Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - temat ogólny

475 postów w tym temacie

Ja w tą grę jeszcze nie grałem ale MUSZĘ ZAGRAĆ!!!.Po recenzjach i opiniach graczy wnioskuję, że jest to obecnie najlepszy RTS(albo jeden z najlepszych)na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 09:44, Kogamin napisał:

Ja w tą grę jeszcze nie grałem ale MUSZĘ ZAGRAĆ!!!.Po recenzjach i opiniach graczy wnioskuję,
że jest to obecnie najlepszy RTS(albo jeden z najlepszych)na rynku.


I będziesz musiał wydać 160zł bo z tego co czytałem w recenzji CDA to tyle BFME2 kosztuje :-) Chyba że znajdziesz taniej na Allegro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 07:14, Fan HP napisał:

Mam pewien problem bo nie bardzo wiem jaki jest cd-key do tej gry
mam obraz płyty i nie mam tylko cd-keya
więc jak ktoś posiada takowy to niech mi napisze
dzienx z góry xD

Złodziejstwa na tym forum nie tolerujemy.
BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sobie nikogo znaleść do gry przez neta. Gra ktoś może jeszcze oprócz mnie ? Wiem że moge sobie wyszukać jakiś sewer, ale tu chodzi żeby kogoś znać, mieć kontakt i móc sobie pogadać po bitwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bitwa 1 była wyjątkowa i wogule bardzo fajna a dwójka jest jeszcze lepsz dzieki licencji na twórczość tolkiena
ale 160 złoćiszy to dużo jak nawet za taką grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bfme 2 jest wyjątkowo niedopracowana gram w nią już sporo czasu(od premiery po necie) i wiem coś o tym. Ma dużo błędów jak wytrzymałość niektórych herosów, wyjątkowa "słabość" budynków i mocy niektórych herosów. Moim skromnym zdaniem i wielu osób z, którymi na ten temat rozmawiałem ta gra jest niedopracowana(podobno mają to poprawić po paychu 1.05)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam, pewne pytanie. Otoz nigdzie nie moge znalezc informacji o tym czy w Bitwie o Srodziemie II jest tryb: POTYCZKA?

PS:Sorry za blendy ortograficzne, ale pisze z zagranicznego (chyba zachodniego) PC u kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 09:44, Kogamin napisał:

Ja w tą grę jeszcze nie grałem ale MUSZĘ ZAGRAĆ!!!.Po recenzjach i opiniach graczy wnioskuję,
że jest to obecnie najlepszy RTS(albo jeden z najlepszych)na rynku.


Teraz to mozesz se zamowic u Wirtusa (szkoda ze nie mozna tego zamowic w Cd-Projekt) i tam kosztuje 110-120 zyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 15:24, Igor Tarasiuk napisał:

Sorry za dociekliwosc, ale ile jest ras? Ile kampanii? Czy oplaca sie kupowac? Czy za tydzien
moze staniec?


Gry EA za szybko nie tanieją. http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=2&ProduktID=9820 tutaj z kosztem wysyłki będzie jakieś 125zł, w Media 130zł - prawie bez różnicy. Jest 6 frakcji, ale kampanie są niezbyt ciekawe, lepsze w BFME1. Pozatym gra jest super. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 17:43, Igor Tarasiuk napisał:

A czy ktos moglby wymienic wszystkie frakcje?


Po stronie dobra: Ludzie Zachodu, Elfy i Krasnoludy, po stronie zła: Mordor, Isengard i Gobliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post za postem, ale właśnie odkryłem, że potwierdzono wydanie dodatku zatytułowanego roboczo "The Rise of the Witch- king". Ma zawierać nową kampanię oraz frakcję- Angmar, dostępną w potyczkach i multiplayerze. Oto screeny:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w kafejce na lanie w BFME 2 w wersję 1.04. Ale po dokładnie 3 minutach wywalało wszystkich graczy z gry, obojętnie kto stawiał serwer, jakie były ustawienia - nawet nie było okienka że ''oczekiwanie na gracza'' czy coś takiego. Więc wina lanu czy gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Ty mi pomożesz. ;) Nikt na poprzedniego posta nie odpowiada. Chodzi o to, że w kafejce w której chcę zagrać w BFME lub BFME 2 na lanie gra jest rozłączana po 3.5 min. Właściciele kafejki instalowali różne wersje gry - polskie i angielskie, spaczowane i czyste, zawsze ten sam problem wyłącznie w tych dwóch grach EA. Może jakiś plik rejestru potrzebuje zmiany albo coś? Nigdzie nie mogę na necie znaleźć o tym błędzie. Chyba że w tej kafejce są pirackie wersje, ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować