• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Accid

Problem z Settlers 7 [ROZWIĄZANY]

Pytanie

gra co zacina się co 5 minut (równych) więc podejrzewam, że to autosave. W tym tkwi problem, bo nie znalazłem opcji odpowiedzialnej za tą czynność. Jest jakiś sposób na wyłączenie bądź zmniejszenie częstotliwości autosave''ów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Reinstalacja była by dobrym rozwiązaniem xD (zawsze się to najpierw proponuje ;) )
Ale poszukaj w opcjach gry, póki co nie posiadam Settlersów 7, ale zamówiłem je ostatnio i jak otrzymam, to wtedy będę mógł Tobie więcej powiedzieć ;)

Spróbuj też wgrać nowe patche ;)
I jak co zawsze można sprawdzić na stronie pomocy gram.pl oraz napisać do CDP , albo gram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.05.2010 o 14:53, jarek2045 napisał:

Reinstalacja była by dobrym rozwiązaniem xD (zawsze się to najpierw proponuje ;) )
Ale poszukaj w opcjach gry, póki co nie posiadam Settlersów 7, ale zamówiłem je ostatnio
i jak otrzymam, to wtedy będę mógł Tobie więcej powiedzieć ;)

Spróbuj też wgrać nowe patche ;)
I jak co zawsze można sprawdzić na stronie pomocy gram.pl oraz napisać do CDP , albo
gram ;)

Ej ale gra nie wywala mnie do windowsa, nie robi żadnych błędów, źle nie chodzi, tylko po prostu chce wyłączyć autosave''y:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak uruchamiasz grę, to w tym małym okienku logowania jest zębate kółko w górnym prawym rogu.
Trzeba je kliknąć i pokaże się pytanie o wyłączenie AS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.05.2010 o 21:20, RobeN napisał:

Jak uruchamiasz grę, to w tym małym okienku logowania jest zębate kółko w górnym prawym
rogu.
Trzeba je kliknąć i pokaże się pytanie o wyłączenie AS.

Dzięki działa:P
Temat do zamknięcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować