Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - temat ogólny

475 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 20:05, Byl napisał:

WCZORAJ MI DOSTARCZYLI!!! IDEALNY STAN!!! NIE PORYSOWANA!!! NIE ZAKURZONA!!! NOWIUTKA!!! ORYGINALNA!!!
NIE KOPIOWANA!!! WSZYSTKO SUPER OPRÓCZ TEGO ŻE NIE ODCZYTUJE!!!

Ps.Pisałem dużymi literami bo kilka razy powtarzałem że wczoraj dostarczono mi ją



Wyłącz wszystkie wirtualne napędy, Deamona, Alcohola, Clone itp. I wówczas wrzuć płytkę i zainstaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się instaluje! Żadne z waszych rad się nie przydały, ale mimo to dziękuje za pomoc.
Wystarczyło tylko zaktualizować....sterownik.Acha teraz inne pytanie: skąd moge ściągnąć peatche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 16:08, Byl napisał:

Właśnie się instaluje! Żadne z waszych rad się nie przydały, ale mimo to dziękuje za pomoc.
Wystarczyło tylko zaktualizować....sterownik.Acha teraz inne pytanie: skąd moge ściągnąć peatche?



Z www.ea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:37, Alexx1 napisał:

Kto gra w BoŚ II przez neta??

Ja też gram,ale napewno nie teraz.
Jak zacząłem kampanie to się trochę zdziwiłem. W BoŚ 1 był zdecydowanie lepszy mechanizm. Mimo wszystko super! Kampania lepsza jest w BoŚ 1, ale narzędzie do budowy bochaterów jest super! Można by ztego zrobić osobny dodatek.Pozatym tryb wojny o pierścień jest fajny,a nowe rasy i cała reszta ulepszeń jest super!
Niestety, mam problem:Zrobiłem masę bochaterów, w tym jednego elfickiego zacząłem tryb wojny o Pierścień i grałem Elfami nię mogę zarekrutować tego bochatera! Z góry muwię że włączyłem wykorzystawanie zrobionych bochaterów.I jeszcze jeden problem: Jak ustawić grafikę żeby mi szybko działało, ale była dobra grafika. Bardzo zależy ni na ładnych jednostkach i efektach.Bardzo prosę o pomoc!

Ogulnie gra mi się podoba, i polecam ją tym którzy nie mają pomysłu na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:29, Byl napisał:

> Kto gra w BoŚ II przez neta??
Ja też gram,ale napewno nie teraz.
Jak zacząłem kampanie to się trochę zdziwiłem. W BoŚ 1 był zdecydowanie lepszy mechanizm.
Mimo wszystko super! Kampania lepsza jest w BoŚ 1, ale narzędzie do budowy bochaterów jest
super! Można by ztego zrobić osobny dodatek.Pozatym tryb wojny o pierścień jest fajny,a nowe
rasy i cała reszta ulepszeń jest super!
Niestety, mam problem:Zrobiłem masę bochaterów, w tym jednego elfickiego zacząłem tryb wojny
o Pierścień i grałem Elfami nię mogę zarekrutować tego bochatera! Z góry muwię że włączyłem
wykorzystawanie zrobionych bochaterów.I jeszcze jeden problem: Jak ustawić grafikę żeby mi
szybko działało, ale była dobra grafika. Bardzo zależy ni na ładnych jednostkach i efektach.Bardzo
prosę o pomoc!

Ogulnie gra mi się podoba, i polecam ją tym którzy nie mają pomysłu na grę.



A czy wybrałeś go z listy przed rozpoczęciem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam BFME2 edycje kolekcjonerską, która jest w języku angielskim.Zamierzam kupić w niedługim czasie dodatek ale dostępny jest chyba tylko w polskiej wersji językowej i w związku z tym chciałem spytać czy w ogóle da rade go zainstalować czy będzie konflikt miedzy angielską wersją podstawki z polską wersją dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:36, Łukasz 666 napisał:

Posiadam BFME2 edycje kolekcjonerską, która jest w języku angielskim.Zamierzam kupić w niedługim
czasie dodatek ale dostępny jest chyba tylko w polskiej wersji językowej i w związku z tym
chciałem spytać czy w ogóle da rade go zainstalować czy będzie konflikt miedzy angielską wersją
podstawki z polską wersją dodatku?


Z tego co wiem to będziesz musiał wybrać język angielski przy instalacji dodatku i powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć tylko jednego stworzonego bohatera podczas WOP.Jak ktoś ma ochotę zagrać przez Neta to 7210668.....Zwykle jestm niewidoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]

Dnia 18.02.2007 o 18:59, Khorn1237 napisał:

A czy wybrałeś go z listy przed rozpoczęciem ??


Przeczytaj całego mojego posta! Napisałem tam że włączyłem tą opcje. Chciałbym jeszcze powiedzieć że włączyła mi się inny bochater, który był już stworzony na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 11:11, Byl napisał:

[...]
> A czy wybrałeś go z listy przed rozpoczęciem ??

Przeczytaj całego mojego posta! Napisałem tam że włączyłem tą opcje. Chciałbym jeszcze powiedzieć
że włączyła mi się inny bochater, który był już stworzony na starcie.



Sprawdź czy na pewno jest stworzony i wybierz go z listy obok nacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...;D jakie są kody? Naprawdę szukałem już wszędzie...I możecie mi mówić, że ta gra jest łatwa i że każda misja to tylko 15 minut...Ale to oznacza jedno --- jesteście tymi, którzy dają w grze poziom łatwy ;D
Ja dałem trudny, przeszedłem kampanie dobr...Teraz zacząłem(a raczej przeszedłem połowę ;P) kampanię zła (też na trudnym) no i zatrzymałem się na 5 misji, w Mrocznej Puszczy, wtedy co trzeba zbudować na drodze cztery wieże...No i nie wiem jak to wygląda na łatwym, ale jak zbuduję wieże "napada" na mnie tyle elfów, że stosunek ich oddziałów wynosi 5:1 ;D No i stąd me powołanie o jakiekolwiek kody...Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.Slyszalem,ze na tym forum mozecie mi pomoc w pewnej kwestii.Otoz gpogrywam sobie w wyzej wymieniona gre.Problem,ze plansze do gry custom w singlu juz mi sie znudzily a na gre w sieci nie mam czasu.Wczoraj zassalem sobie jakies dodatkowe mapy,ale po przekopiowaniu ich na c w miejsce gdzie jest zainstalowana gra i znajduje sie folder z planszami,po uruchomieniu gry nie widac zadnej dodatkowej mapy.I tu pytanie do was skad mozna zassac jakies plansze i jak je zainstalowac czy tez uruchomic,zeby pograc sobie w singla vs komputer.Dzieki z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 21:09, 71proste napisał:

Siema.Slyszalem,ze na tym forum mozecie mi pomoc w pewnej kwestii.Otoz gpogrywam sobie w wyzej
wymieniona gre.Problem,ze plansze do gry custom w singlu juz mi sie znudzily a na gre w sieci
nie mam czasu.Wczoraj zassalem sobie jakies dodatkowe mapy,ale po przekopiowaniu ich na c w
miejsce gdzie jest zainstalowana gra i znajduje sie folder z planszami,po uruchomieniu gry
nie widac zadnej dodatkowej mapy.I tu pytanie do was skad mozna zassac jakies plansze i jak
je zainstalowac czy tez uruchomic,zeby pograc sobie w singla vs komputer.Dzieki z gory.


Wiesz, musiałby ktoś stworzyć taką plansze, a zazwyczaj robią do gry przez internet (różne tower wars i waves).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Słyszałem, że na mapach w potyczce jest Gollum ale jest on ukryty. Jakie jednostki Elfów mogą go znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 14:13, rick90 napisał:

Mam pytanie: Słyszałem, że na mapach w potyczce jest Gollum ale jest on ukryty. Jakie jednostki
Elfów mogą go znaleźć?


Każda jednostka może znaleźć Golluma i go zabić. Po tem pojawia się pierścień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 15:26, necron1501 napisał:

Mam pytanie czy w dodatku do Bitwy o Śródziemie II jest dużo nowych umiejętność do twożenia
postaci? Są jakieś nowe klasy?



Wiem że pojawia się osobna klasa troli.O umiejętnościach nic nesłyszałem, ale wiem też że nowa kampania ma (tylko)siedem misji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować