Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rig`n`Roll: Tirowiec - pierwsze wrażenia

5 postów w tym temacie

gram.pl

Rig’n’Roll: Tirowiec jest duchowym spadkobiercą serii Hard Truck. Gra pierwotnie miała ukazać się już cztery lata temu, jednak twórcy ciągle dopracowywali swój produkt przesuwając kolejne terminy premiery. Czy w związku z tym, po tylu latach pracy, powstała gra idealna? Oto nasze pierwsze wrażenia z Rig’n’Roll.

Przeczytaj cały tekst "Rig'n'Roll: Tirowiec - pierwsze wrażenia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 lat temu piałbym z zachwytu nad tą grą, ale niestety producenci jak zwykle zapominają o rozwoju technologii komputerowej i nowych możliwościach i zamiast wykorzystać to, co jest ładne i łatwo dostępne wolą dalej upgradować swój prehistoryczny silnik graficzno "fizyczny". Pomimo, że wszystkie ich gry są paskudne, mają jednak ten czar, który przyciąga na wiele godzin i grywalność jest, przynajmniej dla mnie, zawsze świetna. Super odstresowywacz. Na dodatek wygląda, że w tej odsłonie dostaniemy więcej elementów ekonomicznych co mnie cieszy. Zobaczę jednak na efekt końcowy, jeżeli wogóle się ukaże.
Moim największym jednak marzeniem związanym z tą serią jest ciężarówkowy mmorpg. To byłoby piękne jeździć po całej europie/ameryce/świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"dobrym produktem za rozsądne produkty" ?

a swoja drogą grałem niedawno w demo gry, w której jechało się ciężarówką przyszłości z działkami i jak rozbijało się inne samochody to nasz bohater za kółkiem pokazywał faka :D, nie pamietam tylko jak sie nazywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak długo przyszło czekać na premierę, bo wiązałem z tą grą ogromne nadzieje. Mam nadzieję, że mimo wad, które przedstawił Zaix, gra mimo wszystko będzie lepsza od ostatnich 18 WoS i tych innych niby symulatorów.
No ale jeśli gra będzie niezbyt udana (tfu!) to nie pozostaje nic innego jak powrót do King of the Road...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować