Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

RF Online - Temat ogólny

382 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2008 o 16:27, Szyszek123 napisał:

Ale niestety nie jest napisane jak założyć konto w grze (żeby zalogować się).


chodzi Ci o punkt szósty? coś jest namieszane, ja używam loginu i hasła z COGaccount, wszystko działa bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 15:59, Adham napisał:

Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że po prawej są zawsze, nie ważne czy to mob, czy npc, czy inny gracz.


Nie zawsze. Kiedy jest dużo słabszy mob to ich nie ma, albo jest jedna.

Dnia 31.08.2008 o 15:59, Adham napisał:

Hm, a nie powinien rosnąć dopiero gdy buff się skończy? Przynajmniej takie coś u siebie zauważyłem.


U mnie wzrasta podczas rzucania. A w outpostach to też różnie. Niekiedy wzrasta a niekiedy nie. Nie wiem czy to jakiś bug czy jakaś dziwna prawidłowosć, której jeszcze nie rozgryzłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 16:36, Budo napisał:

/.../

Znajdź polskie forum o rf online, tam znajdziesz dokładne instrukcje jak założyć konto.


Dzięki, zrobiłem tak jak Azrathel i działa bez problemów. Już nabiłem 6 lvl. Powiem że to bardzo fajna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Takie małe info- jest ammo do miotacza ognia inne niż "fire". Nazwy są podobne jak do magazines, nie wiem jeszcze czy będę mógł to craftować :)
Mozna kupić za dwa kafle w Porcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 09:57, Budo napisał:

Takie małe info- jest ammo do miotacza ognia inne niż "fire".


Hmm to tego nie wiedziałem. Niemniej teraz już mam zwykłą wyrzutnie co na przemian trenuję wraz z normalną bronią. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kropki raz jeszcze.. bo widze że jest na to zapotrzebowanie...

1 - mob 1-3 levele niżej - najmniej expa, najmniej PT - przeciętny loot - skilowanie*
2 - mob równy nam - przyzwoity loot
3 - 1 level wyżej - Bardzo dobry loot - FARMA
4 - 2 levele wyżej - dobry loot - Farma jesli nie ma dobrych 3 kropkowych
5- 3 levele wyżej - przyzwoity loot
6 - 4 levele wyżej - przyzwoity loot
7 ( taka duża krpa niebieska po lewej ) - moby 5 + max PT - przeciętny loot - SKILOWANIE PT
moby 6-do 10 leveli wyżej - więcej expa lae tak samo PT - loot nieco słabszy - EXP

* jak mamy bardzo słabe PT ( range, force czy meele ) - bierzemy do łapy najlepszą broń jaką możemy nosić ( oczywiście int + lub z elementem ( strazały )) i próbujemy trafić moba. Jesli zadajemy mu obrażenia powyżej 2%jago max HP to dostajemy troche pt. Tu przydają cię burst potiony i takie tam ( +40% atack )Jeśli nie to musimy ćwiczyć na przeciwnikach 30 +. NIe polecam skilowania na Chip guardach bo maja za mocny atak.

Oczywiście najlepiej nie doprowadzać do sytuacji w której mamy aż tak słabe PT....

Def i shield Pt możemy ćwiczyć w dowolnym momencie z tym że im później tym więcej nas to kosztuje..... Lecz i tu jest możliwość - Varas def Party - Archon lub jakiś dooobry tank tankuja varas i obstawe - 2 bosy mające atak obszarowy, reszta ustawia się troszke dalej , tak aby dostawac minimalne obrazenia i full PT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2008 o 17:53, HumanGhost napisał:

> Hm, a nie powinien rosnąć dopiero gdy buff się skończy? Przynajmniej takie coś u
siebie zauważyłem.

U mnie wzrasta podczas rzucania. A w outpostach to też różnie. Niekiedy wzrasta a niekiedy
nie. Nie wiem czy to jakiś bug czy jakaś dziwna prawidłowosć, której jeszcze nie rozgryzłem.


PT za bufy dostajemy tylko wtedy gdy jesteśmy poza miastem. Oile w innych lokacjach granice miasta wyznaczają wieżyczki to w HQ i outpoście tej granicy nie widać, ztąd trzeba doświadczalnie sprawdzić gdzie ona jest... I nie da się skilować bufów zastępując je - tzn mamy 8 aktywnych i dajemy 9..... nie dostaniemy za to nic.

Max liczba bufów jest 8 więc zostanie tylko zastapiony najwcześniej rzucowy i koniec.. żadnego PT.

O skilowaniu bufów zresztą pisalem. Dodam tylko, że na początku gry tak do 25 levelu bardzo szybko osiągamy tzw skill PT cap. Czyli mamy np 10/10 w basic meele. To oznacza że nie dostaniemy tu żadnego skill pt przy używaniu umiejętności z tego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 08:08, Mindflyer napisał:

PT za bufy dostajemy tylko wtedy gdy jesteśmy poza miastem. Oile w innych lokacjach granice
miasta wyznaczają wieżyczki to w HQ i outpoście tej granicy nie widać


Jak wychodzisz z hq to masz np napis Crater Valley. Wtedy jesteś już poza miastem, chyba w każdym outpoście tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2008 o 08:23, Budo napisał:

Jak wychodzisz z hq to masz np napis Crater Valley. Wtedy jesteś już poza miastem, chyba
w każdym outpoście tak jest.

Tja, tylko że mój komputer robi z tych napisów slideshow.. a zdaza się że ich nie ma w ogóle.

PS. BUUU gram bez dzwięku, efekty na 1 a mimo to przy pierwszym kontakcie na CW z armią przeciwników mam zastuj na 10-15 sec... i jak my naciskamy to przeżyję, jak oni to po zwisie mam śliczny szary ekran....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy z dźwiękiem to u mnie standard w tej grze. Nie wiem czemu tak sie dzieje, jakiś bug czy coś. Niekiedy nie ma dźwięku otoczenia w ogóle, tylko sama muzyka a niekiedy odwrotnie a jeszcze indziej dźwięki się mieszają i spóźniają albo sa zbyt szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja mam efekty na maxa, ale na cw jak raz byłem to też miałem zwiechy. Może to wina grafiki, a może neta, postaram się zaradzić na oba zanim dobiję do tego 30 poziomu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2008 o 09:41, Budo napisał:

postaram się zaradzić na oba zanim dobiję do tego 30 poziomu ;]

Optymista .... :) do 45 to jestes mięsko.. a dopiero na 47 nie giniesz jak mucha, 50- zaczynasz sie liczyć...
Jednakże jako spec od 40 mozesz:
a:) wskrzeszac i bufowac.
b:) używag granade lunchera aby debufowac przeciwnikow.
c:) baardzo sie starac aby nie zginąc :)

powodzenia :)

Ja się pojawię na CW ( solus ) jak zrobie 45 -48 level jako AR.. to mozemy się pobawic :0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 09:49, Mindflyer napisał:

Optymista .... :) do 45 to jestes mięsko.. a dopiero na 47 nie giniesz jak mucha, 50-
zaczynasz sie liczyć...


Takie życie, mięchem armatnim też ktoś musi być xD
Jak byłem wtedy na cw, jakiś koleś-choinka mnie zobaczył po słabym armorze i tekst- "try to be a hard-clickable target" :D

Dnia 02.09.2008 o 09:49, Mindflyer napisał:

Jednakże jako spec od 40 mozesz:
a:) wskrzeszac i bufowac.
b:) używag granade lunchera aby debufowac przeciwnikow.
c:) baardzo sie starac aby nie zginąc :)


No tak to będzie, zamierzam iść w Battle Leadera, ciekawe ile mi zajmie dobicie do tego 40 poziomu... pewnie dłuugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 09:54, Budo napisał:

Jak byłem wtedy na cw, jakiś koleś-choinka mnie zobaczył po słabym armorze i tekst- "try to be a hard-clickable target" :D


Buahahaha spadłem z krzesła. Świetny tekst. ;D
Mnei to tak biją bez słowa. Niekiedy to nawet nie zauważę skad przyszła zagłada. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"try to be a hard-clickable target" :D

dobrze mówi... tzn ganiaj w kółko, trzymaj się za głównymi śiłami, i z dala od CHip guadów. Na CW człowiek ups, robot stojący jest martwym :) robotem... no chyba że jest tankem ze zbroją na 55... to wtedy trza prawie całej rasy aby go ubić...

Dnia 02.09.2008 o 09:54, Budo napisał:

No tak to będzie, zamierzam iść w Battle Leadera, ciekawe ile mi zajmie dobicie do tego
40 poziomu... pewnie dłuugo...

od 30 do 40 łącznie ze skilowaniem to jakies 15h gry...

oto droga...
zbroje masz na 28 z questa... bron int 30- tłuczesz naid heler lub podobne do 32..
od 32 do 35 tłuczesz ace sand wormy - dobry exp i duzy loot ( jak masz więcej kasy na poty to możesz ace sand wormy od 30 do 32, a od 33 - ace brutale )
na 35 kupujesz zbroje ( ful set int ) i idziesz na ace brutale i skilujesz do 37 ( bron 35 int meele, lub luk ( luk 30 ostatni luk na normalne strzaly = elementalna amunicja = mozna uzywac do skilowania do nawet do 45 levelu....) na 30 int ze strzałami fire, lub 35int luncher fire ), do 37 powinienes miec meele i range na 45, skill pt range na 50 i skill pt meele na 48 - ( wolniej idzie meele ), 37-40 Aba party - możemy sie podleweloac bez obaw bo bron na 40 wymaga 40 mele lub range. Na 39 zbroja (ful set int ), na 40 bron - polecam wite +3+4 jest znacznie lepsza od int i tańsza...
Spec na 40 dostaje mozliwość usyskania skili expert z meele i range, więc tylko skilujemy meele i mamy całkiem zgrabna postać..... W międzyczasie, jak krucho z kasą można troszke pofarmić ... polecam naid heler.

no to są 2 -3 dni grania :))))

PS mozesz miec problemy z Aba party, jak nie ma Aba party to polecam ether i Calianas party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>polecam wite +3+4 jest znacznie lepsza od int i tańsza...

Wszystko czaję, tylko to mi rozszyfruj- co to jest broń +3 albo +4?

No i co sądzicie o sklepie w rf online- jest ten śmieszny pierścień, który daje 15% hp i fp... tylko nie wiem ile to by kasy wyszło za niego- 550 credits ;]

Dzięki za porady, na bank skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 13:06, Budo napisał:

>polecam wite +3+4 jest znacznie lepsza od int i tańsza...

Wszystko czaję, tylko to mi rozszyfruj- co to jest broń +3 albo +4?

3 lub 4 talicki w broni (talicki dają różne bonusy dla broni czy armoru, zależy jaki talick włożymy, ale najczęściej wkłada się do broni ignorant talick zwiększający obrażenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować