Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

http://www.lastfm.pl/user/kordzio1/
O ile na samym początku jakoś nie mogłem się zebrać do zainstalowania, to po dokonaniu tego bardzo mi się spodobało. Zarówno jako sama statystyka - wiem czego słucham, jako ciekawostki - zdziwiłem się jak niektóre polskie zespoły często są słuchane przez obcokrajowców, oraz jako źródło informacji - zarówno o nowych zespołach, jak i o wydarzeniach w swoim mieście. Na początku dużym problemem był brak tagów - nie każdą rip-owaną płytkę chciało mi się ręcznie podpisywać, później dopiero zobaczyłem opcję w winampie (która się jednak przy mało znanych wykonawcach średnio sprawdza), probremem nr. 2 był firewall, męczyłem się jak cholera... okazało się na koniec, że cały wysiłek był zbędny, gdyż zapomniałem, że kiedyś zablokowałem winampa :), ale po tych problemach jestem bardzo zadowolony z last fm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 13:00, zamber1 napisał:

Kolejny portal "społecznościowy", ale w porównaniu z innymi ten do mnie bardziej "przemawia".
:)
http://www.last.fm/user/meryphillia/

BridgeBurner >>> Wielki plus za Reginkę w ulubionych artystach. :)


Regina to ogólnie jest jeden wielki plus :) Jeśli lubisz Reginę, a nie znasz Gabrieli Kulki to bardzo gorąco polecam. Made in Poland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się coś z tym last.fm dzieje. Dlaczego pisze mi że słuchałem np. 88 razy Vox? Pojawiło się parę innych wykonawców, których nigdy nie słuchałem. Wszystkie zostały tak odsłuchane gdzieś 3-4 w nocy. Czy to jakiś wirus czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 18:38, juke napisał:

Mi się coś z tym last.fm dzieje. Dlaczego pisze mi że słuchałem np. 88 razy Vox? Pojawiło
się parę innych wykonawców, których nigdy nie słuchałem. Wszystkie zostały tak odsłuchane
gdzieś 3-4 w nocy. Czy to jakiś wirus czy co?


Nikt inny w domu nie korzysta z kompa? Nie korzystałeś z last.fm u kogoś innego? Jeśli nie, to pewnie bug, który sam się usunie. Mi też się czasem tak zdarzało przy zaciachach całego systemu. I to na żywo. Słuchałem czegoś tam, a na liście pojawiało się zupełnie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 22:10, BridgeBurner napisał:

Nikt inny w domu nie korzysta z kompa? Nie korzystałeś z last.fm u kogoś innego? Jeśli
nie, to pewnie bug, który sam się usunie. Mi też się czasem tak zdarzało przy zaciachach
całego systemu. I to na żywo. Słuchałem czegoś tam, a na liście pojawiało się zupełnie
coś innego.

W domu korzysta, ale niczego nie słucha, a przynajmniej takiej muzyki. ;)
U nikogo innego nie korzystałem. Na last.fm już o tym czytałem, że coś takiego występuje, ale słuchana muzyka na razie jest zapisana, której ja nigdy nie słuchałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliście kiedykolwiek takąsytuację, że nie-wiadomo-jak odjęło wam kawałki ze statystyk? Na stronie, w dziale Ulubieni wykonawcy przy praktycznie każdym brakuje kilku, kilkunastu, w jednym przypadku ponad 100 - na Gramsajcie mam właśnie takie zestawienie i wszystko jest w porządku, tak samo z liczbą odtworzonych utworów ogółem. WTF? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:16, ak.47 napisał:

Mieliście kiedykolwiek, że nie-wiadomo-jak odjęło wam kawałki ze statystyk? Na stronie,
w dziale Ulubieni wykonawcy przy praktycznie każdym brakuje kilku, kilkunastu, w jednym
przypadku ponad 100 - na Gramsajcie mam właśnie takie zestawienie i wszystko jest w porządku,
tak samo z liczbą odtworzonych utworów ogółem. WTF? o.O

Mi raz ścinało co miesiąc po tysiąc, przez co w pewnym momencie zacząłem się cofać - znam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 15:05, juke napisał:

W domu korzysta, ale niczego nie słucha, a przynajmniej takiej muzyki. ;)
U nikogo innego nie korzystałem. Na last.fm już o tym czytałem, że coś takiego występuje,
ale słuchana muzyka na razie jest zapisana, której ja nigdy nie słuchałem.


Może masz jakiegoś ukrytego wielbiciela talentów grupy Vox? ;) Jeśli po jakimś czasie nie znikną te dziwadła, a będą Ci przeszkadzały, to pozostaje wyłącznie żmudne ich usuwanie.

Cmq:

>Mi raz ścinało co miesiąc po tysiąc, przez co w pewnym momencie zacząłem się cofać - znam to.

A dowiedziałeś się przez co? Bo ciekaw jest. Ja jedynie doświadczyłem zliczania kawałków po baaaaardzo długich przerwach i aktualizowania list z np. zeszłego tygodnia. Teraz ogólnie i tak chyba nie ma aż takich problemów. Ale może to też kwestia tego, że ostatnimi czasy sporo mniej korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nikogo nie było, ale spróbuję się zapytać.

Czy komuś udało się włożyć na swojego GSa nowy, flashowy ranking last fm? Mi nic się nie wyświetla albo pokazują się statystyki jakiś Japończyków...

Stare staty też są niezłe, ale niestety częstość ich odświeżania jest strasznie mała i o wiele bardziej odpowiada mi nowy sposób prezentacji.

BTW - nie wiem, czy już podawałem - http://www.lastfm.pl/user/Lesz3yk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:06, JaqbD napisał:

Patrząc na swój profil Last.fm''owy napadła mnie ciekawość, czy ktoś na gram.pl nie ma
tam profilu i proszę :)
oto mój:
http://www.lastfm.pl/user/Kubelo/


Na pewno wielu użytkowników gram-u ma tam swoje konto, zresztą w ogóle o ile się nie mylę Polska jest na drugim miejscu (na całym świecie) jeśli chodzi o ilość aktywnych kont na lastfm :)

http://www.lastfm.pl/user/Sarturias/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować