Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2009 o 20:28, Wayzin napisał:

Cztery piwa są tańsze.


Zależy jakie...
Jak się pije jakieś siuśki, a nie piwo, to może i tańsze. ]:>

Dnia 28.03.2009 o 20:28, Wayzin napisał:

Poza tym nie wiem o co Ci dokładnie chodzi z tymi reklamami, bo jest ich na stronie tyle,
co kot napłakał.


Oczywiście, że tak, ale jak pisałem, u mnie potrafi nawet ta jedna co się pojawia skutecznie zablokować przeglądarkę...
Po drugie nie kręci mnie oglądanie anorektyczek, sodomitów czy innych różańców... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 20:33, zamber1 napisał:

Zależy jakie...
Jak się pije jakieś siuśki, a nie piwo, to może i tańsze. ]:>

Jeśli 14 złotych to mniej niż cztery piwa, to jedno piwo jest droższe niż 3,5 zł. Nie wiem na jakim Ty świecie żyjesz i co pijesz, ale nie wnikam ;) Desperadosy?

Dnia 28.03.2009 o 20:33, zamber1 napisał:

Oczywiście, że tak, ale jak pisałem, u mnie potrafi nawet ta jedna co się pojawia skutecznie
zablokować przeglądarkę...
Po drugie nie kręci mnie oglądanie anorektyczek, sodomitów czy innych różańców... ;]

Nikogo nie kręci, jednakże reklama nakręca biznes i jeśli w zamian za brak reklam chciałbyś płacić 14 złotych, to proszę bardzo. Chociaż jednak szkoda, że teraz radio będzie płatne. ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 20:39, Wayzin napisał:

Jeśli 14 złotych to mniej niż cztery piwa, to jedno piwo jest droższe niż 3,5 zł. Nie
wiem na jakim Ty świecie żyjesz i co pijesz, ale nie wnikam ;) Desperadosy?


Przecież pisałem, że piwo, a nie siuśki jakieś kolorowe... ]:>
Guinness Draught, czyli Ambrozja godna prawdziwego mężczyzny. =]
Czteropak kosztuje w granicach 25zł, bo nie pamiętam dokładnie ile.

BTW. W osiedlowym nocnym prawie 14zł płacę za czteropak Okocima Mocnego, tak więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dla mnie szkoda, płacić nie zamierzam ponieważ z radia korzystałem baaaardzo okazjonalnie (raz na 2-3miesiące, a może i rzadziej). Czasami miałem dzięki temu posłuchać nieznanych mi wykonawców, a teraz szkoda mi płacić za coś z czego prawie nie będę korzystał.

zamber1
Nie cena decyduje o jakości piwa :P, przykładowo piwa z Browaru Czarnków są tańsze(zależy też gdzie się kupuje, ale cena waha się od 1,35-1,8zł za 0,33l) i zdecydowanie lepsze od piw tak zwanych "popularnych piw", tak więc składam oficjalny list protestacyjny ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 21:14, kordzio1 napisał:

Nie cena decyduje o jakości piwa :P, przykładowo piwa z Browaru Czarnków są tańsze(zależy
też gdzie się kupuje, ale cena waha się od 1,35-1,8zł za 0,33l) i zdecydowanie lepsze
od piw tak zwanych "popularnych piw", tak więc składam oficjalny list protestacyjny ;
D


Offtopując jeszcze przez chwilę, napisze tylko, że moje doświadczenia ochlejmordowe =] raczej podtrzymują twierdzenie, że jeśli alkohol jest tani, to znaczy że jego jakość jest wątpliwa. ;]
Poza tym "popularne piwa" nie są "popularne" dlatego, że są drogie, tylko dlatego właśnie, że ich jakość znacznie przewyższa jakość siuśków o połowę tańszych. ]:>

Koniec offtopa, idę po pifo do sklepu. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

£1.50 miesięcznie to na szczęście żadne pieniądze. Na chodniku znajduję średnio £5 na miesiąc więc mnie planowane zmiany nie zabolą. Z radia korzystam dosyć często, zazwyczaj słucham swoich propozycji oraz ulubionych utworów i chciałbym przy tym pozostać, ale gdybym używał radia na last.fm tak jak np. kordzio to również nie widziałbym większego sensu w płaceniu comiesięcznego haraczu za nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 21:27, zamber1 napisał:

Offtopując jeszcze przez chwilę, napisze tylko, że moje doświadczenia ochlejmordowe =]
raczej podtrzymują twierdzenie, że jeśli alkohol jest tani, to znaczy że jego jakość
jest wątpliwa. ;]
Poza tym "popularne piwa" nie są "popularne" dlatego, że są drogie, tylko dlatego właśnie,
że ich jakość znacznie przewyższa jakość siuśków o połowę tańszych. ]:>

Wiadomo, że to jak komu co smakuje to kwestia indywidualnych upodobań. Ale te tak zwane piwa popularne niekoniecznie mają "dobrą jakość" tylko są produkowane przez kompanie które mają w rękach większość rynku w Polsce. Wyroby wielu browarów straciły na "charakterze"(innowacyjność w tych browarach też zanikła) po przejęciu ich np. przez Kompanię Piwowarską. Lokalne browary często mają bardzo dobre wyroby po całkiem niskich cenach, tylko problem jest taki że przez to że te browary są małe, to ich dostępność poza regionem jest znikoma (poza tymi ściekami, które takie browary produkują dla marketów- tu się zgodzę, zazwyczaj cena=jakość), (jedyny sklep który znam w Szczecinie, który ma sporo piw "regionalnych" znajduje się na drugim końcu miasta i nakłada sobie sporą marżę na nich- na szczęście na forum browar.biz można znaleźć co jakiś czas bliższe lokalizacje zakupu takich specjałów:)).
To się rozpisałem na OT ;)

A żeby nie było tak całkowitego offtopu, to dopiero teraz zobaczyłem że na stronie była zakładka "wideo", szkoda tylko że z tego co widzę to dość nieporęczna ona jest. Muszę zobaczyć czy moja "angielska" karta jest jeszcze ważna, o ile się nie mylę to zostało mi na niej jeszcze na niej z 6funtów to może bym je akurat na lasta wydał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to ze to temat o muzyce zapytam :P
Jakie tytuły są teraz na topie? Może ktoś kilkadziesiąt wymienić? Nie jestem na bieżąco z muzyką więc dla tego pytam. Zazwyczaj słucham własnej muzyki. Ale teraz to sytuacja wyjątkowa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 21:50, driv4r napisał:

Biorąc pod uwagę to ze to temat o muzyce zapytam :P
Jakie tytuły są teraz na topie? Może ktoś kilkadziesiąt wymienić? Nie jestem na bieżąco
z muzyką więc dla tego pytam. Zazwyczaj słucham własnej muzyki. Ale teraz to sytuacja
wyjątkowa ;]


Zależy jaki gatunek preferujesz. Jeśli chodzi Ci o pop itp. to wejdź sobie np. na stronę radia ESKA i tam masz różne "hity".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 22:11, OmegaX napisał:

No co ty? -.-

Oj wybacz widzę ze ich lubisz. Są fajni ale ja nie lobię dojcz więc ;{
No mniejsza o nich jeszcze jakieś zespoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować