Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 to MMORPG. Tym razem wątpliwości schowajcie do kieszeni

62 postów w tym temacie


Hehe, że guild wars 2 będzie pełnoprawnym mmorpg było wiadomo już od jakichś dwóch lat, śpicie redakcjo ;]
Ale dobrze, że trafiają tu newsy z życia tej gry, bo produkcja zapowiada się mega ciekawie i wreszcie coś się zaczyna dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem takim troszke niedzielniakiem(pozdrawiem smg.) tak więc stara formuła gw nie była dla mnie jakaś specjalnie zła. Chociaż jednoczesnie sprawdzil bym swoje siły w typowym mmorpg więc taki zdrowy miksik będzie dla mnie świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko. Czy Guild Wars 2 będzie podobne do Wowa w ten sposób, że będzie jakiś maksymalny level i gdy go osiągniemy to zyskujemy dostęp do jakichś instancji z bossami, epickimi przedmiotami itede? Chodzi mi o tzw. high end. Bo słyszałem, że GW to bardziej konkretna fabuła i każdy quest jest powiązany z osią fabularną i nie ma żadnych bossów, fioletowych itemków i takich tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja się mylę czy ta gra miała tylko jeden dodatek?
A propos tego: to mam nadzieję że nie porzucą wielkich miast itp na rzecz takowego MMORPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 17:17, conan8 napisał:

Jedno pytanko. Czy Guild Wars 2 będzie podobne do Wowa w ten sposób, że będzie jakiś
maksymalny level i gdy go osiągniemy to zyskujemy dostęp do jakichś instancji z bossami,
epickimi przedmiotami itede? Chodzi mi o tzw. high end. Bo słyszałem, że GW to bardziej
konkretna fabuła i każdy quest jest powiązany z osią fabularną i nie ma żadnych bossów,
fioletowych itemków i takich tam :D


Jak to nie ma? W GW masz bronie: Białe, Fioletowe, Złote i Zielone ;) A co takich rajdów to jeszce ogólnie nie wiadomo, przeczytaj sobie to: http://www.arena.net/blog/guild-wars-2-design-manifesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy ... wg mnie dobre MMO powinno mieć abonament. Czemu? Za dużo dzieci w to gra. Czy mam coś przeciwko młodszym graczom? Przeciwko większości - tak. Albo niech nie polonizują gry. Błagam. Kto nie wie dlaczego niech zobaczy co się dzieje w GW w stolicy Kamadan. Toż to obłędu sięga. Jeśli kiedyś znów zobaczę na chacie "włuczniom" to zabije ... Przepraszam jeśli ktoś mógł się poczuć urażony.
Nie mniej czekam na GW2, ale jak na razie za mało wiemy, aby się ekscytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 17:17, conan8 napisał:

Jedno pytanko. Czy Guild Wars 2 będzie podobne do Wowa w ten sposób, że będzie jakiś
maksymalny level i gdy go osiągniemy to zyskujemy dostęp do jakichś instancji z bossami,
epickimi przedmiotami itede? Chodzi mi o tzw. high end. Bo słyszałem, że GW to bardziej
konkretna fabuła i każdy quest jest powiązany z osią fabularną i nie ma żadnych bossów,
fioletowych itemków i takich tam :D


Są w gw bossy, high-endowe lokacje itd itp, są też różnego koloru bronie, chociaż aż tak bardzo się od siebie nie różnią. Nie wiadomo dokładnie jak to będzie w gw2, póki co nie opublikowano wielu szczegółów dotyczących mechaniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 17:25, L33T napisał:

GW 1 end game


Trzeba przyznać, że takie np. DoA, Urgoz czy Deep to były naprawdę niezłe wyzwania, choć nagrody w porównywaniu do wysiłku były raczej niewymierne :P W GW raczej była pogoń za skinem broni niż za statami. Ale przynajmniej było mocno zbalansowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciekawie:) Z racji tego, że jeszcze nie próbowałem swoich sił w żadnym innym MMO, a GW2 będzie bez abonamentu to chyba w końcu przełamię tę barierę i zdecyduję się na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować