Zaloguj się, aby obserwować  
marcins14

Transport Giant

142 postów w tym temacie

Gram se w transport giant i przychodzi co do czego...musze robic rozklad , moze ktos mi powiedziec jak sie go robi bo w Instrukcji tej gry pisze ze pokazanie jak sie robi rozklad bedzie w kol.rozdziale , powiedzcie mi jak sie go robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz już jakiś pojazd to:
kliknij na jakiejkolwiek stacji/przystanku/itp
zaznacz pojazd, który ma odwiedzić to miejsce i kliknij strzałką po prawej stronie (przeniesie ten pojazd na lewo)
potem zaznacz pierwszy przystanek (pojawi się on na liście)
jak zaznaczysz przystanek to się pojawi lista dostępnych tam towarów, wybierz co ma zabierać (jeśli ma zabierać)
dodaj następnym przystanek itd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powiedzieć, że coś dystrybucja zawodzi. Zwiedziłem 3 miasta (Katowice, Tychy, Mikołów), tj. ok. 10 różnych sklepów - Geanty, Tesco, Auchany, Reale, Kauflandy, Media Markty, Conforamy, Empiki i w żadnym gry nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 22:23, mj.rahim napisał:

Chciałem powiedzieć, że coś dystrybucja zawodzi. Zwiedziłem 3 miasta (Katowice, Tychy, Mikołów), tj. ok. 10 > różnych sklepów - Geanty, Tesco, Auchany, Reale, Kauflandy, Media Markty, Conforamy, Empiki i w żadnym > gry nie było...


W krakowskich Empikach nie ma problemu z kupnem tej gry. Zrób jak radzi SHADOW - sprowadzą Ci egzemplarz z najbliższego punktu (być może z Krakowa, jeśli na Śląsku brakło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam "niewielki" problem chce wybudować 2 różne linie kolejowe które nie będą połączone ze sobą np. jedna wozi ludzi na dole mapy a druga drewno na górze mapy. Problem polega na tym, że moge budować tylko jedną linie i do niej dobudowywać kolejne tory, moge oczywiście burzyć poprzednie ale przeprowadzenie torów na 2 koniec planszy i ich usuwanie raczej mi się nie kalkuluje :P
Przestudiowałem instrukcje (w miare dokładnie..) ale nic konkretnego z niej nie wynika, jedynie to, że stacja jest uznawana za początek lub koniec trasy, niestety jeśli nie dobuduje torów do istniejącej linii nie mam szans na zaakceptowanie nowej trasy (włącznie ze stacjami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 22:23, mj.rahim napisał:

Chciałem powiedzieć, że coś dystrybucja zawodzi. Zwiedziłem 3 miasta (Katowice, Tychy, Mikołów), tj. ok. 10 różnych sklepów
- Geanty, Tesco, Auchany, Reale, Kauflandy, Media Markty, Conforamy, Empiki i w żadnym gry nie było...


Zawsze możesz tutaj:
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=233
i nie będziesz musiał nigdzie łazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 16:40, Koleś napisał:

> Chciałem powiedzieć, że coś dystrybucja zawodzi. Zwiedziłem 3 miasta (Katowice, Tychy, Mikołów), tj. ok. 10 różnych
sklepów
> - Geanty, Tesco, Auchany, Reale, Kauflandy, Media Markty, Conforamy, Empiki i w żadnym gry nie było...

Zawsze
możesz tutaj:
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=233
i nie będziesz musiał nigdzie łazić.


Dzięki, ale wreszcie znalazłem :) W chorzowskim Carrefour było. Nie chciałem zamawiać przez neta, bo zależało mi na promocji 1+1=3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może problemy z grafiką polegające na nie wyświetlaniu napisów???? Bo ja właśnie coś takiego mam i nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić, wiem że to jest kwestia sterowników do karty graficznej (mam NVidia GeForce 2) ale nie wiem z którymi na pewno nie będzie problemów, a przecież wszystkich ściągał nie będę :) więc jakby ktoś mi mógł pomoć to byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 16:30, BlackKnight napisał:

Mam "niewielki" problem chce wybudować 2 różne linie kolejowe które nie będą połączone ze sobą np. jedna wozi ludzi na dole
mapy a druga drewno na górze mapy. Problem polega na tym, że moge budować tylko jedną linie i do niej dobudowywać kolejne
tory, moge oczywiście burzyć poprzednie ale przeprowadzenie torów na 2 koniec planszy i ich usuwanie raczej mi się nie kalkuluje
:P
Przestudiowałem instrukcje (w miare dokładnie..) ale nic konkretnego z niej nie wynika, jedynie to, że stacja jest uznawana
za początek lub koniec trasy, niestety jeśli nie dobuduje torów do istniejącej linii nie mam szans na zaakceptowanie nowej
trasy (włącznie ze stacjami)


Jest tak bo JooWood chcialo stworzyc program odzwierciedlajacy rzeczywistosc, czyli fakt ze siec kolejowa stanowi nierozerwalna calosc, a "samodzielnych" linni jest niewiele, no ale dla niektorych to jest irytujace, takze przy budowaniu kolejnej linii klejowej, tak jak piszesz na drugim koncu planszy, przytrzymaj ENTER i postaw stacje, wtedy zostanie od razu wybudowana, tak samo mozesz zrobic z druga stacja jak i z kazda inna i dzieki temu mozesz ciagnac linie gdzie tylko Ci sie podoba.
Pozdr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie niedawno "Giant złota edycja" zainstalowałem se i jest git, ale gram aż tu nagle "o żesz w morde" jakiś nowy system grania sobie myśle. Dobra prubuje i prubuje grać ale nic, nie umiem nawet robić rozkładów.
Pomóżcie jakoś.

Ale grając(w sumie to prubując) w Giant nauczyłem się tego:
"Co wygląda łatwo - jest trudne"
"Co wygląda trudno - jest niemożliwe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 11:44, Elrond19 napisał:

Jest tak bo JooWood chcialo stworzyc program
odzwierciedlajacy rzeczywistosc, czyli fakt ze siec kolejowa stanowi nierozerwalna calosc, a "samodzielnych" linni jest
niewiele, no ale dla niektorych to jest irytujace, takze przy budowaniu kolejnej linii klejowej, tak jak piszesz na drugim
koncu planszy, przytrzymaj ENTER i postaw stacje, wtedy zostanie od razu wybudowana, tak samo mozesz zrobic z druga stacja
jak i z kazda inna i dzieki temu mozesz ciagnac linie gdzie tylko Ci sie podoba.
Pozdr!!


To wciskanie ENTER jest sposobem na oszukanie gry, czy twórcy specjalnie dali taką możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 20:55, Elrond19 napisał:

Mysle ze jest to raczej sposob na oszukanie gry...niestety


Podobnie jak i (na pewno) pare innych ale ... Polak potrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 22:25, Api78 napisał:

> Mysle ze jest to raczej sposob na oszukanie gry...niestety

Podobnie jak i (na pewno) pare innych ale ... Polak potrafi
;)

To nie jest polski sposob :) wyczytalem to na forum gry transport giant na stronie joowood, wiec niestety sa lepsi ;)
Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 08:47, SHADOW-XIII napisał:

Jak masz już jakiś pojazd to:
kliknij na jakiejkolwiek stacji/przystanku/itp
zaznacz pojazd, który ma odwiedzić to miejsce
i kliknij strzałką po prawej stronie (przeniesie ten pojazd na lewo)
potem zaznacz pierwszy przystanek (pojawi się on na
liście)
jak zaznaczysz przystanek to się pojawi lista dostępnych tam towarów, wybierz co ma zabierać (jeśli ma zabierać)
dodaj
następnym przystanek itd ...



Mam problem bo jak klikam na jakikolwiek przystanek to nie ma zadnej reakcji, przenosze pojazd na lewa strone ale znowu nie moge zaznaczyc zadnego przystanku
Czy ktos moze mi powiedziec co robie nie tak???
Bede wdzieczny za pomoc, bo bardzo chetnie pogralbym w ta gierke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 21:56, stefek 1 napisał:

Mam problem bo jak klikam na jakikolwiek przystanek
to nie ma zadnej reakcji, przenosze pojazd na lewa strone ale znowu nie moge zaznaczyc zadnego przystanku
Czy ktos moze mi powiedziec co robie nie tak???
Bede wdzieczny za pomoc, bo bardzo chetnie pogralbym w ta gierke.


Bardzo łatwo można się pomylić, próbując np. wysłać pociąg konny po ZWYKŁYCH torach kolejowych.
Opisz trochę dokładniej sytuację (jaki masz pojazd, jaki przystanek, co chcesz wozić i gdzie?) - wtedy będziemy mogli Ci szybciej pomóc.
Sam miałem na początku trochę problemów z tą grą, ale teraz z czasem jestem coraz mądrzejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować