Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer Call of Duty: Black Ops rozszyfrowany

41 postów w tym temacie

Ta oglądajcie sobie trailery i je rozszyfrowujcie, nie krępujcie się, zobaczcie wszystkie misje wszystkie bronie i zwroty akcji, ja spokojnie poczekam do jesieni :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 20:40, Bravo4 napisał:

Ta oglądajcie sobie trailery i je rozszyfrowujcie, nie krępujcie się, zobaczcie wszystkie
misje wszystkie bronie i zwroty akcji, ja spokojnie poczekam do jesieni :].


Bracie skąd takie podejście? Trailer jak to trailer, tylko przedsmak gry. A że szczegółowo mu się przypatrzyli dobra sprawa. Ciekawe swoją droga czy dedyki będą czy też znowu steam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90% tych rzeczy sam zauważyłem przy pierwszym obejrzeniu. Kolega wyżej ma rację. Zaprzestanę chyba oglądania tych trailerów i pokazów nagranych z za winkla, bo będzie tak jak z MW2. Poczeka się spokojnie do premiery :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bla bla bla... bla bla bla... bla.... blaaaa... i kampanie single player można ukończyć w 3 godziny żeby wrażenia z gry mogły być jeszcze bardziej filmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tendencję do skracania gier może być krotka. Ja się zawiodłem na długości splinter cell conviction, ale fabuła zrekompensowała, krótki gameplay. Oby na długość była przynajmniej jak world at war.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 20:49, Ryco2 napisał:

Bracie skąd takie podejście? Trailer jak to trailer, tylko przedsmak gry. A że szczegółowo
mu się przypatrzyli dobra sprawa. Ciekawe swoją droga czy dedyki będą czy też znowu steam.....


W przypadku Call of Duty to przedsmak odgrzewanej pizzy ;). Ja próbowałbym jesienią nowych potraw w rodzaju Medal of Honor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 21:00, Woo-Cash napisał:

> Bracie skąd takie podejście? Trailer jak to trailer, tylko przedsmak gry. A że szczegółowo

> mu się przypatrzyli dobra sprawa. Ciekawe swoją droga czy dedyki będą czy też znowu
steam.....

W przypadku Call of Duty to przedsmak odgrzewanej pizzy ;). Ja próbowałbym jesienią nowych
potraw w rodzaju Medal of Honor ;)



Drogi kolego ja chętnie zjem nową potrawę pt. Medal of Honor, a potem zagryzę pizzą pt. call of duty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czy ekipie Treyarch uda się dostarczyć dzieło lepsze niż bestsellerowe Call of Duty: Modern Warfare 2?"
"No i to przecież Call of Duty - jeszcze nie było złej gry z tej serii."
Odnoszę wrażenie, że autor uważa MW2 za świetną grę... No chyba, że pod względem finansowym, to tak. Ale nie był świetną grą. Czy autor w ogóle grał w MW2? Czy grał w poprzednie MW?

"Dzięki nim wiemy chociażby, że nowa odsłona Call of Duty będzie bardzo brutalna."
Oh, co za szok! Jakby poprzednie CoD''y od Treyarchu nie były brutalniejsze niż pozostałe.

"Nie wykluczają też możliwości latania śmigłowcem i kilku innych, zupełnie nowych elementów gameplayu."
W CoD 1, 2 i 5(hm... Treyarch?) były czołgi. Śmigłowce i reszta stafu jest już od dawna w Battlefieldach.

"Pamiętajmy, że to właśnie oni stali za odsłoną o podtytule World at War, która została ciepło przyjęta zarówno przez krytykę jak i samych graczy."
Polemizowałbym... Najlepsze było tłumaczenie. A reszta to pierwsze MW w innych realiach i z innymi broniami, grę mam, ale nie powiedziałbym, że była ciepło przyjęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 21:04, Ryco2 napisał:

Drogi kolego ja chętnie zjem nową potrawę pt. Medal of Honor, a potem zagryzę pizzą pt.
call of duty :)


Tylko po co?? Wg. zapowiedzi nowy MoH ma być zupełną nowością, podczas gdy Activision serwuje nam w kółko to samo( na czym szybko się przejedzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 21:11, Woo-Cash napisał:

> Drogi kolego ja chętnie zjem nową potrawę pt. Medal of Honor, a potem zagryzę pizzą
pt.
> call of duty :)

Tylko po co?? Wg. zapowiedzi nowy MoH ma być zupełną nowością, podczas gdy Activision
serwuje nam w kółko to samo( na czym szybko się przejedzie).



Jeśli gra będzie miała klimat sprzeda się wyśmienicie. Chciałbym, że było tak jak w Vietcong + Fist Alpha. Obawiam się tylko, żeby nie byl to zlepek nie powiązanych ze sobą misji z trzepniętą chronologią.
Ogólnie jeśli chodzi o fpp to dużo nowego wymyślić się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff jak dla mnie to trailer beznadziejny, wcale mnie (i pewnie sceptycznego klienta) nie przyciąga do tego żeby oczekiwać na kolejne informacje o tej produkcji, a co dopiero mówić o kupnie tej gry po premierze. Mogli się bardziej postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ciężarówka wybuchająca na początku to niemal na pewno polski Star 244, mam 266, a one obydwa mają taką samą kabinę, różnią się tylko ilością mostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że tym razem Treyarch zrobi dla odmiany coś dobrego bo World At War było conajmniej (takie moje zdanie) gówno warte.
Może tym razem się im uda, w co szczerze wątpię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, chyba autor newsa nie grał w MW2, bo pisanie, że Call of Duty: Modern Warfare 2 jest bestsellerowe to ogromna przesada.
Ja czekam na nowego CoDa (chociaż na pewno obejrzę najpierw filmiki z gry) i mam nadzieję, że dostarczy mi dawkę porządnej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 22:54, Renzov napisał:

Taa, chyba autor newsa nie grał w MW2, bo pisanie, że Call of Duty: Modern Warfare 2
jest bestsellerowe to ogromna przesada.


Nie musiał grać, wystarczy że przejrzał wyniki sprzedaży. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 22:54, Renzov napisał:

Taa, chyba autor newsa nie grał w MW2, bo pisanie, że Call of Duty: Modern Warfare 2
jest bestsellerowe to ogromna przesada.


A czy kolega wie co znaczy w ogóle "bestseller"? Można to przetłumaczyć na "najlepiej sprzedający się" i mimo że nie uznaję jej za grę wybitną to jednak liczba sprzedanych egzemplarzy MW2 jest nie osiągalna dla znacznej większości innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2010 o 21:08, wrobel253 napisał:

"Dzięki nim wiemy chociażby, że nowa odsłona Call of Duty będzie bardzo brutalna."
Oh, co za szok! Jakby poprzednie CoD''y od Treyarchu nie były brutalniejsze niż pozostałe.

Chodzi o urywane kończyny. Tego nie było.

Dnia 01.05.2010 o 21:08, wrobel253 napisał:

"Nie wykluczają też możliwości latania śmigłowcem i kilku innych, zupełnie nowych elementów
gameplayu."
W CoD 1, 2 i 5(hm... Treyarch?) były czołgi. Śmigłowce i reszta stafu jest już od dawna
w Battlefieldach.

Latanie śmigłowcem jeszcze nie było w żadnym CoDzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na prawdę interesująco, jednak tym razem uważniej rozpatrzę decyzję kupna niż przy MW2, w związku z tym twórcy muszą się nie źle postarać aby i tym razem wyciągnąć ode mnie kasę. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować