Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - Elmentalista zaprezentowany

39 postów w tym temacie

Zaitsev-Ty też jesteś fanem GW,czy NEWS ,dla poinformowania?

No no, jakoś się szykuje.Choc to raczej dobra wiadomosc dla grających elemem. Ja za tą profesją nie przepadam.Czekam na Necromancer''a i Mesmera oraz Sina :)

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest fanem GW, część osób tylko o tym nie wie :)
Doskoale bawiłem się przy tym tytule LATA, bez cienia wątpliwości kupie 2jke i wszystkie dodatki jakie tyko będą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do każdego nowego mmo podchodzę teraz sceptycznie , co by nie mówić o jakości gry świadczy nie tyle jej jakość i dopracowanie a społeczność graczy.Błędy można wkońcu z czasem poprawić. Bez tego żadne mmo sie nie utrzyma. W 1 GW grałem we wszystkie kampanie i była to bardzo sympatyczna gra. Może i tym razem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać ze graficznie wygląda naprawdę super :) Nie grałem w poprzednie GW no ale na to mógłbym się skusić ^^ Chociaż i tak czekam najbardziej (z MMO) na Lineage 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujcie WoWa , wczoraj oplacilem abonament wszedlem na serwer na którym powinno byc okolo 15 k graczy z czego okolo 7 k na strone i widze pustki. Doslownie nie ma z kim questow robic nie wiem skad oni biora te liczby , ta gra umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dużym niedosycie związanym z AION''em z miła chęcią wrócę do Guild Wars. Jedynka była bardzo dobra. Druga część zapowiada się jeszcze lepiej. Cieszy fakt że gra będzie dostępna w Polsce. Mam nadzieję że powstanie PL wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to wygląda.Za miast zwykłej kuli ognia Feniks.Mam nadzieję że pozostałe czary będą zobrazowane w równie interesujący sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najbardziej lubię sina :P A derwisz pewnie będzie, ale później ;) Tak jak to miało miejsce przy gw 1.
Filmiki prezentujące gre świetne, napaliłem się jeszcze bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 scholarów 2 soldów oraz 3 adventurerów. Jak przy każdym będzie osobna notka na gram.pl, to niezły hype :)


BTW, w kwestii derwa - gracze generalnie dzielą się na dwa obozy:

-fanbojów derwiszy, co to nie widzą jego wad oraz trollują
-hejterów derwiszy, co to nie widzą jego zalet oraz trollują
Kiedyż nieszczęsny kosiarz będzie odbierany jak każda inna profka >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 14:51, Knightshade napisał:

Hmm no skoro L3 nie wyjdzie no to daj jakieś info o tym ;)


Poszukaj na dowolnym zagranicznym serwisie traktującym o MMO. massively.com czy choćby mmosite.com

Sprawa wygląda tak, że w studio tworzącym TERA pracuje masa ludzi, którzy pracowali początkowo przy Lineage 3. Tak się złożyło, że kiedy odchodzili, zagarnęli część kodu L3, a sama TERA tak bardzo przypomina Lineage, że NCsoft w końcu zarzucił nad nim prace i skupił się na B&S.

http://news.mmosite.com/content/2010-01-29/2_billion_wons_tera_developers_are_condemned_for_plagiarizing_lineage_3_source_code.shtml - link do newsa, potwierdzającego winę Bluehole odnośnie kradzieży własności intelektualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"ArenaNet idzie w ślady Blizzarda."
Chodzi o to, że Anet prezentuje postacie/klasy tak jak Blizz w D3? Czy o to, że dwójka będzie taka sama jak jedynka, tak jak StarCraft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 15:15, qq_MoaR napisał:

>"ArenaNet idzie w ślady Blizzarda."
Chodzi o to, że Anet prezentuje postacie/klasy tak jak Blizz w D3?

To pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować