Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

All Points Bulletin z bonusami w sklepie gram.pl

16 postów w tym temacie

Przepraszam czy u was idioci pracują chodzi mi o "dwa unikalne gesty postaci (po jednym dla klasy policjantów i kryminalistów)" ja nie widzę na filmiku ani na stronie apb.com, że będzie jeden dla kriminalistów a jeden dla policjantów. Tylko, że dwa nowe emoty dla każdego (policjanta i kriminalisty)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 14:40, Wemidius napisał:

http://www.gram.pl/news_8griG,i4_APB_bez_abonamentu.html

Rzeczywiście nie ma miesięcznego abonamentu. Jest gorszy.


Znacznie lepszy, a nie gorszy. Myślałem, że nigdy nie doczekam się gry, gdzie się płaci za godziny, a nie za dni.
Choć osobiście i tak zapewne jeśli kupie nie przegram nawet tych 50h dostępnych przy zakupie gry. Ale może inni producenci wprowadzą taki sposób płacenia. Na przykład fajnie by było jak by w SWTOR była taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 16:17, Aramil napisał:

Ciekawe co oznacza "Includes 50 hours of gameplay**" na samym dole okładki...


Zastanawiam się, czy to ma być jakaś ironia? Bo nie widzę większego związku z moim postem.

@Vernio - opłacalność takiego abonamentu zależy od gracza. Jeden zagra kilka godzin w miesiącu, inny natłucze ich 100.
No i pytanie: ile będzie kosztowała godzina gry? Obawiam się, że cena będzie ustawiona tak, że ta oferta będzie korzystna tylko dla grających najmniej. Spędzający średnią ilość czasu przy grze mogą zapłacić już więcej niż przy miesięcznym abonamencie.
Nie podejrzewajcie mnie o umiejętności wróżki czy też posiadanie magicznej szklanej kuli - po prostu wydaje mi się, że taki system opłat może ładnie wydoić kieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie warta swieczki gralem w bete okolo 15 godzin i moze gdyby nie było abonamentu a jakies konta gold pozwalające grac więcej na action dístrict a bez tego i tak zeby bylo te 2-5 godzin w dniu. To moze bym kupil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 18:54, Wemidius napisał:

> Ciekawe co oznacza "Includes 50 hours of gameplay**" na samym dole okładki...


Zastanawiam się, czy to ma być jakaś ironia? Bo nie widzę większego związku z moim postem.


@Vernio - opłacalność takiego abonamentu zależy od gracza. Jeden zagra kilka godzin w
miesiącu, inny natłucze ich 100.
No i pytanie: ile będzie kosztowała godzina gry? Obawiam się, że cena będzie ustawiona
tak, że ta oferta będzie korzystna tylko dla grających najmniej. Spędzający średnią ilość
czasu przy grze mogą zapłacić już więcej niż przy miesięcznym abonamencie.
Nie podejrzewajcie mnie o umiejętności wróżki czy też posiadanie magicznej szklanej kuli
- po prostu wydaje mi się, że taki system opłat może ładnie wydoić kieszenie.


To dobry abonament, grałem tak w chińskiego Aiona.Gracz casualowy ma w sam raz, a hardcorowe nolife''y w końcu będą musieli się ograniczać ;p Powinni coś takiego zrobić w WoWie, uratowaliby wiele istnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 18:54, Wemidius napisał:

Spędzający średnią ilość
czasu przy grze mogą zapłacić już więcej niż przy miesięcznym abonamencie.
Nie podejrzewajcie mnie o umiejętności wróżki czy też posiadanie magicznej szklanej kuli
- po prostu wydaje mi się, że taki system opłat może ładnie wydoić kieszenie.


Albo ja czegoś nie rozumiem, albo narzekający na ten tryb czegoś, nomen omen, nie trybią. Z tego, co czytałem, mają być DWA rodzaje płatności:
- na godziny
- na miesiące (bez limitu godzin).

Wystarczy przeczytać FAQa:
Once your game time is up, you have flexibility to top up your action game time from as little as $6.99 (£5.59, €6.29) for an additional 20 hours, while more frequent players can switch to a 30-day unlimited package for only $9.99 (£7.99, €8.99) with discounts available for 90 and 180 days. ( http://www.apb.com/faq/#q11 )

Może zatem zamiast od razu narzekać, najpierw wypadałoby się zapoznać z tym, na co się narzeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzę czerpałem z niektórych newsów gram.pl. Niegdyś czytałem, ze ma być z abonamentem miesięcznym, później, że rozgrywka ma być darmowa. Tutaj napisane jest:
Po upływie wyznaczonego czasu gracz może kontynuować zabawę w strefie akcji po zakupie dodatkowych pakietów godzin, które będą dostępne do nabycia wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony APB.
Nie spodziewałem się, że miesięczną subskrypcję można nazwać pakietem godzin. Albo moja logika mnie zawiodła albo powinienem do newsów podchodzić z o.o.

Tak czy inaczej przy takich cenach i możliwości wyboru rzeczywiście - taka forma płatności jest bardzo korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

# kody dla: APB: All Points Bulletin
# sztuk: 1

# Dostęp do bonusów pre-orderowych
tutaj jest kod(dostałem go bo zamówiłem pre-order apb )i był do pobrania w pliku notatnika w moich zamówieniach

witam mam takie pytanie gdzie wpisuje się ten kod do bonusów pre-orderowych ???
dziękuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować