Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

Fajna rzecz ten last.fm, ale mam jeden problem - mam na kompie 2 dyski - jeden systemowy drugi na różna duperele. I tu problem - pliki tymczasowe z last.fm zapisują mi się na dysku C:(systemowy) na którym mam tak mało miejsca, że już raz musiałem go oczyszczaś żeby last.fm działał. Jak zmienić żeby te pliki zapisywały się na dysku D: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham z odtwarzacza AIMP 2, niestety nie współpracuje on z Last.fm. Czy jest jakaś wtyczka dająca możliwość scrobblowania utworów z tego odtwarzacza? Sam jakoś nie mogę znaleźć, rzekomo pewna strona z wtyczką wygasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy problem - wyłączyłem komputer, a jak go włączyłem mam " aplikacja nie została prawidłowo zainicjowana" czy jakoś tak... pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 10:08, juke napisał:

Słucham z odtwarzacza AIMP 2, niestety nie współpracuje on z Last.fm. Czy jest jakaś
wtyczka dająca możliwość scrobblowania utworów z tego odtwarzacza? Sam jakoś nie mogę
znaleźć, rzekomo pewna strona z wtyczką wygasła.


Słabo szukać się Tobie chciało. :)

http://www.aimp.ru/index.php?do=cat&category=plugins

Po drugie wersja AIMP 2.5 ma już wtyczkę zawartą w programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 10:46, W.S.A.D napisał:

Nowy problem - wyłączyłem komputer, a jak go włączyłem mam " aplikacja nie została prawidłowo
zainicjowana" czy jakoś tak... pomocy.


Zrestartuj komputer,
Jak nie pomoże włącz i wyłącz manualnie last.fm.
Jeśli to też nie pomoże, przeinstaluj last.fm po prostu.

Co do zmiany partycji na której zapisywać się będą scroblowane utwory, chyba nie jest to możliwe, a w każdym razie nie z poziomu samego last.fm, bowiem w ustawieniach czegoś takiego zwyczajnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestało mi scrobblować. No to chciałemzrobić reinstalkę wtyczki. A tu bach, że program Last.fm nie mógł połączyć się z Internetem w celu pobrania wiadomości o wtyczkach. o.O Wie ktoś, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne pytanie co te kolegi wyżej...

A mianowicie mi scroblluje każdy kawałek, ale nie pokazuje się on jako odsłuchany na moim profilu, przez co ten nie chcę się aktualizować? Pytam więc, o co chodzi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 14:31, Chaotizz napisał:

Mam podobne pytanie co te kolegi wyżej...

Cóż, ja w końcu usunąłem program last.fm z kompa i ściągnąłem jeszcze raz - działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tymże programie, można sobie posłuchać muzyki wpisując tag bądź wykonawce, i wtedy lecą ''wykonawcy podobni do...'', da się tak zrobić, żeby odtwarzany był tylko poszczególny wykonawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 21:05, Vincent Law napisał:

W tymże programie, można sobie posłuchać muzyki wpisując tag bądź wykonawce, i wtedy
lecą ''wykonawcy podobni do...'', da się tak zrobić, żeby odtwarzany był tylko poszczególny
wykonawca?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma dość nietypowy problem. Gdy włącza playliste w Winampie ta odtwarza mu piosenki ale last.fm ich nie wczytuje. Ba, nie wczytuje całego winampa. Natomiast gdy odtwarza jedną piosenkę, wszystko jest OK! Wie, ktoś jak to naprawić lub w czym leży problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 14:31, Chaotizz napisał:

Mam podobne pytanie co te kolegi wyżej...

A mianowicie mi scroblluje każdy kawałek, ale nie pokazuje się on jako odsłuchany na
moim profilu, przez co ten nie chcę się aktualizować? Pytam więc, o co chodzi...?


Jakiego programu używasz? Może być to spowodowane nieodpowiednio zainstalowaną wtyczką, lub(co mi też się zdarzyło) za krótkimi nazwami utworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 14:27, PJ MW napisał:

Jakiego programu używasz? Może być to spowodowane nieodpowiednio zainstalowaną wtyczką,
lub(co mi też się zdarzyło) za krótkimi nazwami utworów.

Sprawa już skończona. ;P Na razie last''a nie używam, ale śmiem twierdzić, że jak już jeden osobnik napisał, wystarczy reinstall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:47, Azreix napisał:

No to super. Wczoraj wszystko było git, a dzisiaj last.fm w ogóle ''''nie gada'''' z
żadnym odtwarzaczem. Żaden reinstal programu, wtyczek, nic... Kaplica. =.=


Spróbuj ściągnąć jeszcze raz skórki i aktualizować je. Jakiego programu do odtwarzania muzyki używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2008 o 20:31, PJ MW napisał:

Spróbuj ściągnąć jeszcze raz skórki i aktualizować je. Jakiego programu do odtwarzania
muzyki używasz?

Winampa. Ale w końcu zrobiłem wczoraj format i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 21:20, Azreix napisał:


> Spróbuj ściągnąć jeszcze raz skórki i aktualizować je. Jakiego programu do odtwarzania

> muzyki używasz?
Winampa. Ale w końcu zrobiłem wczoraj format i jest git.


No, to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj znowu zacząłem używać Last.fm, ale pojawił się problem. Co jakieś 30-50 minut dzieje się tak, że muzyka "przyspiesza" (jest odtwarzana ze znacznie większą prędkością), przez co nie da się jej normalnie słuchać. Zwykle pomaga wyłączenie programu i uruchomienie go po kilku minutach. Wolałbym jednak, żeby Last.fm działało u mnie bez żadnych problemów ani przerw. ;) Dlatego też proszę o pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować