Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - temat ogólny

475 postów w tym temacie

Bitwa o Śródziemie jest wg. mnie najlepszą strategią fantasy. Nie ma zbytniego martwienia sie o surowce . bo jest tylko jeden , zróżnicowane armie. Niestety mam staruchny komp i BoŚ II nie działa u mnie (grałem u kuzyna w demo) . Mam BoŚ I i podoba mi sie nieco mniej niż druga część. W ''''jedynce'''' jest mniej armii , gorsza grafika i mniej fajnych rozwiązań(np: zaznaczanie i ustawianie formacji za pomocą 2ch klawiszy myszki). W cześci pierwszej budynki można budować tylko w miejscach do tego przeznaczonych , co mocno ogranicza możliwości defensywy. W BoŚ 2 bazy możemy budować gdzie nam sie żywnie podoba a dodatkowo jest bardzo fajny system budowy fortyfikacji.
Pierwsza gra którą kupie gdy nabęde nowy komputer to będzie właśnie Bitwa o Śródziemie II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ati radeon 9950 ^^ fakt nie najnowsza ale mam inne wydatki ( nowy monitr^^ i klawiatura + mycha....)
Podejrzani brzmi, że n max lekko tnie ale Warhammer Mark of Chaos gdzie moja karta nie jest nawet podana w minimalnych wymaganiach~ to ja przepraszam...w ustawieniach mam grafke na najwyższy i na wysokie^^ / moge dać screena ale odrobinke to potrwa^^

Doktor14 - nie, nie, nie druga jest o wiele leprza. Twoja pomyłka wynika jedynie z faktu, że jedynka przedstawiała wydarzenia z filmu i bardziej trzymała się książki oraz kampania była bardziej oprzerna. Dwujka ma o wiele lepszą ścieżke dźwiękową, grafike i styl rozgrywki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 17:28, Strategik napisał:

Bitwa o Śródziemie jest wg. mnie najlepszą strategią fantasy. Nie ma zbytniego martwienia sie
o surowce . bo jest tylko jeden , zróżnicowane armie. Niestety mam staruchny komp i BoŚ II
nie działa u mnie (grałem u kuzyna w demo) . Mam BoŚ I i podoba mi sie nieco mniej niż druga
część. W ''''jedynce'''' jest mniej armii , gorsza grafika i mniej fajnych rozwiązań(np:
zaznaczanie i ustawianie formacji za pomocą 2ch klawiszy myszki). W cześci pierwszej budynki
można budować tylko w miejscach do tego przeznaczonych , co mocno ogranicza możliwości defensywy.
W BoŚ 2 bazy możemy budować gdzie nam sie żywnie podoba a dodatkowo jest bardzo fajny system
budowy fortyfikacji.
Pierwsza gra którą kupie gdy nabęde nowy komputer to będzie właśnie Bitwa o Śródziemie II.

hmmm wcale nie tzeba miec az tak wypasinego kompa, ja gram na laptopie i chasa mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 17:59, Furion III napisał:

A i jeszcze jedno pytanie, jak można ustawiać odświeżanie ekranu w bitwie o śródziemi 2.
bo w opcjach nie ma ustawiania.

mam pytanie o solucje do gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chcialem poinformować że BoŚ II został dodany do serii bodajże EA classic i kosztuje ok. 50 zł :) co jest dla mnie dobra nowiną , gdyż wreszcie będę mógł ją zakupić ;) zawsze szkoda mi było tych 130 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 14:50, Master J napisał:

Dziwne ja jako fan WP kupiłem edycje premierową BoŚ II i nie dałem za nią 130 zł tylko około
110 zł.


hmm..mozliwe ze sie pomylilem co do ceny ;) no mialem inne wydatki ze tak powiem ;) w koncu byl to okres wakacyjny ( z tego co pamietam ;))
Również jestem fanem WP i ogolnie twórczości Tolkiena, swojego czasu na starym forum CDP - cdprojekt.info, założyłem nawet klub fanów LOTR :) ah..to byly czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 13:54, raven84 napisał:

> A i jeszcze jedno pytanie, jak można ustawiać odświeżanie ekranu w bitwie o śródziemi
2.
> bo w opcjach nie ma ustawiania.
>
mam pytanie o solucje do gry!



Mianowicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 21:10, Furion III napisał:

> > A i jeszcze jedno pytanie, jak można ustawiać odświeżanie ekranu w bitwie o śródziemi

> 2.
> > bo w opcjach nie ma ustawiania.
> >
> mam pytanie o solucje do gry!


Mianowicie????

jak zastosowac postac stwozona przez gracza do kampani dobra lub zła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:39, Paladyn Rage napisał:

Czy ja mam zwidy, czy BoŚ2 stoi po 49 zł od sztuki teraz 0_0 ?

Nie masz zwidów. Tyle, że jak chcesz też kupić dodatek, to może Ci się nie udać bo dodatki zwykle nie wychodzą w niższej cenie. Dokładniej wychodzą, ale tylko w paczkach razem z podstawkami. Tak więc jak kiedys bedziesz chciał dograc sobie dodatki, to i tak bedziesz musiał kupić podstawkę. Przynajmniej tak tradycyjnie u EA Polska jest. Można tylko mieć nadzieję, że tym razem się pomylę. Tak więc kupując tanią podstawkę musisz dość szybko kupić dodatek w cenie premierowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 21:58, raven84 napisał:

> > > A i jeszcze jedno pytanie, jak można ustawiać odświeżanie ekranu w bitwie o
śródziemi
>
> > 2.
> > > bo w opcjach nie ma ustawiania.
> > >
> > mam pytanie o solucje do gry!
>
>
> Mianowicie????
jak zastosowac postac stwozona przez gracza do kampani dobra lub zła???



hmm, do kampani chyba nie mozna, ale do walki o pierścień i potyczek to mozna swoją postać wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zadniem najsłabsza rasa jezeli chodzi o wojne o pierscien sa karsnoludy!! Naprawde ich jednostki nie maja co sie równac z jednostkami mordoru a juz o isengardzie to zapomnij. Najbardziej odpowiadaja mi jednostki ludzi i elfów, ewentualnie isengard. A jak twoim zdniem frakcja jest najlepsza, a jaka najgorsza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krasnoludy?...czy ja mam zwidy:p...po prostu nie umiesz nimi grać;] Podstawowe jednostki krasnoludów, faktycznie są średniawe, dlatego trzeba szybko kupić bohatera i wóz bojowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:04, Furion III napisał:

wie ktoś co może być przyczyną tych dziwnie wyglądających cieni
Informuje, że to jest screen z dema władca pierścieni bitwa o śródziemie II.

Mam karte graficzną geforce 6600 stery: 8.4.2.1

wygląda jak błąd gry?! u mnie tez jest podobnie a karte mam geforce 7300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 15:03, In The End napisał:

Krasnoludy?...czy ja mam zwidy:p...po prostu nie umiesz nimi grać;] Podstawowe jednostki krasnoludów,
faktycznie są średniawe, dlatego trzeba szybko kupić bohatera i wóz bojowy/

no oki ale w porównaniu z innymi podstawowymi jednostkami to kiepsko!! a po drugie to armii z samych bochaterów reczej nie złozysz a i same wozy tez długo nie pociagna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować