Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

RF Online - Temat ogólny

382 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2008 o 17:35, Piotrbov napisał:

No dobra to teraz mam mały problem, bo na słabszych mobach nie dostaje pkt. do walki
wręcz, a juz na takich, na których dostaje expa ciągle mi miecz pudłuje. Można jeszcze
jakoś ta walkę wręcz podnieść, czy już za późno? Mam 15 level.


Na to już jest za późno, tak zaplanowali twórcy gry jeżeli olejemy jakieś umiejętności na początku gry, już nie będziemy mogli do nich później wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 17:49, Patryk R napisał:

Na to już jest za późno, tak zaplanowali twórcy gry jeżeli olejemy jakieś umiejętności
na początku gry, już nie będziemy mogli do nich później wrócić.


No to szkoda trochę. Warto więc zacząć grać od nowa, czy brnąc dalej z tym co mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2008 o 18:44, Piotrbov napisał:


No to szkoda trochę. Warto więc zacząć grać od nowa, czy brnąc dalej z tym co mam?


To zależy czy chcesz grać od początku, ale myślę że wiele nie utraciłeś i tak później te różnice między obrażeniami byłyby niewielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy dokladnie nie wiem o co mu chodzi ale czy o to ze na slabym mobach nie rosnie mu dany skill tak? Prawda jest taka ze mozesz go dalej trenowac bo zawsze mozna trenowac tylko ze najlepiej z poczatku bo potem trudno a tak pozatym to im masz wiekszy lvl tym na mocniejszych musisz mobkach skillowac taka jest prawda,nie ma czegos takiego ze sie nie da bo zawsze sie da ja tak samo mialem kiedys ze swoim Warlockiem z poczatku spieprzylem skille z dark i potem musialem ciezko nadrabiac az wreszcie sie zdecydowalem na nowa postac i aktualnie mam 43 lv Graziera i wedlug mnie teraz jest juz dobrze prowadzony ;D w końcu czlowek uczy sie na bledach!

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Spieprzyłeś skille dark, bo później były ci potrzebne. A ja mam inny przypadek, spieprzyłem skille do walki wręcz, lecz ja z nich nie będę korzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 19:31, Petrick napisał:

Znaczy dokladnie nie wiem o co mu chodzi ale czy o to ze na slabym mobach nie rosnie
mu dany skill tak? Prawda jest taka ze mozesz go dalej trenowac bo zawsze mozna trenowac
tylko ze najlepiej z poczatku bo potem trudno a tak pozatym to im masz wiekszy lvl tym
na mocniejszych musisz mobkach skillowac taka jest prawda,nie ma czegos takiego ze sie
nie da bo zawsze sie da ja tak samo mialem kiedys ze swoim Warlockiem z poczatku spieprzylem
skille z dark i potem musialem ciezko nadrabiac az wreszcie sie zdecydowalem na nowa
postac i aktualnie mam 43 lv Graziera i wedlug mnie teraz jest juz dobrze prowadzony
;D w końcu czlowek uczy sie na bledach!

Pozdr.


Problem w tym że Piotrbov chce trenować melee, ale broń którą może się posługiwać nie pozwala mu nawet na trafienie moba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 17:35, Piotrbov napisał:

No dobra to teraz mam mały problem, bo na słabszych mobach nie dostaje pkt. do walki
wręcz, a juz na takich, na których dostaje expa ciągle mi miecz pudłuje. Można jeszcze
jakoś ta walkę wręcz podnieść, czy już za późno? Mam 15 level.


To znaczy, że przespałeś moment w którym trzeba było bić skill do walki wręcz...

btw polskie forum rf online- ludziska są uczuleni na funkcję "szukaj" więc uważajcie xD
http://rfo.game-forum.pl/index.php?sid=17d2fd69fe7d4c45f011b4036edc8be2

RF wiki
http://www.rf-online-wiki.com/index.php?title=Main_Page

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co warto sobie zbierać z tego co wypada z mobów? Sprzęt sprzedaję, ale i tak pozostaje cała masa dropu, z którym nie wiem co robić. Zostawiam sobie Rare Ore, bo z tego można zrobić jakieś tam gemy, a reszta? Te kolorowe kryształy zostawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 07:57, Budo napisał:

Zostawiaj wszystko ja biorę każda ilość i oddaję ammo. Kup bagi, najlepiej ze 3.


A gdzie można kupić bagi? Dodatkowy dostałem za questa tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

gostek zwany Sundries- sprzedaje bagi po 22k i kilka innych gratów, np możesz mi kupić serduszko, żeby mi pokazać jak bardzo mnie koffasz O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale tej ekipy bym sie niespodziewal w takiej grinderskiej grze :)) mam robocika na 44+, tego na launchery, chyba solus, przydam sie? Nie gralem w to z rok :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbiera sie wszystko-

białe itemki sprzedaje sie NPC-om,
reszta jesli jest >28 na AH ( Auction House )
tzw booty - robic ammo ( jak jestes specjalista ) lub sprzedaje NPCom - wyjątkiem jest greaf u NPC sprzedasz za 80 k za stack a na AH za MINIMUM 300 k ( greaf potrzebny jest w duzych ilosciach do robienia zbroi )
rare ore - sprzedajesz graczom za 1kk + za stack lub wymieniasz na male prezenty i liczysz ze wypadnie chaos pot ktory sprzedajesz za golda do 30 warto sprzedawac po 30 zamieniac.
excelsior piecey ( kamyczki ) - przerabiasz na pelne excelsiory ktore sa podstawa do tworzenia i zmieniania atrybutów sprzętu ( nie mylic z craftingiem specjalistow ) lub sprzedajamy cale stacki za golda
amulety i ringi - wybierac najlepsze reszte sprzedawac - naprwade dobre wypadaja tylko z bosow i z calinek ( baaardzo rzadko )
Inwentors box - sprzedac lub na zachowac dla abilitow

PS Stack - 99 sztuk
PPS jak macie jakies pytania to chetnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 07:57, Budo napisał:

Zostawiaj wszystko ja biorę każda ilość i oddaję ammo. Kup bagi, najlepiej ze 3.


To dobrze bo ja tego wszystkiego mam od groma. Merchant za nie mała daje, więc z chęcią będę tobie dawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 09:13, Budo napisał:


Ja mam pytanie- nie wiem jak używać hammerów do downgrade''u booty itemów O_O


Nie jestem pewien ale chyba musisz ich użyć na item combinerze u pewnego npca, wkładasz wtedy booty który chcesz zdowngradować, a potem w okienku obok hammer. Ale pewności nie mam mało specem grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Już wiem- straszny zakręt, robi sie to u hero npc w hq.

btw- otwieram kącik craftera- głównie ammo, ale też zbroje, czy broń- póki co jestem jeszcze cieniak, ale będzie lepiej w miarę awansów, teraz mogę robić każdy rodzaj basic ammo (w tym granaty i beamy)- za darmoszkę, tylko przynoście materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 10:16, HumanGhost napisał:

A czy ktoś mógłby wyjasnić łopatologicznie o co chodzi z relacjami CP/gold itd.? Skąd
sie bierze gold??


CP to jest waluta tylko dla Accretian, a u bankiera można wymieć na gold i ( zapewne ) w innych krainach, czyli Bellato i Core ( lub jakoś tak ) wymienia się golda na ich walutę. Takie są moje przypuszczenia.

Human podaj nazwę swojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 08:22, Mindflyer napisał:

excelsior piecey ( kamyczki ) - przerabiasz na pelne excelsiory ktore sa podstawa do tworzenia i zmieniania atrybutów sprzętu ( nie mylic z craftingiem specjalistow ) lub sprzedajamy cale stacki za golda


To ja mam pytanie. W jaki sposób przerobić excelsior pieces na pełne excelsiory? Niby jest poradnik na tym polskim forum, ale napisany chyba dla 4+lvl, bo newbie nic nie kapuje. Skad wziać te Catalyst silver/gold na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować