na PL wersji językowej (nie miałem czasu). Jeśli ktoś zna jeszcze jakieś ciekawe strony to piszcie pod mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 22:32, Lukasz0911 napisał:



To jakbyś mógł, prosiłbym o sprawdzenie czy działają z wersją PL. Byłym wdzięczny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 22:32, Lukasz0911 napisał:

Po długich poszukiwaniach znalazłem stronę:
http://lordoftherings.filefront.com/
Jest tam wiele ciekawych rzeczy (pisze jak by kogoś interesowały mody i inne rzeczy do
tej gry). Nie zdążyłem tylko sprawdzić czy działają na PL wersji językowej (nie miałem
czasu). Jeśli ktoś zna jeszcze jakieś ciekawe strony to piszcie pod mną.


o dzięki, ciekawie ciekawie :D Gram na multi ale sam nigdy ze strony nic dodatkowego nie ściągałem. Pare razy grałem na ściągniętych mapach ale to podczas wchodzenia na serwer się one same po prostu ściągały.
Raz grałem w coś takiego że wszyscy byliśmy razem i mieliśmy tylko 1 bohatera i 1 orła. I musieliśmy bronić bramy i napływały coraz liczniejszi i lepsi przeciwnicy :D Fajnie się tak grało :D Nic nie było trzeba budować tylko patrzeć jak bohaterowie walczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam problem nap gdy mam łucznika elfa jak strzela z łuku to strzeli złapie miecz w rękę znowu strzeli i tak cały czas ma ktoś tak i wie jak to naprawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 16:59, Karol44 napisał:

Ej mam problem nap gdy mam łucznika elfa jak strzela z łuku to strzeli złapie miecz
w rękę znowu strzeli i tak cały czas ma ktoś tak i wie jak to naprawić .


Z tego co wiem w przypadku stworzonych przez Nas herosów takie coś jest po prostu normalką. Skopali trochę ten fragment i tyle :))

Swoją drogą. Czy ktoś wie, gdzie mógłbym znaleźć ścieżkę dźwiękową z Bitwy o Śródziemie II? Wystarczą mi nawet same tytuły tych melodii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2009 o 22:12, boduczek napisał:

Swoją drogą. Czy ktoś wie, gdzie mógłbym znaleźć ścieżkę dźwiękową z Bitwy o Śródziemie
II? Wystarczą mi nawet same tytuły tych melodii :)


dokładnie jak napisałem Diverso :)
A jeśli chcesz tytuły to wygooglaj sobie lord of the rings soundtrack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 22:15, Diverso napisał:

Ścieżka dźwiękowa to głównie jeśli nie w całości muzyka z filmu. Więc Empik/Allegro/Media
Markt itp.


Generalnie chodzi o to, że w grze jest taka jedna piosenka [piosenka, gdyż występuje tam wokal] i bardzo byłbym ciekaw jej tytułu. Jednak z tego co pamiętam w samym filmie ona nie występowała, albo ja byłem głuchy :)

POZDRO-Grizzly

Nie jestem pewien czy tam to znajdę, ale spróbujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 11:16, boduczek napisał:

>

Nie jestem pewien czy tam to znajdę, ale spróbujemy :)


Jeśli to jest w grze to prędzej znajdziesz jej tytuł wpisując "Battle for Middle-Earth II soundtrack".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 11:40, Karol44 napisał:

Kto pogra ze mną przez neta .


o tak o tak wkońcu ktoś :D:D:D
Ja bardzo chętnie.
mój xfire to grizzly36
gg 13129834
skype sallow-grizzly
odezwij się to chętnie zagram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mam problem z multi, po dluzszym czasie zainstalowalem na nowo gre, ale tylko dla multi. No i gdy wchodze w tryb wieloosobowy, wpisuje swoje dane - konto i haslo, wszystko na pewno dobrze, ze mam dwa konta to wpisywalem z obu. Ale za kazdym razem i na kazdym koncie wyskakuje - "uzytkownik nie zarejestrowal gry". A rejestrowalem na pewno. Nawet probowalem zarejestrowac gre, ale wtedy dostawalem komunikat : ''ten klucz jest juz uzywany" :/ A gry nikomu nie pozyczalem ani nic w tym stylu - wczesniej wszystko dzialalo jak nalezy.

Jakies sugestie na rozwiazanie problemu ?''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować