Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

A jeżeli nic z powyższych to last ma czasem dwudniowego laga. Przez ten czas niby nie wrzuca na stronę, a potem magicznie 300 utworów się pojawia. Ze dwa razy już tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 23:39, Markush napisał:

A jeżeli nic z powyższych to last ma czasem dwudniowego laga. Przez ten czas niby nie
wrzuca na stronę, a potem magicznie 300 utworów się pojawia. Ze dwa razy już tak miałem.


Jak przestaje wrzucać to odpalasz lasta (program, nie stronę), Pomoc -> Diagnostyka i klikasz w Połącz ponownie. Powinno zaskoczyć od razu, dosłać na stronę to, czego brakowało i od tego momentu normalnie przesyłać.

Ale jak last nie ma nic w pamięci podręcznej, to być może faktycznie coś jest nie tak z otagowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Em..mam maly problem ze scrobblerem. Utwory zapisuja sie w nim, ale nie wysylaja na profil, nawet po "reconnect". Jak mozna cos z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może coś nie tak z otagowaniem? Zresztą bodaj na poprzedniej stronie tego tematu było kilka możliwych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Nokię E51 i szukam oprogramowania last.fm. Zależy mi na tym, abym mógł po odsłuchaniu offline po jakimś czasie przesłać dane na profil. Istnieje coś takiego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, są mobblery. Możesz połączyć się z Internetem na chwilę w celu uploadu scrobbli, tudzież zapisać kolejkę w formacie pliku .log, do czego będziesz potrzebował tzw. LogScrobblera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Last.fm na iTunes? Po prostu podłączasz iPoda do PC, uruchamia Ci się iTunes, a po synchronizacji wyskakuje okienko z przescrobblowanymi utowrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 12:01, PJ_MW napisał:

Last.fm na iTunes? Po prostu podłączasz iPoda do PC, uruchamia Ci się iTunes, a po synchronizacji
wyskakuje okienko z przescrobblowanymi utowrami.

Ok, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pomoże z tą piosenką? Niestety,pamiętam tylko sceny z teledysku i jakieś urywki. W teledysku był sceny,że dwóch facetów nie wie o co chodzi,podchodzi do nich inny facio,daje im jakiś chip i nagle reszta osób na świecie tańczy. Mimo tego chipa,ci dwaj też zaczeli tańczyć i śpiewać. Pamiętam,że był refren,a na samym końcu refrenu słowa "Shake That" i bicior. Ktoś może coś kojarzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 22:02, bobobo napisał:

Ktoś pomoże z tą piosenką? Niestety,pamiętam tylko sceny z teledysku i jakieś urywki.
W teledysku był sceny,że dwóch facetów nie wie o co chodzi,podchodzi do nich inny facio,daje
im jakiś chip i nagle reszta osób na świecie tańczy. Mimo tego chipa,ci dwaj też zaczeli
tańczyć i śpiewać. Pamiętam,że był refren,a na samym końcu refrenu słowa "Shake That"
i bicior. Ktoś może coś kojarzyć?


Spróbuj tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10034&u=1890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 18:07, Tyler_D napisał:

Tylko u mnie jest jakiś problem ze scrobblowaniem? Chyba znowu jakaś tymczasowa awaria.


Nie tylko u Ciebie. Od wczoraj część przesłuchanych piosenek nie pojawiła się na stronie jak i nie ma ich w pamięci podręcznej scrobblera. Są też problemy z połączeniem z biblioteką wszystkich użytkowników. Mam nadzieję, że to wkrótce naprawią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować