Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy trailer Test Drive Unlimited 2

23 postów w tym temacie

Wygląda o niebo lepiej niż jedynka. Mam nadzieję, że dodadzą bardziej samodzielny tuning wizualny, a nie wszystko auto i prawie bez różnicy jak w jedynce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 15:39, Veniu1 napisał:

Wygląda o niebo lepiej niż jedynka. Mam nadzieję, że dodadzą bardziej samodzielny tuning
wizualny, a nie wszystko auto i prawie bez różnicy jak w jedynce......


to nie NFS o0. Tuning jest zbędny, tak jak jest jest idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 15:39, Veniu1 napisał:

Wygląda o niebo lepiej niż jedynka. Mam nadzieję, że dodadzą bardziej samodzielny tuning
wizualny, a nie wszystko auto i prawie bez różnicy jak w jedynce......


nie, Nie, NIe, NIE! Nie chę ziomalskich wozów na O''ahu i Ibizie!
A oprócz tego nie chciałbym takiej muzyki. Oby nie wyszła zabawa w żelusia w wpasionych ziommobilach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ;) Mam tylko nadzieję, że model jazdy będzie równie obiecujący. Po filmie widać, że nie jest do końca "dopracowany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer super. :D Muzyczka także, pasująca to gry jak dla mnie. Grafika wygląda na podkręconą z pierwszej części, ale i tak bajecznie to wygląda. :D A co do tunningu, to niech nie przeginają, bo takich furek nie ma co tunnigować, za bardzo. ;) Mogli być dać większy wybór felg, czy jakiegoś typu firmowe naklejki w większej ilości (chodzi mi o coś w stylu Forda GT). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh, nie mogę się już togo doczekać. I chcę tylko jednego. Żeby tylko nie zepsuli tego co było najlepsze w "jedynce" - tej przyjemności z jazdy. Pamiętam jak potrafiłem jechać bez celu Miurą przez kilka godzin, byle by jechać.

BTW Co jest w tym trailerze takiego niestosownego dla dzieci? Ten facet bez koszuli, czy kobieta w bikini? Amerykanie mnie rozwalają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Niezła będzie gra, myślę, że pobije TDU na głowę.

no tak. Ale jestem ciekaw jakie wymagania będą.:) I również pozostaje mi tylko czekać na tą grę. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 19:51, kiczka116 napisał:

>Niezła będzie gra, myślę, że pobije TDU na głowę.

no tak. Ale jestem ciekaw jakie wymagania będą.:) I również pozostaje mi tylko czekać
na tą grę. ;d

Silnik jest podobny, nieco poprawiony tylko, więc nie spodziewaj się iście zabójczych wymagań, jakie TDU miało na początku swej premiery i wcześniej, w trakcie bety.
Jak na razie są kwadratowe nawierzchnie. So Houston, we have problem :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować