Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2012 o 17:53, Bezi_113 napisał:

> 20,000 Artists in total
>
> Kolejny achivik zdobyty. :3
Tylko 20k?
pfff, ja mam 205 :D

Yhy jak zostawiasz skroblowanie i sobie wychodzisz to masz i 205 :D znam paru ludzi którzy tak robią, poza tym na paru kontach pseudo fanów zespołów też to zauważyłem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 08:33, mlynar911 napisał:

> Tylko 20k?
> pfff, ja mam 205 :D
Yhy jak zostawiasz skroblowanie i sobie wychodzisz to masz i 205 :D znam paru ludzi którzy
tak robią, poza tym na paru kontach pseudo fanów zespołów też to zauważyłem ;d

Wydaje mi się, że mowa o artystach, nie o ilości przescrobblowanych utworów. Ale i tak poruszyłeś smutny temat. Mój znajomy zostawia niemal co rano winampa z całą swoją playlistą, wyłącza głośniki i idzie do pracy. Jednocześnie cały dzień odtwarza poszczególne albumy na iPhonie, oczywiście wyciszonym, po czym wraca po południu do domu i zbiera żniwo. Jaki w tym cel? Jakiś sens może? Wydaje mi się, że to taka typowo polska mentalność - nastukaj jak najwięcej scrobbli, bo inni cię prześcigną. A jak to tak, żeby sąsiad miał więcej od ciebie?!

BTW Po 4 latach zbliżam się do 34 tysięcy scrobbli :) Ostatni rok był bardzo cienki, bo padł mi laptop więc muzyki słuchałem głównie na przenośnych odtwarzaczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 09:22, Sandro napisał:

Wydaje mi się, że to taka typowo polska mentalność -
nastukaj jak najwięcej scrobbli, bo inni cię prześcigną. A jak to tak, żeby sąsiad miał
więcej od ciebie?!

Nie tylko polska, ruscy też dużo takich fakeów robią ;] ale nie ma co sobie głowy tym zawracać ;D

Dnia 03.09.2012 o 09:22, Sandro napisał:

BTW Po 4 latach zbliżam się do 34 tysięcy scrobbli :) Ostatni rok był bardzo cienki,
bo padł mi laptop więc muzyki słuchałem głównie na przenośnych odtwarzaczach.

Ja od stycznia 2010 mam już 43 tyś scrobli ;D

Bezi_113
Małe niedopatrzenie ziomek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po zmianie wyglądu scrobblera? Mi nawet się podoba choć muszę się jeszcze do niego przyzwyczaić. Ale od razu zirytowała mnie jedna zmiana - od teraz mamy limit na pomijanie piosenek podczas odtwarzania stacji. Nie wiem czy jest on narzucony z góry, czy restartuje się z każdym nowym uruchomieniem stacji, ale jeżeli przyjdzie mi dokupywanie limitu to chyba podziękuję. Limit dotyczy wszystkich, także subskrybentów. Co w sumie jest logiczne, biorąc pod uwagę kolejną zmianę - od teraz radia mogą słuchać wyłącznie subskrybenci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając radio zmiany zdecydowanie na lepsze. Otwierając program nie widzę tylko tego, co słucham a profil mogę sprawdzić również w scrobblerze, co robię nadzwyczaj często. Świetna sprawa.
A radio? Nie używam, więc na szczęscie tym się nie przejąłem. Jeśli będzie też mniej problematyczny(wyłączanie się plugina po nagłym resecie kompa, blue screenie) to będzie w ogóle mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na laście nie mam nawet połowy tego co mam faktycznie przesłuchane, no ale wieża > komputer :D inną sprawą jest że jestem głownie zamknięty w tych samych zespołach i ... nie nudzi mi się to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co komu odtwarzacz laścikowy?
Tym bardziej, że z tego co pamiętam od połowy stycznia, nie licząc utworów free, nic więcej nie będzie można odtwarzać w EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 14:48, meryphillia napisał:

A po co komu odtwarzacz laścikowy?

Ja od czasu do czasu korzystam, np. podczas pisania jakiejś pracy czy sprzątania pokoju. Czasami po prostu nie mam ochoty słuchać tych wszystkich moich oklepanych kawałków i lubię sobie włączyć stację z rekomendacjami dla mnie albo ulubionymi utworami znajomych. Lubię gdy last.fm miło mnie zaskoczy jakąś piosenką, co zdarza mu się nader często. Dla mnie jest to przydatna funkcja, ale nie zamierzam płacić za nią co miesiąc, szczególnie że nawet wtedy dostaję jakieś limity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu po aktualizacji scrobbler jest niewidoczny na pasku zadań i jak to zmienić?

i co to jest fingerprinting(jedna z opcji w ustawieniach)zostawic wlaczone czy wylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 16:58, Memorr napisał:

Czemu po aktualizacji scrobbler jest niewidoczny na pasku zadań i jak to zmienić?

Głupie pytanie, ale... rozwinąłeś pasek? U mnie ten nowy scrobbler lubi chować się w głębi listy, nie wyskakuje już na widoku głównym.

Dnia 16.01.2013 o 16:58, Memorr napisał:

i co to jest fingerprinting(jedna z opcji w ustawieniach)zostawic wlaczone czy wylaczyc?

Z tego co kojarzę z iTunes to opcja ta w pewnym sensie szpieguje cie i notuje czego i gdzie słuchasz. Zapewne jest w tym jakiś głębszy sens, ale ja zawsze to wyłączam na wstępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 17:05, Sandro napisał:

> Czemu po aktualizacji scrobbler jest niewidoczny na pasku zadań i jak to zmienić?

Głupie pytanie, ale... rozwinąłeś pasek? U mnie ten nowy scrobbler lubi chować się w
głębi listy, nie wyskakuje już na widoku głównym.
> i co to jest fingerprinting(jedna z opcji w ustawieniach)zostawic wlaczone czy wylaczyc?

Z tego co kojarzę z iTunes to opcja ta w pewnym sensie szpieguje cie i notuje czego i
gdzie słuchasz. Zapewne jest w tym jakiś głębszy sens, ale ja zawsze to wyłączam na wstępie.


chodzi mi o to,że mam na pasku tego scrobblera ale jest on bez ikonki,da sie na niego najechać,ale jak już wspominałem nie ma ikonki a wczesniej pamietam,ze mialem takie czerwone coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 17:46, Memorr napisał:

chodzi mi o to,że mam na pasku tego scrobblera ale jest on bez ikonki

Hmm... W takim razie jedyne co przychodzi mi do głowy to restart kompa albo reinstalka programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 17:49, Sandro napisał:

> chodzi mi o to,że mam na pasku tego scrobblera ale jest on bez ikonki
Hmm... W takim razie jedyne co przychodzi mi do głowy to restart kompa albo reinstalka
programu.


ok już wszystko działa,wystarczyło wyłączyć i włączyć program... sorry za zawracanie głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować