Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz trailer gry Dead Space 2

20 postów w tym temacie

dobra giera 1 czesc przeszedlem z taka pasja ze nie moge sie doczekac kolejnej czesci ; D juz dawno takiego dobrego horroru nie bylo od czasu Silent Hill''a i Resident Evil''a bo te tytuly mozna powiedziec ze im dalej tym slabsze byly oby z DS2 tak nie bylo ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu, dooobry, taki trochę filmowy ten trailer. No i fachowo rozkładający się hełm a''la Iron Man ;)
Nie powiem, zapowiedź trochę znowu mnie nagrzała na DS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Space bardzo mi się podobała i mam tylko nadzieję, że całkowita zmiana miejsca akcji i przemiana Isaaca Clarke''a ze "zwykłego" inżyniera, w chyba żołnierza, nie zmienią wiele w klimacie gry. No chyba, że na lepsze.
Mam też Dead Space DOWNFALL, fajny film animo. Prequel, mówiący nieco o tym co siędziało na pokładzie USG Ishimura itp.

Szkoda tylko, że Dead Space EXTRACTION wyszło na Wii.
Chociaż zmiana perspektywy (TPP na FPP) oraz celowniki tej gry, na podstawie trilerów, całkowicie mi nie odpowiada.

Na Dead Space 2 czekam z niecierpliwością i nadzieją na dobrą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, ale zgadzam się z poprzednikiem, kołyski nie przebije. Tak nawiasem kolejne części Residenta są zdaniem wielu coraz gorsze bo zrezygnowano z wolnych zombie i postawiono na akcje Tutaj z gęstego klimatu również postawiono na akcje i jakoś nikt z tamtych malkontentów zastrzeżeń nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 15:15, Feallan napisał:

> O, w końcu pokazali mordkę Isaaca;)

LOL, a więc nie skończyłeś jedynki. :D


Skończyłem i to kilka razy tylko że dość dawno;)
Wydawało mi się, że była pokazywana postać tak w koło, ale bez pokazania twarzy... No ale skoro pamiętacie lepiej to nie będę się kłócił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 16:32, sirufok1987 napisał:

Skończyłem i to kilka razy tylko że dość dawno;)
Wydawało mi się, że była pokazywana postać tak w koło, ale bez pokazania twarzy... No
ale skoro pamiętacie lepiej to nie będę się kłócił;)


Była twarz, była. :) A jak się zaczynało 2 raz z tego samego sejwa, to na początku cały czas było widać twarz. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie wczytywałem. Po prostu jak zaczyna się grę to na samym początku bo lądowaniu na Ishimura wystarczyło obrócić kamerę przed tym jak Isaac władał hełm. No a później to już tylko na końcu gry było go widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Space bardzo mi się podobała i mam tylko nadzieję, że całkowita zmiana miejsca akcji i przemiana Isaaca Clarke''a ze "zwykłego" inżyniera, w chyba żołnierza, nie zmienią wiele w klimacie gry. No chyba, że na lepsze.
Mam też Dead Space DOWNFALL, fajny film animo. Prequel, mówiący nieco o tym co siędziało na pokładzie USG Ishimura itp.

Szkoda tylko, że Dead Space EXTRACTION wyszło na Wii.
Chociaż zmiana perspektywy (TPP na FPP) oraz celowniki tej gry, na podstawie trilerów, całkowicie mi nie odpowiada.

Na Dead Space 2 czekam z niecierpliwością i nadzieją na dobrą zabawę.


Co by nie mówic, człowiek który by przeżył coś takiego nigdy by już nie był taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była naprawdę porządnym kawałkiem gry, motyw kołysanki tak mi się spodobał, że wykorzystałem go na paru sesjach rpg jako podkład dźwiękowy.

Mnie ciekawi czy przypuszczenia moje i wielu innych fanów gry, co do tego, w jaki sposób nekrmorfy pojawiły się na stacji, na której przebywa Isaac się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować