Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grafika w pecetowym Splinter Cell: Conviction pod lupą

20 postów w tym temacie

Adam Berlik

Na łamach serwisu PC Games Hardware pojawiło się interesujące porównanie ustawień graficznych w Splinter Cell: Conviction na PC. Możemy m.in. zaobserwować, jak gra prezentuje się w najniższych i najwyższych detalach.

Przeczytaj cały tekst "Grafika w pecetowym Splinter Cell: Conviction pod lupą" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up - to ja chyba grałem na jakimś super-hiper-dopakowanym Xboxie, bo wyglądała tak jak na wysokich :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda całkiem dobrze. Na Gramy! na tvgry.pl najwidoczniej mieli grę ustawioną na średnich detalach bo tam wyglądało jakoś tak słabo i bałem się że grafika na PC jest gorsza od wersji konsolowych. Na szczęście nie jest. Trzeba będzie zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu wersji PC-towej mam bardzo pozytywne odczucia co do grafiki. Może technologicznie nie jest jakaś znakomita, ale całościowo sprawdza się wyśmienicie. Zastrzeżenie mam tylko do miejsc, w których mamy widok na większe połacie terenu. Niestety wtedy cuchnie starocią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest kozacka i duzo frajdy mam z niej, ale grafa troche zacina. Mam radka HD 4870x2, 4 gb ram, core2duo 8300, win7 i nie smiga na full. Modern Warfare 2 smiga na full, optymalizacja w unreal engine jest srednie moim zdanie. Tak tez bylo w przypadku Vegas 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 10:39, ShaggY73 napisał:

Na najmniejszych detalach gra wygląda jak na konsoli.


jak nie masz konsoli to się nie wypowiadaj, bo czytając onety i inne nigdy nie kupisz konsoli :].

tylko gra świateł się zmienia i detale ( które wcale się prawie nie zmieniają xD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba normalne że gra wygląda lepiej na PC. Gry na konsole wyglądają tylko "osom" w grach ekskluzywnych. No i oczywiście każda konsola uciągnie "super" grafikę w przeciwieństwie do PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że nie mogę uruchomić tej gry bo nie chce sie połaczyc z serwerami Ubisoftu, niech sie ktoś zajmie tym tematem i sprawdzi ilu procentom osób gra nie działa, bo forum Ubi ugina sie od skarg a gra dopiero wyszła :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 10:39, ShaggY73 napisał:

Na najmniejszych detalach gra wygląda jak na konsoli.


Biedny zakompleksiony misiu, spokojnie, mama/tata kupi ci konsolę, jak będziesz miał dobre oceny :)

Swoją drogą, ciekawa rozdzielczość tych screenów, czyżby taka była na pececie? ;)

ps. Grafika na konsolach faktycznie jest gorsza od tej na pc, ale nie *aż tak gorsza*, aby dla normalnego człowieka, - a nie graficznego onana - stanowiła różnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na najmniejszych detalach gra wygląda jak na konsoli.

1/10 za chęci, więcej nie dam, bo prowokacja kiepska i nieudana ;-)

ps. Co do screenów - wersja pecetowa nawet na minimalnych nie wygląda źle, duży plus. Po oczach daje wtedy jedynie brak AA (i wyraźne ząbki), no i na ostatnim screenie ktoś zakosił roślinność - może jakiś amator doniczkowych krzaków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nawet na najmniejszych nie wygląda źle, chociaż mnie irytowałyby zęby i inne małe upierdliwości. Za to na najwyższych detalach gra prezentuje się bardzo ładnie, na razie nie grałem w nią na PC a jedynie w sklepie na konsoli i nie było źle, muszę jednak przyznać że wersja blaszkowa z max ustawieniami wygląda zdecydowanie lepiej.

aope czyli jak ktoś widzi różnice pomiędzy wersja na PC i na konsole to jest graficznym onanista? ;) czyli wniosek z tego taki ze tylko ślepi nimi nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 14:31, Pralkosuszarka napisał:

aope czyli jak ktoś widzi różnice pomiędzy wersja na PC i na konsole to jest graficznym
onanista? ;) czyli wniosek z tego taki ze tylko ślepi nimi nie są.


Nie kolego :) Różnica jest, tak jak napisałem, wersja na PC jest ładniejsza. Ale różnica nie jest aż tak drastyczna, żeby mówić o nowej jakości. Jeśli ktoś podnieca się trochę lepszym oświetleniem i trochę ostrzejszymi teksturami w odniesieniu do 5 letniej konsoli, to...no cóż. Z drugiej strony wciąż zastanawia mnie, czemu Ubi skorzystało ze zmodyfikowanego przez siebie UE 2.5, a nie 3. Tego nie jestem w stanie pojąć, oprawa graficzna znacznie zyskałaby na atrakcyjności. A tak - nie jest absolutnie niczym specjalnym i na konsoli i na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to tam te wszystkie technologie wiszą. Dobry TV, bądź słaby TV, ale dobrze ustawiony + konsolka = to samo. ;0 Ten cały HDR to ja mam do ustawieniach w opcjach telewizora. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O graficznych onanach mówimy gdy nie widzi już niczego poza grafiką ;)

A co do Conviction-różnice są imo małe i mało istotne;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować