Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

RF Online - Temat ogólny

382 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2008 o 12:06, S.V.P.A.M napisał:

4/.Czy ktoś ma jakiś poradnik jak w to grać...nie chodzi mi o cheaty...tylko poradnik.


Nad swoim postem masz mój z linkiem do odpowiedniej strony. Tam jest dział Players Guide, znajdziesz tam sporo rzeczy przydatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 07:47, HumanGhost napisał:

Tutaj masz stronkę z opisami wszystkiego: http://rf.mmosite.com/news/
Skoro zdecydowałeś sie na tą grę wnioskuję, że z angielskim nie masz problemu. :)


Już z tej strony sporo wcześniej korzystałem - mmosite ma najlepsze strony o wielu mmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie/panie... kolejne pytanie
Gdzie jest takie coś jak w normalnych RPG że rozdziela się punkty do EX pomiędzy jakieś tam.
Bo jak to się dzieje z automatu to robione jest to najgorzej jak tylko sie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:08, S.V.P.A.M napisał:

Bo jak to się dzieje z automatu to robione jest to najgorzej jak tylko sie da :/


Dzieje się to automatycznie. Prawie jak w Oblivionie, czyli musisz używać czegoś żeby sie tego uczyć. Im częściej strzelasz tym bardziej rośnie Ci współczynnik Range. Im częściej sieczesz mieczem to rośnie współczynnik Melee. Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:08, S.V.P.A.M napisał:

Dobra panowie/panie... kolejne pytanie
Gdzie jest takie coś jak w normalnych RPG że rozdziela się punkty do EX pomiędzy jakieś
tam.
Bo jak to się dzieje z automatu to robione jest to najgorzej jak tylko sie da :/


Jest tak jak napisał HumanGhost i ma taki rozwój postaci bardzo przypadł do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:36, tomoliop napisał:

> Dobra panowie/panie... kolejne pytanie
> Gdzie jest takie coś jak w normalnych RPG że rozdziela się punkty do EX pomiędzy
jakieś
> tam.
> Bo jak to się dzieje z automatu to robione jest to najgorzej jak tylko sie da :/


Jest tak jak napisał HumanGhost i ma taki rozwój postaci bardzo przypadł do gustu.



Czyli "kakademona"....no nic..zobacze co maszynka na l10..może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co to były za wybory pare dni temu? Głosowałem na kogoś nawet. ;]

Ten AH to fajny wynalazek. Wpada sporo kasy za coś kompletnie bezużytecznego dla mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 18:28, HumanGhost napisał:

To co to były za wybory pare dni temu? Głosowałem na kogoś nawet. ;]

Ten AH to fajny wynalazek. Wpada sporo kasy za coś kompletnie bezużytecznego dla mnie.
:)


AH?

Nie odpisywać, już wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:06, tomoliop napisał:

Co oznacza ten pasek nad głową naszej postaci? Ten najwyżej umieszczony, nie od hp ani
fp.


To jest Defense gouge jeżeli dojdzie do 0 będziesz otrzymywać zwiększone obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Powyżej 33 poziomu zostaje tylko AH, chyba że wolisz A-class tradera, albo rare tradera, a do nich bez 100 mln w kieszeni to sie nie zbliżaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 20:56, Budo napisał:


Własnie się kapnałem, że zgodnie z poradami Mindflyera czeka mnie 5 poziomów bicia ace
brutali... omg...


Wystarczy do 35, a potem można spokojnie polecieć do Ether.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kicha...dotarłem do 12-ego kumpel podciągnoł mi maszynke do 20 i co..i nic...nadal wszelkie większe stwory są o wiele za silne.
..Z robalami nie ma siły z jakimiś pseudo nosorożcami jest wogóle masakra a już nie wspomnę o ogromnych liszkach(kit z nazwami).... albo wszyscy kantują jakoś...albo ja coś robię nieprawidłowo.
Niby od machnięcia robię od 500 minimum do 1100 z tymi dziwnymi aurami troche więcej ale to nic nie daje...ciągle żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

coś jest nie tak... to normalne, że wrogowie sa silniejsi od Ciebie. Ale powiedz mi, czy używasz potionow? Potem to wiesz.. mi teraz schodzi ok 20 potionów +2000 życia na jednego stworka...
Poza tym pamiętaj o nakładaniu zbroi! Nie rzucaj się też na stworki ze znaczkiem "ace", są one dużo silniejsze od zwykłych odmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 21:42, S.V.P.A.M napisał:

No i kicha...dotarłem do 12-ego kumpel podciągnoł mi maszynke do 20 i co..i nic...nadal
wszelkie większe stwory są o wiele za silne.
..Z robalami nie ma siły z jakimiś pseudo nosorożcami jest wogóle masakra a już nie
wspomnę o ogromnych liszkach(kit z nazwami).... albo wszyscy kantują jakoś...albo ja
coś robię nieprawidłowo.
Niby od machnięcia robię od 500 minimum do 1100 z tymi dziwnymi aurami troche więcej
ale to nic nie daje...ciągle żenada...


Potwory w tej grze są nietypowo mocne, prawdopodobnie nie robisz nic źle, tylko masowo używaj potów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować