Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer Call of Duty: Black Ops rozszyfrowany

41 postów w tym temacie

Mi ten śmigłowiec od razu skojarzył się z katastrofą helikoptera z CoD''a 4 Modern Warfare. A co do innych rzeczy, to coś czuję, że będzie jaka kradzież tajnych papierów, czy czegoś w tym rodzaju z kompleksu. :] Dość ciekawy dla mnie trailer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 23:32, Madoc napisał:

Chodzi o urywane kończyny. Tego nie było.

A grałeś CoD: WaW? Tam było. Można było kolesiowi jedną serią z mg42 odstrzelić obie nóżki, albo urwać obie rączki.

Dnia 01.05.2010 o 23:32, Madoc napisał:

Latanie śmigłowcem jeszcze nie było w żadnym CoDzie.

Chodziło mi o to, żeby pokazać, że wprowadzają tylko elementy rozgrywki, które dostępne u konkurencji od dawna. Poza tym w multi raczej nie będzie śmigłowców, chyba, że chcą przerobić zręcznościowe multi CoD''a na taktyczne multi podobne do BF''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie to już przesada. Activision nie stać na własne pomysły to musi kraść od Battlefielda..... Przecież był już Vietnam a nawet Vietcong (jakoś tak), a oni kradną ile mogą i naciągają swoich opętanych graczy aby kupowali ich ścierwo..... Kolejna porażka ze strony Acti. Ja bym wytoczył im sprawe za kradzież. Przecież w BC2 też walczyliśmy w jakiejś dżungli z militią...... Czyżby Acti bankrutowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 21:08, wrobel253 napisał:

"Nie wykluczają też możliwości latania śmigłowcem i kilku innych, zupełnie nowych elementów
gameplayu."
W CoD 1, 2 i 5(hm... Treyarch?) były czołgi. Śmigłowce i reszta stafu jest już od dawna
w Battlefieldach.


Tylko co ma CoD do BF''a? To, ze się strzela nie znaczy, że można gry porównywać. Obie się wszystkim różnią.

Dnia 01.05.2010 o 21:08, wrobel253 napisał:

"Pamiętajmy, że to właśnie oni stali za odsłoną o podtytule World at War, która została
ciepło przyjęta zarówno przez krytykę jak i samych graczy."
Polemizowałbym... Najlepsze było tłumaczenie. A reszta to pierwsze MW w innych realiach
i z innymi broniami, grę mam, ale nie powiedziałbym, że była ciepło przyjęta.


Jak dla mnie jedyne podobieństwo WaW do MW to podobny system MP. Reszta była całkowicie inna. Zwróć uwagę na fizykę gry... silnik niby taki sam, bo ino zmodyfikowany, a jednak całkowicie inaczej się gra w WaW, aniżeli w takiego MW. I owszem gra była ciepło przyjęta.

Dnia 01.05.2010 o 21:08, wrobel253 napisał:

No nie to już przesada. Activision nie stać na własne pomysły to musi kraść od Battlefielda.....
Przecież był już Vietnam a nawet Vietcong (jakoś tak), a oni kradną ile mogą i naciągają
swoich opętanych graczy aby kupowali ich ścierwo..... Kolejna porażka ze strony Acti.
Ja bym wytoczył im sprawe za kradzież. Przecież w BC2 też walczyliśmy w jakiejś dżungli
z militią...... Czyżby Acti bankrutowało?


Ty się lepiej już nie wypowiadaj. Jakieś pojazy były już w CoD:WaW, a dżungla była również w Crysis, Far cry, Turok i wielu wielu innych grach. Czego by człowiek nie napisał nie zrobił ty byś widział tylko BF'a i acti, które kradnie "pomysły".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawy i tajemniczy trailer. Standard.
Niemniej jednak trzymam za Treyarch kciuki, chociaż muszę przyznać, że patrząc na ich poprzednie "dzieła" na ten moment nie można się wiele spodziewać. Aczkolwiek fajnie by było, gdyby gra okazała się hitem na miarę czwórki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to autorzy wspaniałego (wg. mnie) dodatku do CoD 1 są teraz w Treyarch.
Więc nie ruszą swoje dupska i się wezmą porządnie do roboty a dostaniemy wspaniałą i zróżnicowaną grę z wieloma ciekawymi pomysłami.

PS. Jakby nie było to MW czerpało garściami z United Offensive. Albo tylko mnie się tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, to w końcu gdzie się dzieje akcja? Widze AUG użytego pierwszy raz w 1973, a wojna Wietnamska skończyła się w 1975. Ja tam patrzę "Double AUG''s"? Kolejna głupota? Widzę statek kosmiczny lecący... a jakże, w kosmosie. W latach 70'', o ile pamiętam, nie było żadnych lotów w kosmos. No dobra, był jeden - w 1976 bodaj, ale mogę się mylić. Ale wtedy NIE BYŁO tak zaawansowanych technologicznie maszyn. Tajny ruski kompleks? Boże, ten trailer jest głupi i pokazuje jak głupia będzie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 16:00, Kirabaxior napisał:

Widzę statek kosmiczny lecący... a jakże, w kosmosie. W latach 70'', o ile pamiętam, nie było
żadnych lotów w kosmos. No dobra, był jeden - w 1976 bodaj, ale mogę się mylić. Ale wtedy
NIE BYŁO tak zaawansowanych technologicznie maszyn.

To nie statek kosmiczny. Obadaj w Google SR-71 Blackbird, samolot szpiegowski używany w czasie Zimnej Wojny, mogący lecieć na skraju atmosfery, do tego ponaddźwiękowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 16:00, Kirabaxior napisał:

Widzę
statek kosmiczny lecący... a jakże, w kosmosie. W latach 70'', o ile pamiętam, nie było
żadnych lotów w kosmos. No dobra, był jeden - w 1976 bodaj, ale mogę się mylić.

... Skomentuję do dwoma słowami: idź do szkoły. Albo skorzystaj z Wikipedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 16:00, Kirabaxior napisał:

Kuźwa, to w końcu gdzie się dzieje akcja? Widze AUG użytego pierwszy raz w 1973, a wojna
Wietnamska skończyła się w 1975. Ja tam patrzę "Double AUG''s"? Kolejna głupota? Widzę
statek kosmiczny lecący...

Dokładnie to to jest UFO.
Chwila w googlach i już wiesz, co to za "wehikuł"
>a jakże, w kosmosie.
Górne (ostatnie) warstwy Atmosfery. Jeszcze nie kosmos.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Atmosfera
>W latach 70'', o ile pamiętam, nie było

Dnia 02.05.2010 o 16:00, Kirabaxior napisał:

żadnych lotów w kosmos. No dobra, był jeden - w 1976 bodaj, ale mogę się mylić. Ale wtedy
NIE BYŁO tak zaawansowanych technologicznie maszyn. Tajny ruski kompleks? Boże, ten trailer
jest głupi i pokazuje jak głupia będzie gra.

Gra pewnie będzie jedną wielką retrospekcją (wg. mnie pomysł ciekawy)

PS. A i żebyś nie myślał, że na trailerze jest kosmonauta. To pilot samolotu Lockheed SR-71 Blackbird. Jest on w skafandrze przeciwprzeciążeniowym.
http://www.wvi.com/~sr71webmaster/press_suit001.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 16:13, Lisun napisał:

> Widzę statek kosmiczny lecący... a jakże, w kosmosie. W latach 70'', o ile pamiętam,
nie było
> żadnych lotów w kosmos. No dobra, był jeden - w 1976 bodaj, ale mogę się mylić.
Ale wtedy
> NIE BYŁO tak zaawansowanych technologicznie maszyn.


W latach 70 odbywały się w loty w kosmos. Na przykład loty z programu Apollo (Apollo 13,14,15,16,17). Lisun wyjaśnił Ci co to za pojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 16:00, Kirabaxior napisał:

Kuźwa, to w końcu gdzie się dzieje akcja? Widze AUG użytego pierwszy raz w 1973, a wojna
Wietnamska skończyła się w 1975. Ja tam patrzę "Double AUG''s"? Kolejna głupota? Widzę
statek kosmiczny lecący... a jakże, w kosmosie. W latach 70'', o ile pamiętam, nie było
żadnych lotów w kosmos. No dobra, był jeden - w 1976 bodaj, ale mogę się mylić. Ale wtedy
NIE BYŁO tak zaawansowanych technologicznie maszyn. Tajny ruski kompleks? Boże, ten trailer
jest głupi i pokazuje jak głupia będzie gra.

Ten statek kosmiczny to w rzeczywistości samolot (Sr71 Blackbird - wycofany w 1998). A tekst, że nie było lotów w kosmos - słyszałeś o Apollo, Voyager, Pioneer, Mariner (tak, wiem, 3 ostatnie to są sondy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 17:29, Henrar napisał:

A tekst, że nie było lotów w kosmos - słyszałeś o Apollo, Voyager, Pioneer, Mariner (tak,
wiem, 3 ostatnie to są sondy)?

Ech... nie piszę, że nie było lotów w kosmos... Piszę, że w czasie wojny w wietnamie nie było jakichś większych, ale 50 osób mi odpowiedziało, że to Blackbird więc już wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 16:13, hallas napisał:

... Skomentuję do dwoma słowami: idź do szkoły. Albo skorzystaj z Wikipedii.

Powiedziałeś 3 słowa, spłoniesz w piekle za kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 19:45, Kirabaxior napisał:

> ... Skomentuję do dwoma słowami: idź do szkoły. Albo skorzystaj z Wikipedii.
Powiedziałeś 3 słowa, spłoniesz w piekle za kłamstwa.

Spłonę w piekle za znacznie gorsze rzeczy więc zwyczajnie się tym drobnym incydentem nie przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować