Zaloguj się, aby obserwować  
marcins14

Transport Giant

142 postów w tym temacie

Witam...mam duży problem...mam oryginalną grę Transport Giant Złota Edycja...zainstalowałem grę(mój komp spełnia wszystkie wymagania) i jak włączam ją to wyskakuje mi taki błąd którego tu zamieszczam w obrazkach...proszę bardzo o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może sprubój przeinstalować grę albo skontaktuj się z BOK-iem... Ja instalowałem TG 10 razy i za 10 razem ładnie się zainstalowało, i mogę grać kończe 1 misje kampani USA...strasznie mozolna praca, ale nawet fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę zrób tak: przeinstaluj Windowsa. Być może masz nawalone różnych wirusków i exploitów, które uniemożliwiają Ci uruchamianie nowych aplikacji. Po reinstalacji zainstaluj w odpowiedniej kolejności: stery do płyty głównej, stery do karty graficznej, DirectX 9.0c, dopiero potem grę. Powinno wtedy pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to myślałem o reinstalce Windowsa, ale nie mam zbytnio czasu :P Jeżeli już wszystkie sposoby zawiodą, to tak zrobię :) Dzieki za rade ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojej myślałem, że ta gra jest mniej żmudna... zacząłem grać w czwartek i jak narazie jestem na początku 2 misji kampanii USA... Jak ja mam poprowadzić te tory żeby nie tracąc dużo kasy ołonczyć wszystkie miasta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 22:41, Nordyk110 napisał:

Witam

Mam problem ,jak z pociągu mogę przerzucić ropę naftową na statek?


to jest o ile dobrze pamietam niewykonalne. Przewozisz towary od dostawcy do klienta bezposrednio bez mozliwości przeładowywania towaru.

Taką możliwość miała Industry Giant bo tam były magazyny do których można było zładowywać towary.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Od kilku dni gram w Transport Giant na Końcu Świata. Wdzięczna będę za podpowiedzi jakie robię błędy, bo utknęłam w dziwnych miejscach.
1.Nie potrafię uruchomić pociągów między stacjami w wersji "nieskończończonej gry" - mimo zbudowania obu stacji, połaczenia torami, kupienia pociągu i zaplanowania połączenia - ciągle mam okienko, że jest w trakcie budowy itp. W wersji kampani udaje się to bez trudu.
2. w żaden sposób nie mogę zbudować mostu przez rzekę w misji Baron Kolejowy - korzystam z podpowiedzi poradnika, buduję niby w tym samym miejscu i nic - cały czas na czerwono. A na lądzie mogę ich wybudować do woli.
3. czy wykrzykniki nad towarami jadącymi pociągami znaczą, że dane miasto ich nie potrzebuje?
4. Mimo przewozenia wielu towarów, w tym mebli, mat. budowlanych, wody itp. zaczęłam mieć ujemne saldo - to był transport konny, bo tego kolejowego nie umiałam uruchomić (p. pyt.1)
Pewnie moje prpblemy są dziecinnie łatwe do rozwiązania, ale ja nie umiem tego zrobić. Proszę Forumowiczów lub Moderatora o pomoc, bo inaczej to żadna frajda z mojego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.... tam były magazyny do których można było zładowywać [ciach...]

I właśnie tu też istnieje instytucja magazynu. Ja przeładowywałem z pociągu do samolotu towary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:04, Api78 napisał:

.... tam były magazyny do których można było zładowywać [ciach...]

I właśnie tu też istnieje instytucja magazynu. Ja przeładowywałem z pociągu do samolotu towary.

Ten magazyn to chyba ta ikona z dwukołowym wózkiem ,ale w kampanii amerykańskiej jeszcze nie była dostępna.

Jak można zarabiać i czy się da na śmieciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM
kupiłem wczoraj TG. zacząłem grę (wcześniej grałem na demo). rozpoczalem w 2000 r. udalo mi sie zbudowac pierwsza stacje koleji z trakcja, potem tory i chce zbudowac druga stacje w innym miescie i tu lipa. doszedlem do tego ze najpierw klade tory a potem stawiam stacje (troche to dziwne...). dalej chce zbudowac stacje koleji jednotorowej. tu wogole lipa, bo nie chce mi sie zbudowac zadna stacja. przeciez nie polacze tych dwoch rodzajow torow. co mam zrobic, zeby normalnie grac? pomoze mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować