Zaloguj się, aby obserwować  
Renor_Mirshann

Ankieta do licencjatu o społeczności graczy na przykładzie gram.pl - wpadnij i wypełnij :)

63 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2010 o 20:35, kindziukxxx napisał:

nie ma jak to wykorzystanie statusu, aby inni pomogli :)


Nie moja wina, że mam taki, a nie inny ;) Teoretycznie już nie powinienem być "zielony", ale narzekać nie będę.

Dnia 28.04.2010 o 20:35, kindziukxxx napisał:

ale też wypełniłem, kiedyś z
kumplem który miał przeprowadzać takie ankiety poszliśmy do bardziej wyborowego miejsca-
baru gdzie stoczniowcy bywają po i przed praca :P


Brzmi zdecydowanie bardziej ciekawie, niż wrzucenie adresu z ankietą na forum i czekanie na wyniki ;)

Dnia 28.04.2010 o 20:35, kindziukxxx napisał:

Ale trochę mało pytań, a na magisterkę
będzie 10 stron ankiety :P


Nie strasz mnie proszę magisterką, na to przyjdzie czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z pieniążkami wydawanymi na gry, bo głupio wpisać "zero", no ale uznałem, że od czasu do czasu zdarza mi się kupić takie Machinarium tudzież jakąś grę na iPhone''a i wrzuciłem optymalną liczbę 100 PLN, nie wiem tylko , czy nie nazbyt zawyżoną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 19:32, Piotrek_K napisał:

[update] - jeszcze jedno. W liczbie znajomych na GSie wpisalem ''0''. Nie mam pojecia jak
to sprawdzic, szacowac mi sie nie chce. A wpisanie ''nie wiem'' wywalilo blad w ankiecie

Jeśli masz na GSie moduł znajomych to pod nim jest link do wszystkich znajomych razem z ich liczbą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2010 o 20:11, Renor_Mirshann napisał:

Hmm, szczerze nie wpadłem na "nie chce mi się", chociaż może i powinienem ;)

Teraz to juz tylko... dla przyszlych ankietowanych ;)

Dnia 28.04.2010 o 20:11, Renor_Mirshann napisał:

ale doszedłem do wniosku, że jak komuś zależy na polszczyźnie, to pisze z polskimi znakami.

Coz, prace mam taka, ze z polskich ogonkow nie korzystam. Zdarza mi sie to moze kilka razy na tydzeń. Wierz mi, naprawde SPORO wolniej idzie mi pisanie na klawiaturze, gdy musze naciskac rowniez ''alt'' ;-). Nie znosze jak ktos pisze z bledami albo uzywa slow, torych nie rozumie. Wydaje mi sie tez, ze bledow robie naprawde niewiele. Jesli mam jakies oficjalne pismo do napisania to ''ogonki musza byc''. Do forum mam zdecydowanie luzniejsze podejscie :)...

Dnia 28.04.2010 o 20:11, Renor_Mirshann napisał:

Bo tylko cyferki przyjmuje w takich wypadkach.

Peszek :/... Tak samo jak w kwocie jaka wydaje na granie - wolalbym jakby byl jakis zakres, ale... juz bardziej narzekac nie bede ;)...


>>> Marrbacca
Podziekowal :). Rzeczywiscie, w tym module widac ile mam znajomych. Rowne (nooo, prawie rowne ;)) 41 pozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet przyjemnie się wypełniało.

Dodałbym pytanie:

Co myślisz o reklamach w środku niusów.
a)!@#$$%^
b)^%$#!@
c)********
d)#$!%!%@#!!!!!!!!!!!!
e)A co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypełnione, aczkolwiek zdenerwowało mnie pytanie z przeglądaniem forum. Sam czytam regularnie, a piszę sporadycznie, przez co miałem dylemat co wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 22:10, Nikodem95 napisał:

Kto mi pomoże .Jest tam z wydawaniem gier.I wychodzi ,że rocznie wydaję ok 720 zł Oo
Kurde co się ze mną dzieje.Czy coś źle liczę? ;)

A zresztą jest później podobne pytanie.Zaznaczę to następne ,niby to samo ,a jakoś przyzwoiciej mi to wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować