Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Winamp - Czyli wasze ulubione stacje i nie tylko - temat ogólny :]

60 postów w tym temacie

mam pytanie i problem, natomiast chce przenieść muzę do Winamp''a, ta się nie wyświetla, chcę ją odegrać, ta gra ale nie w Winampie?! Co jest? zainstalowałem nowego Winamp''a i nadal to samo, co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, po instalacji aktualizacji do winampa, ciagle jestem molestowana aby zainstalować "winamp remote" ,a nie chcę tego, więc ciągle wybieram "never remind me", a mimo tego komunikaty sie powtarzają, i nawet przy starcie windows mam komunikat, i dziesiec razy pyta mnie czy napewno rezygnuje i tak w kółko... :(
poradzcie coś, ...czy mam usunąć winampa wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie: Co trzeba zrobić by uruchomić skróty do winampa (Typu p-play itp). I jak zrobić by winamp minimalizował sie tak jak np. gg że w prawym dolnym rogu jest jego ikonka.

Pozdrawiam i z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 09:56, DartiReviMaster napisał:

I jak zrobić by winamp minimalizował sie tak jak np. gg że w prawym dolnym rogu jest
jego ikonka.


Wciskasz CTRL+P, kiedy Winamp jest na wierzchu. W okienku, które wyskoczyło, na dole znajduje się sekcja Show Winamp in. W niej zaznaczasz System tray i od ponownego uruchomienia Winamp znajduje się także w tzw. tray''u, czyli okienku z zegarem i aktywnymi ikonkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałbym prośbę. Mógłby ktoś zamieścić screen z Winampa ilustrujący ustawienie eqalizer''a na "Techno" ? Bardzo by mi się to przydało. Z góry dziękuję za pomoc. PS: Najlepiej gdyby był to zrzut przy skórce "classic" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 19:35, CR7 napisał:

Witam. Miałbym prośbę. Mógłby ktoś zamieścić screen z Winampa ilustrujący ustawienie eqalizer''a na "Techno" ? Bardzo by mi się to przydało. Z góry dziękuję za pomoc. PS: Najlepiej gdyby był to zrzut przy skórce "classic" :)



20080902195244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem dłuższy czas w Winampie, lecz zrezygnowałem z niego od czasu, kiedy zainstalowałem foobar2000. Włącza się w 2 sek. i nie muli kompa tak jak Winamp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 14:28, PJ MW napisał:

Ja słuchałem dłuższy czas w Winampie, lecz zrezygnowałem z niego od czasu, kiedy zainstalowałem
foobar2000. Włącza się w 2 sek. i nie muli kompa tak jak Winamp...

Foobar2000 jest ładniejszy, nie muli kompa. Sam używam od dawno, choć przez ten czas Winamp znacznie się poprawił, jednak w kwestii mulenia kompa... Foobar duuużo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 16:12, Findan napisał:

Foobar2000 jest ładniejszy, nie muli kompa. Sam używam od dawno, choć przez ten czas
Winamp znacznie się poprawił, jednak w kwestii mulenia kompa... Foobar duuużo lepszy


Temat jest o winampie, a nie foobadziewiu. ;)
Po drugie nie wiem komu niby winamp "muli" komputer... Chyba użytkownikom P66. ;D

Natomiast co do "najlepszych stacji" dostępnych od razu z poziomu Winampa, polecam dowolną ze stacji tematycznych Digitally Imported.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rano sciągłem nową ekstra piosenkę i gdy ją odgrywam widze że jest super okładka dodana do tego covera.
I teraz problem gdy chcę dodać zdjęcie na jedną piosenkę to od razu wszyskie mają takie same zdjęcie .
Jak rozwiązać ten problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

moj problem: winamp wylacza mi sie nagle jak slucham muzyki. od tak. wyskakuje blad i program przestaje dzialac. jest zintegrowany z last.fm, system vista 32 bit. nigdy wczesniej sie tak nie dzialo. czy to mozliwe ze to przez to ze dodalem do niego nowe piosenki? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem tak często, ale przy włączaniu. pomagała tylko reinstalacja oraz skasowanie wszystkich plików związanych z winampem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 23:53, Arkads napisał:

miałem tak często, ale przy włączaniu. pomagała tylko reinstalacja oraz skasowanie wszystkich
plików związanych z winampem.

eee... oooo... a mniej drastyczne rozwiaznia? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera. Zainstalowałem tego najnowszego winampa, ale zryty, że hej to usunąłem. Teraz jak wpisuje w pasku wyszukiwarki byle jakie słowo, to zamiast na google, mnie odsyła na winamp.screach czy coś takiego. Jak to zasraństwo wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 19:50, BoloMaster napisał:

być może zainstalowałeś WinampToolbar lub coś podobnego. Ccleaner powinien rozwiązać
problem:)


No zainstalowałem to, ale skasowałem i odznaczyłem, żeby było nieużywane. A to drugie to co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 20:23, Baluk25 napisał:

Lub, w dodatkach masz wyświetlane jakie masz dodatki. Po prostu, wyłączasz ten toolbar.


Zrobiłem i nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować