Zaloguj się, aby obserwować  
Renor_Mirshann

Ankieta do licencjatu o społeczności graczy na przykładzie gram.pl - wpadnij i wypełnij :)

63 postów w tym temacie

Cześć, może ktoś mnie tu jeszcze pamięta ;)

Bez wstępów - tak się złożyło, że mam w tym roku do napisania pracę licencjacką, za którą czas się w końcu zabrać. W związku z tym przygotowałem pewną ankietę, bo bez badań ciężko... A temat mam wdzięczny, bo to Wy nim jesteście - znaczy się, społeczność gram.pl ;) Podjąłem się charakterystyki rodzimych graczy komputerowych / konsolowych na przykładzie sympatycznej zgrai, która odwiedza to miejsce.

Podsumowując: HELP! Nie powinno Wam to zająć więcej niż 5 minut :)


LINK DO ANKIETY:

http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/14293/sec-7O01GiOm

Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy odwiedzasz branżowe strony anglojęzyczne?
Nie ma opcji: ''znam angielski, ale nie chce mi sie zagladac na strony anglojezyczne.

W jakim stopniu dbasz o poprawność językową w Internecie?
Choc pisze bez polskich znakow, to musialem wybrac odpowiedz ''To dla mnie bardzo wazne'', bo nie mozna wybrac dwoch odpowiedzi ;/...

# Wolny/a i chętny/a!
# Wolny/a i niechętny/a

Do czego chetny/niechetny???


Oprocz tego - done ;-)


[update] - jeszcze jedno. W liczbie znajomych na GSie wpisalem '0'. Nie mam pojecia jak to sprawdzic, szacowac mi sie nie chce. A wpisanie 'nie wiem' wywalilo blad w ankiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 10.

Remont komputera robię raz na 4 lata (zazwyczaj jak się coś popsuje) ostatni remont zrobiłem w 2008 roku
koszt: 2000zł przesiadłem się z Win 98 na XP i jednocześnie WIN 7 oraz wymieniłem wszystkie części ostał się monitor , klawiatura i myszka.

CDA co miesiąc 12x20zł= 240zł

1 lub 2 pełne wersje co roku czyli pomiędzy 100 a 300 zł

Kilka gier z tanich serii: 40 - 100 zł

Od czasu do czasu kupię jakieś inne pismo komputerowe/konsolowe głównie dla ciekawego artykułu
10 - 50 zł.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 19:32, Piotrek_K napisał:

Czy odwiedzasz branżowe strony anglojęzyczne?
Nie ma opcji: ''znam angielski, ale nie chce mi sie zagladac na strony anglojezyczne.


Hmm, szczerze nie wpadłem na "nie chce mi się", chociaż może i powinienem ;)

Dnia 28.04.2010 o 19:32, Piotrek_K napisał:

W jakim stopniu dbasz o poprawność językową w Internecie?
Choc pisze bez polskich znakow, to musialem wybrac odpowiedz ''To dla mnie bardzo wazne'',
bo nie mozna wybrac dwoch odpowiedzi ;/...


Szczerze mówiąc zastanawiałem się nad tym, kiedy to pisałem, ale doszedłem do wniosku, że jak komuś zależy na polszczyźnie, to pisze z polskimi znakami. W każdym razie, edytować mogę w każdej chwili. Być może trafi się ktoś, kto będzie chciał zrobić tak samo, się poprawi.

Dnia 28.04.2010 o 19:32, Piotrek_K napisał:


# Wolny/a i chętny/a!
# Wolny/a i niechętny/a


Do zmiany tego stanu ;) Odpowiedzi oczywiście średnio serio, ale nie można ode mnie wymagać pełnej powagi przy układaniu takich ankiet ;)

Dnia 28.04.2010 o 19:32, Piotrek_K napisał:

Oprocz tego - done ;-)


Arigato!

Dnia 28.04.2010 o 19:32, Piotrek_K napisał:

[update] - jeszcze jedno. W liczbie znajomych na GSie wpisalem ''0''. Nie mam pojecia jak
to sprawdzic, szacowac mi sie nie chce. A wpisanie ''nie wiem'' wywalilo blad w ankiecie


Bo tylko cyferki przyjmuje w takich wypadkach. Na GS-ie "znajomi" są jedną z głównych zakładek, ale nie mam pojęcia, czy trzeba ich liczyć samemu, czy ich liczba jest gdzieś podawana. Sam mam aż 4, ale fakt, że wśród co bardziej aktywnych może być kłopot - szacujcie, ludziska, nie musi być na maksa dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 20:11, kerkas napisał:

Pytanie 10.

Remont komputera robię raz na 4 lata (zazwyczaj jak się coś popsuje) ostatni remont zrobiłem
w 2008 roku
koszt: 2000zł przesiadłem się z Win 98 na XP i jednocześnie WIN 7 oraz wymieniłem wszystkie
części ostał się monitor , klawiatura i myszka.

CDA co miesiąc 12x20zł= 240zł

1 lub 2 pełne wersje co roku czyli pomiędzy 100 a 300 zł

Kilka gier z tanich serii: 40 - 100 zł

Od czasu do czasu kupię jakieś inne pismo komputerowe/konsolowe głównie dla ciekawego
artykułu
10 - 50 zł.


No dobrze, a gdzie leży Twój problem? Chyba nawet zbyt dokładnie to liczysz ;) Wychodzi mi tak tysiak na rok, jak podzielisz te 2 tys. na cztery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 28.04.2010 o 20:17, Renor_Mirshann napisał:

No dobrze, a gdzie leży Twój problem? Chyba nawet zbyt dokładnie to liczysz ;) Wychodzi
mi tak tysiak na rok, jak podzielisz te 2 tys. na cztery.


Wydaje mi się że niezbyt dokładnie 8 lat remont ograniczył się do 300zł dysk twardy i napęd dvd z kolei 12 lat temu remont polegał na kupieniu używanego komputera który był lepszy od mojego ówczesnego komputera koszt 1000zł.
Także widzisz że zbyt dokładne to to nie jest .


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobione :] powodzenia przy pisaniu! :D

*też już musiałem ostatnio wymyślić jakiś temat... a po jajówce... majówce! :D będę musiał konspekt przygotować... a tak mi się nie chce! XD*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 20:25, orzel286 napisał:

zrobione :] powodzenia przy pisaniu! :D

*też już musiałem ostatnio wymyślić jakiś temat... a po jajówce... majówce! :D będę musiał
konspekt przygotować... a tak mi się nie chce! XD*



Ja bym tak w pierwszym tygodniu maja chciał mieć tę pracę gotową i być otwartym na wszelkie uwagi krytyczne mojej kochanej pani promotor ;) Dla niektórych jest to ponoć kwestia dwóch dni, ale ja sobie tego nie wyobrażam... Nie mam dość silnej woli i motywacji, żeby cały czas tylko siedzieć i pisać. No nic, jakoś to będzie ;)

Powodzenia, już tak na przyszłość ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak to wykorzystanie statusu, aby inni pomogli :) ale też wypełniłem, kiedyś z kumplem który miał przeprowadzać takie ankiety poszliśmy do bardziej wyborowego miejsca- baru gdzie stoczniowcy bywają po i przed praca :P/ Ale trochę mało pytań, a na magisterkę będzie 10 stron ankiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować