Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision zrobi Guitar Hero: Red Hot Chili Peppers?

45 postów w tym temacie

Jak każdy pomysł na Guitar Hero ten też mi się nie podoba. Activision jak z każdą swoją marką przesadza. Za dużo jest klonów tych samych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTH?? Red Hot Chilli Peppers? Rozumiem, że ten zespół wybrała... ekhm... "brać graczy", ale wydaje mi się że gdzyby wydali GH: Guns N'' Roses albo GH: Black Sabbath i tak sprzedałoby się kilka razy lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RHCP to mój ulubiony zespół od lat i nie wiem co powiedzieć ;/ z jednej strony super, bo zawsze marudziłem że w GH nie ma ich kawałków (tylko suck my kiss w GIII, wiecej nie pamietam ;/) ale teraz nie wiem co myśleć. robią to dla kasy ? chyba im jej nie brakuje. może chcą przyciągnąć większą uwagę do nowej płyty na której nie usłyszymy Frusciante? Nie wiem i tak BTW Whyyyy? John, Whyyyy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie NOFX, wtedy byłby to prawdziwy czad :) Tyle, że to niemożliwe przy tym zespole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, zobaczymy... Chciałbym Zobaczyć nowe gitarki, które będą już przypominać prawdziwym instrument. Oczywiście perkusją jestem cały czas zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najbardziej chciałbym Guitar Hero: System of a Down. genialne byłyby też Iron Maiden, AC/DC, Black Sabbath, Rammstein... może kiedyś się doczekam chociaż jednego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałbym nic przeciwko. Lubię takie serie, zwłaszcza, jeżeli są zespołów, które lubię. Wychodzi Rock Band: Green Day, a teraz być może GH: Red Hotów, nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować