Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops - pierwsze informacje

17 postów w tym temacie

Teraz po aferze z infinity ward activision bedzie sę opierało na dwóch studiach Treyarch i slatchehamerze oby gry które stworza były dobre.wybaczcie ze w słowie drugiego studia zrobłem tyle błędów po prostu nie wiem jak sie je pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..]

Dnia 30.04.2010 o 18:10, Matrix963 napisał:

i slatchehamerze oby gry które stworza były dobre.wybaczcie ze w słowie drugiego studia
zrobłem tyle błędów po prostu nie wiem jak sie je pisze


Zapomniałeś też dopisać, że odcięli Ci internet, pies zjadł klawiaturę, a w ogóle to nie masz czasu zajmować się grami, dlatego nie sprawdziłeś na googlu/wiki jak się poprawnie piszę nazwę tego studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że powstawanie growych telenowel przypomina cykl godowy modliszki?Samiczka,czyli Acti,jest zapłodniona przez IW.IW ucieka żeby samiczka go nie zjadła a Acti składa ze 100-200 jaj-CoD''ów.Faszczynujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 18:21, SarenkaB napisał:

Zauważyliście że powstawanie growych telenowel przypomina cykl godowy modliszki?Samiczka,czyli
Acti,jest zapłodniona przez IW.IW ucieka żeby samiczka go nie zjadła a Acti składa ze
100-200 jaj-CoD''ów.Faszczynujące.

Taaa, jasne. Patrzyłeś czy nikt przypadkiem nie wsypał Ci czegoś do herbaty?

Co do tematu to pisałem to dzisiaj już chyba trzy razy i napiszę jeszcze raz. Życzę powodzenia Treyarch i mam nadzieję, że z ich pracy powstanie naprawdę porządna gra. Informacje usłyszone dotychczas napawają mnie optymizmem, więc mam nadzieję, że ta produkcja będzie naprawdę grywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MW2 zawiódł mnie na całej linii. Tym razem poczekam na opinie graczy zanim kupię. Choć przyznam szczerze, że dla mnie seria skończyła się na Modern Warfare a najlepszą grą serii jest starusienkie Call of Duty 2 z dobrym singlem i świetnym multi. Zobaczymy co pokaże nowa część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 18:39, Renzov napisał:

Życzę powodzenia
Treyarch i mam nadzieję, że z ich pracy powstanie naprawdę porządna gra.


no tak, moze kiedys im sie uda - jak do tej pory ich produkcje byly sztuczne i nudne. Nic dziwnego że juz otwieraja szampana - nie mogli pokonac IW jakościa a teraz rywal niespodziewanie sie rozpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 18:39, Renzov napisał:

> Zauważyliście że powstawanie growych telenowel przypomina cykl godowy modliszki?Samiczka,czyli

> Acti,jest zapłodniona przez IW.IW ucieka żeby samiczka go nie zjadła a Acti składa
ze
> 100-200 jaj-CoD''ów.Faszczynujące.
Taaa, jasne. Patrzyłeś czy nikt przypadkiem nie wsypał Ci czegoś do herbaty?

Sam sobie zawsze dosypuje.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2010 o 19:12, gmx napisał:

no tak, moze kiedys im sie uda - jak do tej pory ich produkcje byly sztuczne i nudne.
Nic dziwnego że juz otwieraja szampana - nie mogli pokonac IW jakościa a teraz rywal
niespodziewanie sie rozpada.

Może i tak. Jednak jeśli miałbym wybrać między World at War a MW2 to wybrałbym to pierwsze. Zresztą w tym momencie nie ważne jest kto robi CoD''a bo i tak najważniejsza jest kasa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 19:12, gmx napisał:

> Życzę powodzenia
> Treyarch i mam nadzieję, że z ich pracy powstanie naprawdę porządna gra.

no tak, moze kiedys im sie uda - jak do tej pory ich produkcje byly sztuczne i nudne.
Nic dziwnego że juz otwieraja szampana - nie mogli pokonac IW jakościa a teraz rywal
niespodziewanie sie rozpada.


Może dla Ciebie. Moim zdaniem CoD5 było jednym z lepszych jak nie najlepszym z codów. Jedyne co ujepało tą grę to to gówniane logowanie się, które na początku sprawiało w choj problemów, tak jak i lista serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że 9 listopada 2010, wypuszczą nawet jeśli gra będzie półnagą blondynką w popłochu wyskakującą przez okno twojego zasłużonego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Please kill me.
Widać że Acti chce odciągnąć uwagę teraz od afery z Infinity Ward dając tak długo wyczekiwanego przez wielu gniota.
Gniota dlatego iż nie skupią się na jednym teatrze działań a będą opierać się podobno na latach 60 70 i 80tych co nie wróży zbyt dobrze klimatowi i spójności nazwijmy to cudzysłowiu "FABULE".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować