Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

Last.fm jest to strona, która tak właściwie jest naszym osobistym radiem, które puszcza muzykę pasującą do naszych preferencji...

Szerszy opis możecie znaleźć tu:
http://komputery.wp.pl/kat,12773,wid,8229191,wiadomosc.html?P%5Bpage%5D=2

Może to drętwo brzmi, ale moim zdaniem jest to naprawdę COŚ, przez duże C, O i Ś. Przeczytajcie sobie, co piszą na wp.pl na ten temat, a potem się zalogujcie...

www.Last.fm

Mi strona od razu przypadła do gustu, jak wpisałem Sum 41 pokazało mi „podobne” zespoły o których nie miałem pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę, to jest zarąbiste po prostu! Elf, stokrotne dzięki, trzeba tu coś pisać żeby temat był na wierzchu i coraz więcej ludzi poznawało ten bajerancki program!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest pod Linuchem i ma zainstalowanego amaroKa ( taki plajerek), to jak się poda swój profil do last.fm to wyświetlają się podpowiedzi podczas odtwarzania muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w Radiu Maryja lecą rozmowy niedokończone. Dzisiejszy gość - Jan Olszewski. Troche dziwne, że stacje komercyjne buntują się, że w rozgłośni katolickiej wypowiadają się politycy. To pójdźmy w drugą stronę - to tak, jakby w innych stacjach zabronić nadawania mszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 22:58, Karlak napisał:

Właśnie w Radiu Maryja lecą rozmowy niedokończone. Dzisiejszy gość - Jan Olszewski. Troche
dziwne, że stacje komercyjne buntują się, że w rozgłośni katolickiej wypowiadają się politycy.
To pójdźmy w drugą stronę - to tak, jakby w innych stacjach zabronić nadawania mszy.


upssss. Sorki. Się mi pomyliły tematy . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:05, Budo napisał:


http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=328&u=202
wątek o radiach internetowych :)
btw już słucham i podoba mi sie :P

To nie jest jeno radyjko internetowe. Masz profil na last.fm I jakiegoś playerka z obsługą tego? Niezły bajer robienia sobie osobistej listy przebojów. Jakby powstała grupa gram.pl to bym do niej też się wpisał. Ciekawe , czy gramowicze słuchają przede wszystkim Dody i Mandaryny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2006 o 14:10, AgayKhan napisał:

To nie jest jeno radyjko internetowe. Masz profil na last.fm I jakiegoś playerka z obsługą
tego? Niezły bajer robienia sobie osobistej listy przebojów. Jakby powstała grupa gram.pl to
bym do niej też się wpisał. Ciekawe , czy gramowicze słuchają przede wszystkim Dody i Mandaryny?


Dopiero sie tam zaczynam rozglądać, ale dla mnie to po prostu radyjko ;]
Co do muzyki forumowiczów. Raczej nie był bym zachwycony wyborem kawałków ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam dość często i jestem raczej zadowolony. Wprawdzie cierpi to na podstawową wadę wszystkich radyjek netowych, czyli .ogg i niską jakość dźwięku, ale z drugiej strony, pozwala mi dotrzeć do wykonawców o jakich nigdy w życiu bym pewnie nie usłyszał (np. przy odpaleniu muzyki w stylu Paatos, całkowicie niszowego zespołu zresztą, dostałem świetny izraelski folk rock oraz fiński folk progresywny, już nie wspominając o jazz metalu ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:10, AgayKhan napisał:

Niezły bajer robienia sobie osobistej listy przebojów. Jakby powstała grupa gram.pl to
bym do niej też się wpisał.

Ponieważ zawsze miałem zapędy przywódcze i dyktatorskie stworzyłem grupę Gram.pl .Wszystkich zainteresowanych zapraszam do wpisania się na nią. Oto link: http://www.lastfm.pl/group/Gram.pl
Mam nadzieję że ta grupa stanie się oficjalną grupą Gram.pl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakich tagów słuchacie?Bo ja nie mogę na nic się zdecydować..a jakiej muzyki chce słuchać?Każdej oprócz klasycznej, no i oczywiście zeby była waszym zdaniem fajna.Klasyczną puszczam jak mam dobry nastrój do tego typu muzyki.Polećcie którys z tagów.A i jescze jedno pytanko...jak można słuchać radia np. jakiejś danej osoby?Bo niby taka opcja jest, ale coś u mnie pisze "only for subscribers" czy jakoś tak.Ktoś wie co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Last.fm mnie sie podoba, ale do pasji doprowadza mnie buffering. Co 20 sekund mam "zwis" piosenki. Nie kazdej ale tak z 80% musi sie co chwile buferowac :/ i nie wiem czy jest na to jakas rada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:10, Kamiloos napisał:

Last.fm mnie sie podoba, ale do pasji doprowadza mnie buffering. Co 20 sekund mam "zwis" piosenki.
Nie kazdej ale tak z 80% musi sie co chwile buferowac :/ i nie wiem czy jest na to jakas rada
:/

MHm... Szybszy net... lub... podczas odtwarzania piosenek nie włączanie innych stron internetowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:18, cubba napisał:

MHm... Szybszy net... lub... podczas odtwarzania piosenek nie włączanie innych stron internetowych...


Mam 4 MBit lacze, dzielone na kilkunastu userow....U mojej znajomej na 512 neo dziala plynnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lasta używam już chyba z rok i uważam, że to całkiem fajna sprawa. Fajna rzecz to ich rekomendy robione na podstawie tego czego słuchasz, można w ten sposób poznać dużo nowych i fajnych zespołów. Chyba o połowie moich dzisiejszych ulubionych nie usłyszałbym nigdy gdyby nie last.fm ;)

Jak ktoś zainteresowany, profil mój: http://www.last.fm/user/Corevas/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować