Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

RF Online - Temat ogólny

382 postów w tym temacie

Nie znalazelm teamtu glownego o tej grze wiec otwieram, ja w gre nie gralem i nei zamierzam chyba:D a ktos gral albo zameirza kupic? i jaka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie iwem jaka jest ta gra. Ale z tego co czytam to wydaje się fajna. Poza tym ma świetną grafikę. Ale przymus płacenia abonamentu mnie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


jak ta giera się uchowała przed moim wzrokiem? :P Wygląda naprawdę nieźle, no i kiedyś miała być to płatna pozycja. Czy jacyś starsi gracze mogą się podzielić doświadczeniami z tą grą? Pobieram sobie właśnie klienta, mam nadzieję, że będzie to miła odskocznia od guild wars. Jakby ktoś chciał się rozejrzeć- oficjalna strona http://www.rf-onlinegame.com/ jest też trochę filmów na jutubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 16:27, Budo napisał:


jak ta giera się uchowała przed moim wzrokiem? :P Wygląda naprawdę nieźle, no i kiedyś
miała być to płatna pozycja. Czy jacyś starsi gracze mogą się podzielić doświadczeniami
z tą grą? Pobieram sobie właśnie klienta, mam nadzieję, że będzie to miła odskocznia
od guild wars. Jakby ktoś chciał się rozejrzeć- oficjalna strona http://www.rf-onlinegame.com/
jest też trochę filmów na jutubie :)

tja gra jest darmowa .......... http://www.gram.pl/gra.asp?pid=565 ale Jeszce niedawno kosztowała od groma kasy, :) gry nie znam ale kto wie może warto spróbować.
tu masz recenzje gramowiczów http://www.gram.pl/gra_recenzje.asp?id=469&pid=565

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dzięki, już się do tego dokopałem i ciągnę gierę. Zobaczymy jak to będzie wyglądać, btw- w sklepie ciągle widnieje za 199zł plus abonamenty :P
Ktoś był na tym biznesie ostro w plecy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 09:55, Piotrbov napisał:

Właśnie ściągnąłem i zainstalowałem klienta i mam pewien problem. Gdzie mogę znaleźć
klucz do zarejestrowania tej gry na koncie codemastera?

Edit. Już znalazłem. trochę trudno go znaleźć więc załączam linka: http://www.tryrfonline.com/freetoplay.php



Też kiedyś miałem ten problem jak jeszcze w to grałem :P tu masz linka do co i jak :

http://rfo.game-forum.pl/viewtopic.php?t=9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem godzinkę i musze powiedzieć, że nawet przyjemna gierka. Grafika bardzo ładna jak na FTP. Choć można powiedzieć, że na początku troche chaotycznie to wszystko wygląda. Ciężko się połapać co gdzie trzeba zrobić. Ale po pewnym czasie już się człowiek orientuje lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja już od jakiegoś czasu nie gram w rf, ale mam postać Black Knight lvl 44 Cora na Novusie (cóż wiem że na pewno na pierwszym servie do wyboru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 13:23, Budo napisał:


Zbiera się mała grupka ludzi do gry, więc info- gramy Accretią na Solusie :)


Podaj nazwę swojej postaci? Mój się nazywa Tanshi i jest rangerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I taka rada dla początkujących zachowajcie sobie wind weapon (zwiększającą prędkość poruszania się) jak zdobędziecie, mobilność i prędkość jest ważna w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 16:14, Budo napisał:

nick Budo. Gram specjalistą, 5 level chyba czy coś takiego :P


To dobrze. Będziesz mi robił amunicję. Strasznie dużo gotówki to pochłania. ;]
Można dodać kogoś do listy znajomych czy coś takiego? Jak można szeptać na czacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2008 o 19:53, HumanGhost napisał:

To dobrze. Będziesz mi robił amunicję. Strasznie dużo gotówki to pochłania. ;]


Ty też ranger? Kurczę, w naszej drużynie powinien znaleźć się co najmniej 1 wojownik.
Nie przesadzaj z tą kasą , mam mnóstwo amunicji i ponad 60k kasy

Dnia 24.08.2008 o 19:53, HumanGhost napisał:

Można dodać kogoś do listy znajomych czy coś takiego? Jak można szeptać na czacie?


Szeptanie "/whisper" nazwa gracza
Lista znajomych jest ustawiona pod klawiszem "B". Żeby kogoś dodać do znajomych ta osoba musi być zalogowana.

P.S To kiedy robimy gildie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie gram Rangerem i również widzę jakie obrażenia zadają wojownicy: Są duże w porównaniu do łowcy i tak się zastanawiam, czy zostawić Rangera 10 poziomowego na rzecz wojownika. Co o tym sądzicie? Jakie są plusy a jakie minusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 22:14, Piotrbov napisał:

Tak sobie gram Rangerem i również widzę jakie obrażenia zadają wojownicy: Są duże w porównaniu
do łowcy i tak się zastanawiam, czy zostawić Rangera 10 poziomowego na rzecz wojownika.
Co o tym sądzicie? Jakie są plusy a jakie minusy?


e tam 10 lv to szybko wbijesz a jak wam w drużnie czeba to przydałoby sie zmienić :P ale teraz tak myśle to ja mam na 38 lv wojownika cora :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 22:14, Piotrbov napisał:

Tak sobie gram Rangerem i również widzę jakie obrażenia zadają wojownicy: Są duże w porównaniu do łowcy i tak się zastanawiam, czy zostawić Rangera 10 poziomowego na rzecz wojownika.


Z tego co czytałem to własnie Ranger powinien zadawać większe obrażenia. Ranger - duze obrazenia, mniej hp. Wojownik - mniejsze obrażenia, wieksze hp, tank. Przynajmniej tak wynika z opisu gry.

Czy jestem slepy czy nie ma nigdzie oznaczenia jaki level mają moby na mapie?

Przez ten wygląd robota zapomniałem o wyekwipowaniu sie w pancerz. Biegałem jak głupi kilka leveli bez żadnego armora. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować