Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2009 o 00:20, meryphillia napisał:

No ale nadal to jest Rock/Metal sztywno dość ograniczony, bowiem potrzeba miłośnika tychże
brzmień by rozpoznać poszczególne podgatunki, bowiem laik problemy ma już na etapie rozróżniania
Heavy Metalu od Thrash Metalu.

To samo jest z każdym gatunkiem... Ile jest takich głównych nurtów muzycznych? 15? Gdyby wskaźnik był mierzony tylko o te kilkanaście gatunków, to wszyscy mieliby bardzo niski... A naprawdę ciężko o kogoś, kto lubi wszystkie gatunki rocka. Ktoś, kto ogranicza się do szeroko pojętej klasyki, ma węższy zakres gatunków niż ten, kto słucha "tylko" wszystkich nowoczesnych odmian. Dla Ciebie, to może być wszystko "gitarowym rzępoleniem", ale rozróżnienie jest potrzebne :)

Dnia 28.06.2009 o 00:20, meryphillia napisał:

Po drugie nie byłbym aż taki pewien do "rozbudowania" Rocka...
Scena elektroniczna chyba jednak jest tutaj bogatsza w podgatunki.

Wiedziałem, że to powiesz :P
RateYourMusic odróżnia jakieś 90 gatunków elektroniki i 180 rocka :) Ale najbardziej rozbudowany i tak pewnie będzie world music i inne folki :D

Dnia 28.06.2009 o 00:20, meryphillia napisał:

Z tego zdaje sobie sprawę, jednakże 7tyś wykonawców u mnie, a 300 u przeciętnego miłośnika
Rocka chyba jednak może sugerować kto potencjalnie ma bardziej "otwarty gust muzyczny".
;)

To fakt. Gratuluję :)
Jednak "otwarcie gustu" nie ciągnie za sobą "zróżnicowania". I na odwrót. A właśnie na odwrót jest mierzony ten OMI. Dlatego też, sceptycznie podchodzę do nazwy tego wskaźnika.

Dnia 28.06.2009 o 00:20, meryphillia napisał:

No ale jaki to wyznacznik "zróżnicowania" skoro dany osobnik z OMR 200 ma nawet 1000
wykonawców, tyle że wszyscy oni to wykonawcy Rocka/Metalu i jego okolic?
Przecież zróżnicowanie muzyki, a tym bardziej "otwartość na nią" polega na akceptacji
wielu, różnorodnych gatunków i jest to podstawą do osądzania czy ktoś jest "otwarty na
muzykę", czy nie. ;]

Racja. Ja akceptuję np. takie reggae, ale go nie słucham. Ktoś kto słucha tylko tego rocka, ale nienawidzi elektroniki, jazzu i hip hopu, nie ma otwarcia na inne gatunki. Dlatego nie traktuję tego wskaźnika jako wskaźnik otwarcia na muzykę, bo jest to złudne. Jednakże zróżnicowanie pokazuje uważam dobrze. Pokazuje w procentach, czyli proporcjonalnie. Nie ma pokazywać listy gatunków jakich słuchasz, tylko właśnie ich różnorodność - w proporcjach :)

Dnia 28.06.2009 o 00:20, meryphillia napisał:

Co do mojego uwielbienia do Moshica, to wpływ jego przescrobblowanych utworów na działanie
skryptu, dowodzi tylko jego nędzności (skryptu oczywiście, a nie Pana Naszego Mosznego
=]).
Gdyż Moshic to zaledwie blisko 15tyś odsłuchów, a na pozostałe 44tyś składa się aż 6953
wykonawców. ;]

A widzisz... to czy ten wskaźnik naprawdę pokazuje ''otwarcie umysłu'' to już mnie nie interesuje i nie tak do niego podchodzę. Pokazuje zróżnicowanie słuchanej muzyki (co zresztą ciągle powtarzam ;P). Jeżeli jeden na 4 odsłuchy to ten sam wykonawca, to świadczy to o tym, że proporcjonalnie jednak nie słuchasz tak zróżnicowanej muzyki. ;]

Dnia 28.06.2009 o 00:20, meryphillia napisał:

Your musical compatibility with Miklak is Medium
Music you have in common includes Combichrist, Sol Invictus, Suicide Commando, Funker
Vogt and Laibach.

No proszę, nawet bym nie podejrzewał. ;]

No widzisz ;]
Czemu używasz angielskiego lasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 12:28, Miklak napisał:

To samo jest z każdym gatunkiem...


No w przypadku elektroniki nie bardzo, bo nawet laik dostrzeże różnicę pomiędzy Minimalem, House, Drm ''n Bass czy Trance. Co więcej nawet w podgatunkach da radę amator rozróżnić brzmienia, bo różnice pomiędzy takim FullOnem, a PsyDarkiem czy PsyProgressive w PsyTrance, są słyszalne dla każdego, nie licząc głuchych i głupich. ;]

Dnia 28.06.2009 o 12:28, Miklak napisał:

Wiedziałem, że to powiesz :P
RateYourMusic odróżnia jakieś 90 gatunków elektroniki i 180 rocka :) Ale najbardziej
rozbudowany i tak pewnie będzie world music i inne folki :D


180 gatunków Rocka?
Nie wiem na jakiej zasadzie ktoś je podawał, ale wątpię by tyle istniało, no chyba że uwzględnimy w nich Norwegian Vegetarian Growling Black Metal, Grindcore Directly From God Ass Metal i tym podobne. :D

Dnia 28.06.2009 o 12:28, Miklak napisał:

Jednak "otwarcie gustu" nie ciągnie za sobą "zróżnicowania". I na odwrót. A właśnie na
odwrót jest mierzony ten OMI. Dlatego też, sceptycznie podchodzę do nazwy tego wskaźnika.


Otwartość muzyczna, jak najbardziej idzie ze zróżnicowaniem, bowiem by mieć otwarty muzycznie umysł, należy słuchać różnych artystów, co chyba logiczne.
Zróżnicowanie artystów natomiast wcale nie musi oznaczać "otwartości", bowiem ostatecznie może to być 6666 artystów tylko z kręgu Rocka/Metalu czy dowolnego innego gatunku.

Skoro OMR ma być wyznacznikiem różnorodności słuchanych artystów, to niczego zwyczajnie nie dowodzi i jest zestawem pustych liczb, bo niby o czym miałoby to świadczyć...
Tym czasem OMR głównie ma na celu ukazanie nam gatunków muzycznych jakich słuchamy i to do czego piję, to fakt iż robi to ów skrypt jakąś pokręconą drogą, nie mającą w ogóle odniesienia do rzeczywistości. ;]

Dnia 28.06.2009 o 12:28, Miklak napisał:

A widzisz... to czy ten wskaźnik naprawdę pokazuje ''otwarcie umysłu'' to już mnie nie
interesuje i nie tak do niego podchodzę. Pokazuje zróżnicowanie słuchanej muzyki (co
zresztą ciągle powtarzam ;P). Jeżeli jeden na 4 odsłuchy to ten sam wykonawca, to świadczy
to o tym, że proporcjonalnie jednak nie słuchasz tak zróżnicowanej muzyki. ;]


No i dlatego piję, że coś jest nie tak z tym skryptem, skoro wystarczy przełączyć moje statystyki, by pokazywały, to czego słucham od pół roku i wtedy można dokładnie zobaczyć jakiej zróżnicowanej muzyki słucham...
Zresztą już przedstawione "All time Top50" na moim profilu pokazuje że jest to cholernie zróżnicowana muzyka, a właśnie tego nie oddaje wskaźnik OMR, przytłoczony najwyraźniej majestatem Pana Naszego Mosznego. :D

Ty pokazujesz, że 1 na 4 odsłuchy u mnie to ten sam artysta, a ja polecam poklikać po ludziach na laście, którzy mają podobną liczbę odsłuchów i sprawdzić ilu z nich będzie miało podobną ilość poznanych artystów. ]:>
Raz znalazłem nawet typa ze 150tyś odsłuchów i tylko około 500 artystami...
Przy dalszym progressie, ja przy 150tyś, będę miał ich pewnie ok 100tyś. ;]

Dnia 28.06.2009 o 12:28, Miklak napisał:

No widzisz ;]


Z czasem zacznie na pewno porównanie spadać, no chyba że uwierzysz w Pana Naszego Mosznego i też Jemu ołtarzyk postawisz i codziennie będziesz odsłuchiwał Świętych Zdrowasiek Progressivnnych z Salamatu i Hiloola. =]

Dnia 28.06.2009 o 12:28, Miklak napisał:

Czemu używasz angielskiego lasta?


Bo się przyzwyczaiłem... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 18:16, meryphillia napisał:

No w przypadku elektroniki nie bardzo, bo nawet laik dostrzeże różnicę pomiędzy Minimalem,
House, Drm ''n Bass czy Trance. Co więcej nawet w podgatunkach da radę amator rozróżnić
brzmienia, bo różnice pomiędzy takim FullOnem, a PsyDarkiem czy PsyProgressive w PsyTrance,
są słyszalne dla każdego, nie licząc głuchych i głupich. ;]

Jakbyś puścił mi którykolwiek z tych gatunków, to bym nie powiedział jakie są różnice. Zapewne gdybyś mi powiedział, który jest który, to na przyszłość bym się nie pomylił. To samo będzie z taki heavy i thrash metalem. Jak puścisz głupiemu Slayera i Iron Maiden, na przyszłość będzie umiał odróżnić Diamond Head od Kreatora :P A różnicę między black metalem a pop/rockiem odróżni nawet będąc głuchym. Elektronika nie jest niczym wyjątkowym. Nie wiem czy potrafiłbym odróżnić Speedcore od Terrorcore :D

Dnia 28.06.2009 o 18:16, meryphillia napisał:

180 gatunków Rocka?

Hehe, niektóre są trochę śmieszne lub wątpliwe, ale dla większości są opisy i przykłady zespołów :) A żeby zatwierdzić gatunek na RYM musi on dostać 75% głosów w głosowaniu i być zatwierdzony przez moderatora, więc taki "fridgecore" (odnoszący się do Sunn O))) :P) nie przejdzie. Niektóre ciężko podchodzą pod rock, ale z rocka się wywodzą. Jest całe drzewko rozpisane. W sumie, to wyszło ich ponad 200 nawet, ale kilka pewnie jest do odstrzału :P W kolejności alfabetycznej: http://wklej.org/id/113466/ .

Dnia 28.06.2009 o 18:16, meryphillia napisał:

Otwartość muzyczna, jak najbardziej idzie ze zróżnicowaniem, bowiem by mieć otwarty muzycznie
umysł, należy słuchać różnych artystów, co chyba logiczne.

Ajć, nie do końca się wyraziłem. Miałem na myśli "niekoniecznie". Możesz coś lubić/tolerować, ale nie słuchać tego. Jak ja z reggae. Jestem otwarty na ten gatunek i lubię go posłuchać w towarzystwie, ale sam sobie nie włączę.

Dnia 28.06.2009 o 18:16, meryphillia napisał:

Zróżnicowanie artystów natomiast wcale nie musi oznaczać "otwartości", bowiem ostatecznie
może to być 6666 artystów tylko z kręgu Rocka/Metalu czy dowolnego innego gatunku.

To fakt. Sam to nawet chyba gdzieś napisałem :D

Dnia 28.06.2009 o 18:16, meryphillia napisał:

Skoro OMR ma być wyznacznikiem różnorodności słuchanych artystów, to niczego zwyczajnie
nie dowodzi i jest zestawem pustych liczb, bo niby o czym miałoby to świadczyć...
Tym czasem OMR głównie ma na celu ukazanie nam gatunków muzycznych jakich słuchamy i
to do czego piję, to fakt iż robi to ów skrypt jakąś pokręconą drogą, nie mającą w ogóle
odniesienia do rzeczywistości. ;]

Te procenty nie są dla nas ważne, bo, jak mówisz, nie mają odniesienia do rzeczywistości. Są natomiast filarem tego wyznacznika i w wyznaczaniu jego wartości spisują się bardzo dobrze. Niemal każdy wykonawca metalowy czy rockowy jest otagowany jako rock lub metal, więc słuchanie tylko rocka, nawet w wielu odmianach, obniża wartość OMI. Progressive trance, progressive house i progressive techno, to wszystko progressive; a hardcore techno, minimal techno i acid techno, to wszystko techno. Wskaźnik pokazuje dziwnie gatunki, dlatego żeby jego wartość była ''dokładniejsza''.

Dnia 28.06.2009 o 18:16, meryphillia napisał:

No i dlatego piję, że coś jest nie tak z tym skryptem, skoro wystarczy przełączyć moje
statystyki, by pokazywały, to czego słucham od pół roku i wtedy można dokładnie zobaczyć
jakiej zróżnicowanej muzyki słucham...

Proporcjonalnie? Mało zróżnicowana.
Generalnie? Bardzo zróżnicowana.

Dnia 28.06.2009 o 18:16, meryphillia napisał:

Zresztą już przedstawione "All time Top50" na moim profilu pokazuje że jest to cholernie
zróżnicowana muzyka, a właśnie tego nie oddaje wskaźnik OMR, przytłoczony najwyraźniej
majestatem Pana Naszego Mosznego. :D

Jakieś 45 to elektronika... :P

Dnia 28.06.2009 o 18:16, meryphillia napisał:

Ty pokazujesz, że 1 na 4 odsłuchy u mnie to ten sam artysta, a ja polecam poklikać po
ludziach na laście, którzy mają podobną liczbę odsłuchów i sprawdzić ilu z nich będzie
miało podobną ilość poznanych artystów. ]:>
Raz znalazłem nawet typa ze 150tyś odsłuchów i tylko około 500 artystami...
Przy dalszym progressie, ja przy 150tyś, będę miał ich pewnie ok 100tyś. ;]

To już urok samej elektroniki... W rocku netlabele nie są tak popularne i nie tworzy się tylu składanek. Ponad połowa tych artystów u Ciebie ma jedno odtworzenie... :) [dobra, u mnie na razie większość ma zero, ale to ulubione, które musiały się znaleźć w bibliotece :P]

Dnia 28.06.2009 o 18:16, meryphillia napisał:

Z czasem zacznie na pewno porównanie spadać, no chyba że uwierzysz w Pana Naszego Mosznego
i też Jemu ołtarzyk postawisz i codziennie będziesz odsłuchiwał Świętych Zdrowasiek Progressivnnych
z Salamatu i Hiloola. =]

Zobaczymy. Ostatnio coraz więcej elektroniki słucham, więc może nawet rosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się na laście sposób przypisywania gatunków do zespołów. Często robią to osoby niekompetentne lub żartownisie. Powinno być tak jak na RYM - drogą głosowania. Pierw głosowanie, czy dany gatunek powinien istnieć. Potem głosowanie na gatunki na stronach albumów, a gatunki dla artystów są określane na podstawie albumów. i wszyscy są zadowoleni. Nie ma głupot (nie ma ich dużo) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 19:08, Miklak napisał:

Jakbyś puścił mi którykolwiek z tych gatunków, to bym nie powiedział jakie są różnice.
Zapewne gdybyś mi powiedział, który jest który, to na przyszłość bym się nie pomylił.
To samo będzie z taki heavy i thrash metalem. Jak puścisz głupiemu Slayera i Iron Maiden,
na przyszłość będzie umiał odróżnić Diamond Head od Kreatora :P A różnicę między black
metalem a pop/rockiem odróżni nawet będąc głuchym. Elektronika nie jest niczym wyjątkowym.
Nie wiem czy potrafiłbym odróżnić Speedcore od Terrorcore :D


No już nie żartuj, że na pierwszy rzut uchem nie dostrzeżesz różnic pomiędzy tymi gatunkami co podałem...
Jeśli tak, to przykre, ale chyba musiałbym Ciebie dopisać do którejś z tych dwóch grup ludzi podanych na końcu. ;D

Natomiast z Metalem już tak łatwo nie jest i to nie zagłębiając się w podgatunki, gdzie i tak podział na nie jest cholernie sztuczny.

Dnia 28.06.2009 o 19:08, Miklak napisał:

W kolejności alfabetycznej: http://wklej.org/id/113466/ .


Hehe.
Na takich zasadach jak jest ta lista, to ja tez mógłbym stworzyć listę co najmniej 500 gatunków samego House, jeśli miałbym podawać takie pierdoły, jak "Anatolia Rock", "Andalusian Rock", czy "Ambient Pop" (co to w ogóle robi w gatunkach Rock/Metal i w ogóle co to za "gatunek" niby jest?! o_O).
Dziwne że twórcy tej listy nie poszli na całość i do każdego kraju na świecie nie dopisali "Metal" i "Rock". ;]

Serio... Na takich zasadach, to ja mogę podać z dwa tysiące różnych gatunków elektroniki, które to przez te wszystkie lata wymyśliły pismaki...

Dnia 28.06.2009 o 19:08, Miklak napisał:

Te procenty nie są dla nas ważne...


O! I przy takim porozumieniu pozostańmy. ;D

Dnia 28.06.2009 o 19:08, Miklak napisał:

Jakieś 45 to elektronika... :P


Elektronika elektronice nie równa, bo głupotą byłoby zestawiać obok siebie Dead Can Dance, Björk, Klausa Schulze i Jeffa Millsa, nieprawdaż? ;]
Idąc dalej, Queens Of The Stone Age czy Theatre Of Tragedy też elektroniki używali, czyli co? To elektronika czy może jednak nie? ;]

Dnia 28.06.2009 o 19:08, Miklak napisał:

To już urok samej elektroniki... W rocku netlabele nie są tak popularne i nie tworzy
się tylu składanek. Ponad połowa tych artystów u Ciebie ma jedno odtworzenie... :) [dobra,
u mnie na razie większość ma zero, ale to ulubione, które musiały się znaleźć w bibliotece
:P]


Ale ja nie samej elektroniki słucham przecież...
Po drugie ilość poznanych artystów oznacza jedno (chyba logicznie); chcę poznawać muzykę i jak widać po statystykach artystów chyba robię to dobrze, pomimo tego, że lwia część przescrobblowanej muzyki, to dzieła Moshica...

Natomiast fakt, że Rockowo-metalowej muzyki w netlabelach nie uświadczymy zbyt wiele o czym świadczy?
O niezwykłej wręcz komercjalizacji tychże gatunków, skoro ciężko znaleźć artystów operujących w ramach CC License. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 19:51, meryphillia napisał:

No już nie żartuj, że na pierwszy rzut uchem nie dostrzeżesz różnic pomiędzy tymi gatunkami
co podałem...
Jeśli tak, to przykre, ale chyba musiałbym Ciebie dopisać do którejś z tych dwóch grup
ludzi podanych na końcu. ;D

Nie kapujesz. Gdybyś puścił mi tylko jeden, to nie rozpoznałbym. Potem każdy następny utwór w tym stylu bym pewnie już odróżnił, ale dla mnie to w tym momencie czarna magia. Jak ja Ci puszczę jakiś mało znany world music, to też mi nie powiesz co to za gatunek od razu :)

Dnia 28.06.2009 o 19:51, meryphillia napisał:

Natomiast z Metalem już tak łatwo nie jest i to nie zagłębiając się w podgatunki, gdzie
i tak podział na nie jest cholernie sztuczny.

Srutututu. Powiedz mi, który gatunek metalu jest sztuczny...

Dnia 28.06.2009 o 19:51, meryphillia napisał:

Hehe.
Na takich zasadach jak jest ta lista, to ja tez mógłbym stworzyć listę co najmniej 500
gatunków samego House, jeśli miałbym podawać takie pierdoły, jak "Anatolia Rock",

Nie znasz Erkina Koraya? ;)

Dnia 28.06.2009 o 19:51, meryphillia napisał:

"Andalusian Rock"

"A style of Progressive Rock that emerged from the mid 1970s which utilizes Flamenco elements. Triana was a pioneer of the genre, although there were several precedents, some ''60s songs as "Válgame la Macarena" by Los Cheyenes or "Flamenco" and "A mí con esas" by Los Brincos, but especially with Smash, the first band to incorporate a Flamenco singer (Manuel Molina) to a rock band. However, the Andalusian rock focuses more on the fusion of genres, as the melody and instrumental section."
Jakiś problem? ;)

Dnia 28.06.2009 o 19:51, meryphillia napisał:

czy "Ambient Pop" (co to w ogóle robi w gatunkach Rock/Metal i w ogóle co to za
"gatunek" niby jest?! o_O).

Ambient pop to podobno odmiana dream popu (ten z kolei wywodzi się z alternatywnego rocka, więc wiadomo już skąd jest ten gatunek w rocku)
Ten facio chyba się łapie do tego gatunku: http://www.youtube.com/watch?v=JyEUz1ZI6XI

Dnia 28.06.2009 o 19:51, meryphillia napisał:

Dziwne że twórcy tej listy nie poszli na całość i do każdego kraju na świecie nie dopisali
"Metal" i "Rock". ;]

Jeśli muzyka z każdego kraju by się różniła, to czemu nie? ;) ;)

Dnia 28.06.2009 o 19:51, meryphillia napisał:

Serio... Na takich zasadach, to ja mogę podać z dwa tysiące różnych gatunków elektroniki,
które to przez te wszystkie lata wymyśliły pismaki...

Dawaj xD Nie zapomnij poddać pod głosowanie na RYM żeby zatwierdzić. Tam ludzie mądrzy działają (zazwyczaj :P) i nie przepuścili nawet pagan metalu. A to przecież ważny gatunek ;)

Dnia 28.06.2009 o 19:51, meryphillia napisał:

Elektronika elektronice nie równa,

Rock rockowi nie równy.

Dnia 28.06.2009 o 19:51, meryphillia napisał:

Natomiast fakt, że Rockowo-metalowej muzyki w netlabelach nie uświadczymy zbyt wiele
o czym świadczy?

Po prostu nie ma takiego zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że znowu nasze przekomarzanie do niczego nie prowadzi, a na dodatek jeszcze offtopujemy od meritum tematu, to nie widzę dalszego sensu w przerzucaniu się hasełkami. ;)

Tak czy siak należy się cieszyć, że masz na tyle rozbudowany gust w porównaniu do większości miłośników Rocka/Metalu, że miło nam się gawędzi bez przerzucania inwektywami, a niestety tego właśnie cholernie brakuje podczas konwersacji na last.fm. ;]

Osobiście mam olewczy stosunek do wszelakich wskaźników na last.fm i wystarcza mi jedynie wskaźnik, że od razu widać, kto jest Pierwszym Kapłanem Pana Naszego Mosznego. =]
No ale jeśli ktoś tam lubi wklejać sobie coś takiego, to w końcu jego sprawa. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 21:43, Chaotizz napisał:

Dziwne i n00bskie pytanie, ale jak załatwić sobie OMR i te różne inne bzdety? Oo


I nie zapomnij sobie tego co wstawisz ładnie rozmieścić za pomocą tego: http://www.lastfm.pl/forum/markup

Btw - a gdyby ktoś(nie mam pojęcia kto...) chciał mnie na last odszukać, to: http://www.lastfm.pl/user/Caramondl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 16:36, Qbasmok napisał:

Ciśnie mi się na usta wyraz '' LOL'' ... ; d


LOL, to mało powiedziane :) Najbardziej rozklekotały mój umysł użyte tagi "wykonawcy" i komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa, ale nie chce mi last.fm nic scrobblować od około miesiąca. Nie łyka utworów, które już przedtem nabijałem. Scrobbling oczywiście mam włączony, robiłem nawet reinstalkę scrobblera. Czy mógłby ktoś podzielić się wiedzą nt. tego jak rozwikłać tą zagadkę? Byłbym po stokroć wdzięczny :) Czy jest możliwe, iż przez jakiegoś wirusa mam obecne problemy z przesyłaniem odsłuchanej muzyki na lasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 00:41, meryphillia napisał:

A jakieś info się pojawia, czy zwyczajnie scrobluje* ale nie wyświetla wyników?

* w sensie w oknie programu nabija się pasek scroblingu...


Ani nie idzie żaden pasek, ani nie ma żadnego info :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 03:06, Wayzin napisał:

Ani nie idzie żaden pasek, ani nie ma żadnego info :P


Hmmm...
No to nie wiem.
Wejdź na forum lasta i poszukaj czy ktoś miał podobny problem (o ile tego już nie robiłeś), no a w ostateczności napisz do technicznego, bo cholernie dziwne, że Tobie nie działa nawet po reinstalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować