Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

Bardzo dobry program. Dzięki niemu poznałem kilka bardzo dobrych zespołów, podobnych do moich muzycznych gusta i mogą podpatrzeć ile się czego słucha i cą słuchają znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie:
Dopiero co się zarejestrowałem, ale widziałem wcześniej, że niektórzy na swoich GS-ach mają takie ,,tabelki" z Last.fm zawierające muzykę chyba.
Nie wiecie może jak coś takiego dodać ( i gdzie można znaleźć jakieś opcje co do tego?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:41, cedricek napisał:

To ja mam takie pytanie:
Dopiero co się zarejestrowałem, ale widziałem wcześniej, że niektórzy na swoich GS-ach
mają takie ,,tabelki" z Last.fm zawierające muzykę chyba.
Nie wiecie może jak coś takiego dodać ( i gdzie można znaleźć jakieś opcje co do tego?).


U góry swojej tabelki/biblioteki musisz kliknąć "dołącz" i wyświetli Ci się lista witryn na które możesz sobie wysłać swoją tabelkę. Ostatnią z możliwych jest "dodaj na inną stronę". Potem przechodzić na stronę, na której możesz sobie już wybrać kolorek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:54, CharName napisał:

U góry swojej tabelki/biblioteki musisz kliknąć "dołącz" i wyświetli Ci się lista witryn
na które możesz sobie wysłać swoją tabelkę. Ostatnią z możliwych jest "dodaj na inną
stronę". Potem przechodzić na stronę, na której możesz sobie już wybrać kolorek itp.


Szukam, szukam i znaleźć nie mogę :P jestem jakiś ślepy :D
Mam tabelkę ze swoją biblioteką...Ale o góry nie ma ,,dołacz". Może w innej zakładce?
Gdzie toto dokładnie jest, bom oślepł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 19:10, OriginalGangsta napisał:

> Gdzie toto dokładnie jest, bom oślepł?
Proszę bardzo, masz na screenie. ;p Kliknij na gadżety, dalej sobie poradzisz. ;]


Ok, dzięki...To teraz mi powiedz co mam zrobić, aby w tej tabelce coś się pojawiło ( mam nadzieję, że to sie aktualizuje samo?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2008 o 19:23, cedricek napisał:

Ok, dzięki...To teraz mi powiedz co mam zrobić, aby w tej tabelce coś się pojawiło (
mam nadzieję, że to sie aktualizuje samo?).

Hmmm... Jakby to Ci powiedzieć... Nie wiem. ;p Też to sobie na sajcie ustawiłem, a nic się nie pojawia... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 19:25, OriginalGangsta napisał:


> Ok, dzięki...To teraz mi powiedz co mam zrobić, aby w tej tabelce coś się pojawiło
(
> mam nadzieję, że to sie aktualizuje samo?).
Hmmm... Jakby to Ci powiedzieć... Nie wiem. ;p Też to sobie na sajcie ustawiłem, a nic
się nie pojawia... ;/


Jeżeli chcecie dodać sobie statystyki last.fm do gramsajta to musicie w linku pogrzebać i trochę go zmienić. Osobiście nie pamiętam jak to zrobiłem ... wklejając link podany na laście do mojego GSa nic się nie działo, dopiero kiedy usunąłem jakąś jego część ujrzałem oczekiwany rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 19:32, 88Bonzo napisał:

Jeżeli chcecie dodać sobie statystyki last.fm do gramsajta to musicie w linku pogrzebać
i trochę go zmienić. Osobiście nie pamiętam jak to zrobiłem ... wklejając link podany
na laście do mojego GSa nic się nie działo, dopiero kiedy usunąłem jakąś jego część ujrzałem
oczekiwany rezultat.


No, ja chciałem tak zrobić, abym mógł słuchać utworów z sajta :D Albo choćby statystyki.
A taka informacja to nie wiele da. Ten kod jest zbyt duży.
Może spróbój sobie przypomnieć który to fragment? Bo tak to klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:17, cedricek napisał:


No, ja chciałem tak zrobić, abym mógł słuchać utworów z sajta :D Albo choćby statystyki.

A taka informacja to nie wiele da. Ten kod jest zbyt duży.
Może spróbój sobie przypomnieć który to fragment? Bo tak to klapa.


Wiem że moja odp jest mało przydatna - ale może kogoś kto się jakoś zna naprowadzi na właściwy trop. Niestety nie przypomnę sobie bo usuwałem na czuja :D bądź jak kto woli na ślepo. O dziwo, nie wiem jakim cudem się udało. Głupi ponoć ma szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż...Mam pytanko ( wiem, że głupie, ale się nie orientuje): Jak zrobić ,,ranking"?
Bo dopiero wtedy ,,gadżet" tabelka będzie dobrze chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak konkretnie wyglada naliczanie odsluchanych utworow? Czy odsluchanie utworu jest zaliczane zaraz po rozpoczeciu sluchania czy dopiero wtedy, gdy zapelni sie pasek nad nazwa wykonawcy itd. w glownym oknie aplikacji last.fm?
Jak ktos zrozumie o co mi chodzi to szczere propsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 14:00, Ł Y D A napisał:

Jak konkretnie wyglada naliczanie odsluchanych utworow? Czy odsluchanie utworu jest zaliczane
zaraz po rozpoczeciu sluchania czy dopiero wtedy, gdy zapelni sie pasek nad nazwa wykonawcy
itd. w glownym oknie aplikacji last.fm?
Jak ktos zrozumie o co mi chodzi to szczere propsy.



Musisz przesłuchać co najmniej 50 % długości piosenki wtedy zostanie ona ''''przescrobblowana". Można zmienić tą opcje, czyli może Ci zaliczać piosenkę gdy przesłuchasz 60 % jej długości itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, bo na tej nowej stronce nie mogę się odnaleźć, a mianowicie - gdzie mogę odtworzyć swoją listę odtwarzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 10:19, Snoopik napisał:

Jak odtworzyć kilka razy pod rząd ten sam utwór? Przykład na screenie.


Żartujesz chyba sobie? ...

Funkcja "Repeat" w odtwarzaczu, którego używasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 11:02, zamber1 napisał:

Żartujesz chyba sobie? ...

Nie, nie żartuje.....

Dnia 27.09.2008 o 11:02, zamber1 napisał:

Funkcja "Repeat" w odtwarzaczu, którego używasz.

Odsłuchuje muzykę prosto ze swojej biblioteki i żartem nie jest to iz jestem ślepy ;P Bo nie widzę żadnego repeat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować