Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

Pełno jest tych pierdółek do last.fm. Pełno jest też w ogóle programów dzięki którymi można scrooblować z różnych urządzeń np. z telefonów. Niedługo można już będzie scrooblować z telewizorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy utwory scrobblują się wam normalnie [ pytam zwłaszcza użytkowników foobara ]? Bo coś nie bardzo chcą mi się na profilu wyświetlać, "połącz ponownie" w diagnostyce niespecjalnie pomaga. Any ideas? No chyba że to tylko chwilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy też miałem problemy. W folderze ze scrobblerem masz program cleaner, który zazwyczaj pomaga w takich przypadkach. Teraz było jednak inaczej. Zorientowałem się jednak, że utwory przesyłają się normalnie - nie widać ich na stronie głównej, są natomiast po wejściu w "Zobacz więcej/edytuj" i są liczone w rankingach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauważyłem tą sytuację, a już muzyki słucham kilka godzin.
Zgadza się - są problemy i nie jest to jednostkowy przypadek. Problem leży w ich serwerach, sama aplikacja działa poprawnie.

@Edit
LESZ3u - faktycznie... czyli teoria nt. ich serwerów jest prawidłowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi - warto jest wysyłać do last.fm własną muzykę? Nie chcę dzielić się swoim adresem i choć mój projekt powstaje na licencji Creative Commons, to mimo wszystko mam pewne obawy. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jakaś promocja, a co za czym idzie więcej fanatyków Twojej twórczości i trolli do jej zjechania. ;D
Ja bym wrzucał, co zresztą uczynię, gdy już moje projekty wypełzną z mroków moich HDD. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś posiadał jeden z odtwarzaczy z serii Zen V od Creativa i zastanawiał się, czy te utwory da się również przescrobblować, dzisiaj znalazłem odpowiedź - jak najbardziej tak :). Ja włączyłem program i przez około 10 minut programik przesyła mi wszystkie odsłuchane piosenki sprzed ostatnich 2 lat!
Polecam http://sixones.com/projects/zenses/beta.html
BTW. Sprawdźcie mój profil i na zakładkę przesłuchanych w ostatnim tygodniu, nieźle, nie? :)
http://www.lastfm.pl/user/PJoTr3K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 16:48, PJ_MW napisał:

BTW. Sprawdźcie mój profil i na zakładkę przesłuchanych w ostatnim tygodniu, nieźle,
nie? :)
http://www.lastfm.pl/user/PJoTr3K


braaaawo. :P

skoro już tak dobrze rozkminiasz kwestię scrobblowania to może wiesz przypadkiem co zrobić, żeby lastfm prawidłowo scrobblował ipoda? pytałem o to wielokrotnie ale nikt nie umiał mi jakkolwiek pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 21:16, pirz napisał:

skoro już tak dobrze rozkminiasz kwestię scrobblowania to może wiesz przypadkiem co zrobić,
żeby lastfm prawidłowo scrobblował ipoda? pytałem o to wielokrotnie ale nikt nie umiał
mi jakkolwiek pomóc.


Wszystkie osoby scrobblujące ipody, które znam, mają z tym problem, wliczając w to również mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2011 o 21:17, maciekstaar napisał:

Wszystkie osoby scrobblujące ipody, które znam, mają z tym problem, wliczając w to również
mnie.


A mi kiedyś tak ładnie scrobblował, ale to było jeszcze na wakacjach... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 21:17, maciekstaar napisał:

Wszystkie osoby scrobblujące ipody, które znam, mają z tym problem, wliczając w to również
mnie.


damn. :/
mi niecały rok temu przescrobblował tylko trochę po tym jak próbowałem nagrać coś na ipod''a, który okazał się być zepsuty. dopiero wtedy jak go kilkakrotnie podłączałem to scrobblował kawałki z mojego ipod''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 23:02, pirz napisał:

damn. :/
mi niecały rok temu przescrobblował tylko trochę po tym jak próbowałem nagrać coś na
ipod''a, który okazał się być zepsuty. dopiero wtedy jak go kilkakrotnie podłączałem
to scrobblował kawałki z mojego ipod''a.


No ja mam jedynie taki problem, ze na przykład przesyła połowę kawałków, albo rzeczy w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprecyzować na czym polega problem? Mi na shuffle i touchu wszystko przesyłało OK(po lekkim configu). Jeżeli nie odpowiada Ci tradycyjny scrobbler, możesz również skorzystać z alternatywnych, których jest bez liku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to polecam iSproogler, do czasu, kiedy nie zacząłem scrobblować utworów normalnie, służył mi on bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 20:05, PJ_MW napisał:

Jakby co, to polecam iSproogler, do czasu, kiedy nie zacząłem scrobblować utworów normalnie,
służył mi on bardzo dobrze.


dzięki, że coś poleciłeś bo przez google znalazłem dwa scrobblery teoretycznie wspierające ipody, w praktyce też szajs.

co masz na myśli przez normalne scrobblowanie utworów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować