Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Equalizer Pack - nowy dodatek do Mass Effect 2

24 postów w tym temacie

Błąd w newsie. W rzeczywistości tylko pancerz był dostępny w pre-orderze. Pozostałe 2 itemy są nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy cerberus network nie był czasem dodawany bezpłatnie do każdej nowej kopii gry? Sam nie wiem bo miałem pre-order ale wydaje mi się, że cały patent polegał na tym aby wyciągnąć kasę od ludzi kupujących używane kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś takiego można nazwać dodatkami? Przecież to jest jakaś kpina. Usiedliby i zrobili jakiś porządny dodatek pudełkowy, który wprowadziłby kolejne wiele godzin zabawy i za który byłbym skłonny zapłacić nawet te 100zł. A tak to mam odpalać grę żeby sobie z nowym pistolecikiem polatać? I jeszcze mam za to płacić? Niby wychodzi mało, ale pełną liczbę punktów i tak trzeba kupić co już wychodzi drożej. Wolę te grosze na piwo zostawić, przynajmniej będę z tego mieć więcej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Czy kupując DLC za bioware points będę mógł go ściągnąć w wersji na xboxa, czy możliwe jest to w takim przypadku tylko za Microsoft points?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu w wydawaniu takich dodatków z gadżetami, to nie jest mmorp, aby to miało sens. Co innego dodatek z nowymi misjami, co innego z bzdurnymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do gry zabawkami. Jak na razie nic jeszcze nie pojawiło się do tej gry, co by było warte wydawania pieniędzy na te "dodatki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff... To równie słabe "dodatki" jak Horse Armor do Obliviona. Brawo dla EA za rozmienianie marki na drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co narzekać? Nie podoba sie - nie kupować, nie rozumiem potrzeby oświadczania całemu światu, że się nie kupi a i tak dziwnym trafem to się sprzedaje a twórcy na DLC zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 15:19, karolekx23x napisał:

160 pkt bioware , gdzie 560 koszuje 55 zł , ok. 12-13 zł za 3 przedmioty , chyba ktoś
oszalał.

560 pkt - 15- max 20 zł zależy od stanu waluty
więc 160 to jakieś 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 16:02, Exelius napisał:

> 160 pkt bioware , gdzie 560 koszuje 55 zł , ok. 12-13 zł za 3 przedmioty , chyba
ktoś
> oszalał.
560 pkt - 15- max 20 zł zależy od stanu waluty
więc 160 to jakieś 5 zł


a 1600 pk za 55 zł się opłaca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 16:04, karolekx23x napisał:

a 1600 pk za 55 zł się opłaca ?

Nie wiem, ja wole dokupywać punkty niż kupować na zapas.
Bo wychodzi na to samo, tylko, że nie każdy ma kartę, która można płacić przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować