Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

Ale się męczycie z tymi iPodami. Przecież z tego co wiem to iScrobbler PnM scrobbluje w czasie rzeczywistym, jednak mogę się mylić. Sprawdźcie czy u Was ten program nie będzie działał - a powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 12:43, Zabujca_Smokuf napisał:

/.../


to, że scrobbluje w czasie rzeczywistym oznacza tyle, że mogę słuchać muzyki na kompie i iscrobbler będzie update''ował mój profil. nie można mieć podłączonego ipod''a do kompa (żeby program zczytał z niego utwory) i jednocześnie odtwarzać muzykę przez tegoż ipod''a. przynajmniej wg mojej wiedzy jest to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzieje się coś ze scrobblerem. Wczoraj działał do pewnej godziny później nie. Dzisiaj to samo, chciałem jeszcze raz wtyczke pobrać to pisze, że nie można połączyć się z netem. Reinstaluje i albo pisze przy podawaniu hasła że jest nieprawidłowe albo nic się nie dzieje...
edit
poszło chyba za 3czy4razem póki co działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 3 dni nic mi nie scrobbluje, tzn nie widać czego słuchałem na moim koncie, ale pisze, że scrobbling jest włączony.
Miał ktoś podobny problem?


Edit:
Problem już rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten last to świetna rzecz, nie byłem na początku do niego przekonany, ale gdzieś 4 miesiące temu jednak założyłem i do dziś się nie mogę od niego uwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 16:37, Kaucz napisał:

Ten last to świetna rzecz, nie byłem na początku do niego przekonany, ale gdzieś 4 miesiące
temu jednak założyłem i do dziś się nie mogę od niego uwolnić.

Wciągnął cię tak, że siedzisz na nim całe dnie? Bo są tacy ludzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 17:21, Killinginno napisał:

Wciągnął cię tak, że siedzisz na nim całe dnie? Bo są tacy ludzie ;)

Raczej nie, za dużo mam spraw żeby przesiadywać na stronie. Pisałem to w sensie, ciągłego scrobblowania utworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, zawsze, kiedy komp jest zalaczony, slucham muzyki, w dziwny sposob lubie to, ze liczba odtworzen rosnie i rosnie. Aktualnie zblizam sie do 6 000 z srednia ok 54 kawalkow dziennie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy ze scrobblowaniem zgranych na kompa, widac ze sie scrobbluja tagi sa chyba w porzadku, ale jak wejde na moj profil to nic nie doszlo, tak samo jak wejde w rozwiniecie, zeby zobaczyc cala liste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz diagnostykę w scrobblerze i spróbuj ponownie połączyć się z serwerem. Chociaż generalnie program robi to automatycznie przy dostępie do internetu i wysyła zgromadzone w cache przescrobblowane utwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować