Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - temat ogólny

475 postów w tym temacie

mam problem z rejestracją gry Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II Król Nazguli a mianowicie gdy włączam "rejestracja elektroniczna" wyskakuje okienko:
" Wystąpił problem z aplikacją EReg i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. "

czy da się i jak zarejestrować ''ręcznie'' np. na jakiejś stronie internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem, gdy wlaczam bitwe o srodziemie od razu sie anuluje a gdy ja zmaksymalizuje znowu to samo, pewnie to przez viste, macie jakiegos patcha czy cos na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 18:21, GGuy-cob napisał:

mam pewien problem, gdy wlaczam bitwe o srodziemie od razu sie anuluje a gdy ja zmaksymalizuje
znowu to samo, pewnie to przez viste, macie jakiegos patcha czy cos na to ?

Próbowałeś w trybie zgodności uruchamiać?
Poza tym warto w sieci poszukać może ktoś miał taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 16:59, Piterixos napisał:

Da mi ktoś link do polskiej pomocy technicznej do tej gry? Bo szukam już długo i mnie
szlak trafia...


A pomoc techniczna EA nie wystarczy? Miałem kiedyś problem z BfME2, napisałem do nich, pokorespondowaliśmy trochę i poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 17:25, Ring5 napisał:

A pomoc techniczna EA nie wystarczy? Miałem kiedyś problem z BfME2, napisałem do nich,
pokorespondowaliśmy trochę i poszło.


O to mi w sumie chodzi. Tylko proszę o link do jakiejś polskiej pomocy (bo przecież taka jest chyba?) Szukam już długo (w sumie to mam problem z pierwszą częścią tej gry, ale to bez znaczenia) i nic takiego nie widzę, a pamiętam, że kiedyś coś takiego widziałem, że wybierało się grę, opisywało problem i wszystko ładnie było po polsku. Znalazłem tą stronę: https://help.ea.com/?showhome=true Ale ona odpada, bo po prostu żadna funkcja na niej nie działa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem ochote pograc w jakas strategie, no i przypomnialem sobie ze kiedys milo mi sie gralo w druga czesc bitwy o srodziemie. Otoz zainstalowalem, odpalam i klops. Pokazuje sie to okienko od gry, ale dalej sie nic nie dzieje. Zainstalowanie dodatku oczywiscie nie pomoglo. Czytalem na necie, okazuje sie ze sporo ludzi ma z tym problemy.
Moj konfig:
AMD Athlon X2 - 5400
Evga 9800GTX
4 GB Ramu
Windows XP SP3
Dodam ze jeszcze jakies trzy, czy cztery lata temu ta sama gra mi chodzila, tyle ze jeszcze na starym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 23:10, Karol44 napisał:

Gra ktoś jeszcze na internetach?


EA wyłączyło serwery więc nikt nie gra, ale jest specjalny klient do gry zrobiony przez fanów który zawiera sam tryb multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować