Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2010 o 11:57, Rumcajsev napisał:

Open your eyes, I see... Your eyes are open

Jak można tego nie lubić? :D

Rekord w Robot Unicorn Attack mam coś koło 220000. Tego nie da sie nie lubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 11:06, Fucio napisał:

A nie powinien się włączać wraz z włączeniem winampa?

Znaczy sie - Nie wiem. Nie używałem tego ze dwa lata, pamiętam że kiedyś to włączało się od razu przy starcie komputera. Ale jeśli już tak nie jest to spoko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 10:23, NuGGetos napisał:

Jak można wyłączyć to automatyczne uruchamianie last.fm przy uruchamianiu systemu? Nigdzie
w opcjach tego nie widzę.


jak wejdziesz na pasku startu we ''wszystkie programy'' to blisko folderu akcesoria jest folder autostart. tam możesz wrzucić plik .exe lasta i będzie się uruchamiał razem ze startem systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję sam siebie, oto mój post z forum Myapple.pl, może ktoś stąd będzie mi w stanie pomóc.

Przed wyjazdem na wakacje byłem zmuszony do przeinstalowania iTunes, wkradł się bug. Po przyjeździe i podłączeniu mojego iPoda do komputera okazało się, że Last.fm się nie włączył, było to spowodowane tym, że po przeinstalowaniu ponownie nie ściągnąłem odpowiedniej wtyczki. Gdy już to zrobiłem, niestety nadal nie wyświetliła mi się lista utworów, które przesłuchałem, kiedy byłem na urlopie. Było to dobre ponad 1.000 piosenek, więc byłaby to straszna strata. Jest jakaś szansa by móc przescrobblować te utwory? Z góry dzięki za każdą odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zsynchronizuj z iTunes wgrywając jakąś piosenkę, czy program, czasem last.fm mi się budził dopiero po zsynchronizowaniu z Tunesami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 09:44, Markush napisał:

Zsynchronizuj z iTunes wgrywając jakąś piosenkę, czy program, czasem last.fm mi się budził
dopiero po zsynchronizowaniu z Tunesami.

Mój to potrafi się obudzić nawet po 2-3 dniach! Ale prędzej czy później zawsze pojawia mi się lista odsłuchanych utworów. Najczęściej kiedy zupełnie się tego nie spodziewam więc nie wiem czy jest tutaj jakaś reguła, czy nie zależy to może po prostu od "widzimisię" programu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 11:38, Sandro napisał:

Mój to potrafi się obudzić nawet po 2-3 dniach!

Też tak miałem raz. Chyba nawet dłużej spał, a codziennie był podłączany. Później gały takie O_O. Kiedy ja tego słuchałem?

Dnia 27.07.2010 o 11:38, Sandro napisał:

"widzimisię"
programu :)

Chyba od tego. Powinna by być jakaś aplikacja lasta do iPoda, która po swojemu by scroblowała piosenki, a potem szybciej by się łączyło z programem na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście o rozszerzeniu w Google Chrome o nazwie Last.fm free music player. Dla mnie jest absolutnie świetne, wchodzicie po prostu na stronę zespołu, klikacie w przycisk i już! Można tak przesłuchać całą dyskografię każdego zespołu, wszystko oczywiście na bieżąco wysyłane jest na nasz profil. Dla mnie świetny dodatek, gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego darmowe utwory danego wykonawcy które są dostępne na ich stronie po ściągnięciu i przesłuchaniu nie są scrobblowane [ pomimo że soft last.fm je wykrywa ] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 15:08, Tyler_D napisał:

Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego darmowe utwory danego wykonawcy które są dostępne na ich
stronie po ściągnięciu i przesłuchaniu nie są scrobblowane [ pomimo że soft last.fm je
wykrywa ] ?

!. Otwierasz winampa.
2. Klikasz Alt + 3.
3. Wpisujesz wykonawcę, album, nazwę kawałka.
4. Odpalasz jeszcze raz ten kawałek.
5. ???
6. fap fap fap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie związane z muzyka a nie z last.fm ale musze wiedzieć szybko a ten temat się nasunął, jak sie nazywa piosenka gdzie jest : pampararararam TyTy tyty tyty tyt Ty ty tyty tyty tyty. haha nie znam kto wykonuje ani tytułu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 16:16, Bumblejazz napisał:

mam pytanie związane z muzyka a nie z last.fm ale musze wiedzieć szybko a ten temat się
nasunął, jak sie nazywa piosenka gdzie jest : pampararararam TyTy tyty tyty tyt Ty ty
tyty tyty tyty. haha nie znam kto wykonuje ani tytułu :D

Brzmi jak jakiś Tiesto ale nie jestem pewien który to jego utwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować