Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft na iPadzie - Gaikai popisuje się

16 postów w tym temacie

Musze to mieć.
Zawsze uważałem że siedzenie w WC to marnowanie czasu, a tak to będę mógł pofarmić coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już dawno na YT widziałem filmik prezentujący jak odpalić WoWa na iPhonie czy iPodzie Touch ;P
Co do framerate''a - Gakai to streamowanie gry i iPad ma na sobie jedynie wyświetlanie obrazu, bo sama gra "chodzi" na komputerze od Gakai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HiddenNick Twój laptop zapewne waży pare kilo, posiada procek rzędu 2GHz, z 512MB RAM itd. a niesamowitość tego osiągnięcia polega na tym, że iPad jest kilka razy wolniejszy, ma kilka razy miej pamięci RAM itd.

Exelius wbrew pozorom nie długo. Kolega CH1CKEN napisał w czym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 23:05, TobiAlex napisał:

Exelius wbrew pozorom nie długo. Kolega CH1CKEN napisał w czym rzecz.

No czyli do pogaduchy z ludźmi i załatwienia auction house by się nadało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iphone to imo badziew, nie wart swojej ceny. zabawne, ze juz ponad milion tych gadzetow sie sprzedalo.
mam macbooka i liczylem, ze ipad to bedzie taki nastepca laptopa apple - wyszedl spasiony iphone, bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem.Czy to jest coś w stylu cloud gaming?Jak tak to nie widzę powodu, żeby się podniecać, że chodzi na ipadzie.
@TobiAlex
Napisał netbook''u, a nie laptopie więc posiada wykastrowany proc nastawiony na niskie tdp o taktowaniu~1.6ghz i grafikę max gf9400m, bo ion to chyba najlepsze co się netbookom przytrafiło, a jeśli on renderuje u siebie, a ipad musi korzystać do tego z innego kompa(tak zrozumiałem komentarz CH1CKEN''a), na dodatek jest tysiąc do przodu to uważam że nawet dwukrotnie większa masa jest czymś co można przeboleć;).Ale to moje zdanie, jak dla mnie ten sprzęt nadaje się na czytnik gazet tylko i jakbym nie miał co z pieniędzmi robić to takie coś bym kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 23:05, TobiAlex napisał:

HiddenNick Twój laptop zapewne waży pare kilo, posiada procek rzędu 2GHz, z 512MB RAM
itd. a niesamowitość tego osiągnięcia polega na tym, że iPad jest kilka razy wolniejszy,
ma kilka razy miej pamięci RAM itd.


Zapomniałeś dodać, że mój netbook jest o połowę tańszy od iPad''a... Wniosek nasuwa się jeden, iPad to szmelc, jeśli potrzebuje Gaikai, żeby działał na nim WoW.

Gaikai to pewnie świetna technologia, iPad już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No naprawde ,streamowania i wogole ... Podniecac nie ma sie czym. Do tego lag lagi pogania i sama jakosc obrazu :] . Za polowe ceny ipada kupi sie netbooka ktory z ion''em czy ba nawet na gma950 odpali wow''a natywnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować