Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - Elmentalista zaprezentowany

39 postów w tym temacie

Mniam. Tylko, ze ja grać tym nie będę. Nie umiem za bardzo grać casterami u których brak many = dead. W GW elemelkiem grało mi się dziwnie. Pozostanę przy Rangerze.
A grafika w tym jest miodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW2 jest juz u mnie zaklepane :P . Dawac mojego kochanego Necrosa z Mesmerkiem lub Monkiem xD. Graficznie ewolucji praktycznie brak ,ale nadal cieszy oko :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah w GW grałem tylko elemem i naprawdę dużo frajdy z tą postacią miałem i nadal mam :). W 2 pewnie też zacznę grę tą profesją, bardzo ciekawa postać :) ale czekam niecierpliwie na info o kolejnych profesjach ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie lubię elemów i pve nie będę nimi grał na pewno. Mimo to, klasa prezentuje się ładnie, jeśli reszta będzie zrobiona z podobną klasą, to będzie gites.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 15:30, Mr_Hyde napisał:

GW2 jest juz u mnie zaklepane :P . Dawac mojego kochanego Necrosa z Mesmerkiem lub Monkiem
xD. Graficznie ewolucji praktycznie brak ,ale nadal cieszy oko :] .



A nie mieli usunąć memera przypadkiem?;) Tez biorę rangera i mam nadzieję ze splówy będą dostępne dla wszystkich ras nie dla charrow tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak usuną mesmera to przywiążę się łańcuchem do monitora i będę głodował. Nie mogą tego zrobić, mesmer to jedna z wizytówek gw, gracze zrobią taki dym, że ArenaNet będzie w try miga patcha z mesmerem robić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, w sumie jakoś GW u mnie zawsze był w cieniu innych tytułów (choć był moment, że nazywałem go najlepszym MMO na rynku). A tu widzę, że może być jakaś solidna alternatywa.

Na razie w PvP AoC ftw, ale kto wie może któraś z nadchodzących gier pokaże pazurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 17:42, sevrond napisał:

Były już jakieś informacje czy będzie abonament przy GW 2 ?


Od dawna wiadomo, że nie będzie abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah! co za animacja skila. Na głównej stronie jest zaprezentowanych więcej i po prostu wypas. Ciekawe kiedy zaprezentują inne postacie. I ciekaw czy będzie Derwisz :) po w GW1 trochę było irytujące że Derw jest trochę ograniczony bo pojawił się w przedostatnim dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem WoWa (jak dobrze rozumie mają być trzy ostatnie dodatki do woWa tak mi się jakoś kojarzy) to GW2 wyjdzie mniej więcej przy ostatnim dodatku. WoW wtedy idzie na emeryturę dając pałeczkę innemu MMO. I myślę że GW2 ma wielkie szanse na to. Ten filmik mi się cholernie podoba. Zagram na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 14:14, Selv napisał:

Doskoale bawiłem się przy tym tytule LATA, bez cienia wątpliwości kupie 2jke i wszystkie
dodatki jakie tyko będą :-)


Podpisuję się pod tym obiema rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować