Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

Od dłuższego czau były problemy z wydajnością starego lasta, więc nie dziwne że pracowali nad nową wersją.
Ale na cholerę wypuścili nieskończony produkt, tego nie mogę totalnie ogarnąć.

Jakieś pół roku temu obadałem temat bety i w niczym nie różniło się od tego czym zostaliśmy dzisiaj uraczeni.
To że nie ma jeszcze podstawowej funkcjonalności strony, czyli widocznego scroblowania, to już zakrawa na śmiech na sali i nie dziwię się, że bardzo dużo ludzi odpuszcza subskrybcję.

Niby funkcjonalność ma być stopniowo przywracana, zdaję sobie sprawę że ilość danych jakie muszą przerzucić jest dość spora, ale na serio nie dało się tego sprawniej przeprowadzić? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie nie trzeba, jest nadmiar, a tam, gdzie by się przydało, jest dosyć biednie. Tym bardziej, że wśród funkcji, które mają być niedługo przywrócone brakuje podstawowych elementów ze starej strony. Sam dizajn jest nawet znośny, chociaż perfekcyjny na pewno też nie jest, ale nie są to takie luki jak właśnie w działaniu serwisu. Ogólnie zmiany na minus i obawiam się, że długie miesiące miną, zanim last.fm będzie w tej nowej odsłonie zawierać funkcje, które sprawdzały się w starszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile odpłynie subskrybcji w ciągu miesiąca-dwóch i jaki to będzie miało wpływ na serwis.
Skoro CBS potrafi zmusić do przepchnięcia takiego guana, to pewnikiem nie będzie też miało problemu z zamknięciem serwisu do którego trzeba będzie już tylko dokładać martwych prezydentów...

Dizajn jest beznadziejny natomiast moim zdaniem.
Wygląda jak pierwsze koslawe próby web 2.0, jakie czyniono z siedem lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2015 o 00:29, meryphillia napisał:

Dizajn jest beznadziejny natomiast moim zdaniem.
Wygląda jak pierwsze koslawe próby web 2.0, jakie czyniono z siedem lat temu...


Hmm... No w sumie im dłużej się mu przypatruję, tym gorzej wygląda i tym mniej widać w nim jakiegoś logicznego rozplanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba dać kredyt zaufania na te góra dwa miesiące.
Kasować jak niektórzy konta nie mam zamiaru, bo zbyt bardzo przyzwyczaiłem się do scrobelkowania.
Zresztą aktualnie i tak nie da się nic zrobić praktycznie z ustawieniami, bo nie dali takiej możliwości. :D

Oby dało się tylko znośnie scrobelkować, bo trollować w grupach i na forume i tak zaprzestałem już dobre kilka lat temu, więc społecznościowy aspekt serwisu i tak mi w wiekszości zwisa (nie licząc oczywiście szanownej grupki znajomych, by nie było ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic bym nie miał do nowego dizajnu gdyby nie brak sekcji "O mnie". Przecież to była jedna i jedyna możliwość customizacji strony profilowej!
Przez cały czas użytkowania traktowałem swojego lasta całkiem poważnie (tak, nie przesłyszeliście się), ale teraz się to najprawdopodobniej zmieni.

Cóż, przynajmniej będę mógł bez wyrzutów sumienia przejść z systemu tagowania "ARTIST A - TITLE (feat. ARTIST B)" na "ARTIST A feat. ARTIST B - TITLE".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie dziwi, że pomimo tych wszystkich litrów jadu, które użytkownicy wylewają na forach, ekipa lasta nic nie próbuje poprawić. Przecież sami nalegają, by podzielić się swoją opinią. Masochiści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2015 o 05:54, Kardithron napisał:

Trochę mnie dziwi, że pomimo tych wszystkich litrów jadu, które użytkownicy wylewają
na forach, ekipa lasta nic nie próbuje poprawić. Przecież sami nalegają, by podzielić
się swoją opinią. Masochiści?


Po prostu nikt tego pewnie nie czyta.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[rage]

Gdzie się podziała opcja do dodania okładek albumów normalnego?!

I gdzie się podziały te belki szare z tytułami albumów? Stąd - JAK JA MAM DODAĆ OKŁADKI DO ALBUMÓW TYPU VARIOUS?!?

[/rage]

Cośta narobili z tym lastem [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodawanie okladek raczej wróci normalnie.
Aktulanie edycja czegokolwiek nie jest możliwa w całym serwisie.
Dlatego też i tak bardzo nadal dziwi mnie czemu narzucili nieskończony produkt dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2015 o 18:57, meryphillia napisał:

Dlatego też i tak bardzo nadal dziwi mnie czemu narzucili nieskończony produkt dla wszystkich...


Chyba sobie jaja robią, ponad 3 miechy wisiało info na temat bety, a oni NIC w tym czasie chyba nie zrobili.
Nawet wcześniej próbowałem się bawić tym interfejsem, ale po 5 (!) minutach wróciłem do starego.

A teraz to lipa :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa to mało powiedziane nawet. :/

Sama beta w aktualnym stanie wisiała dobre pół roku, a po prawdzie to co pokazali ponad rok temu niewiele różniło się od tego co pojawiło się wczoraj jako "oficjalny release"...

Zresztą dla mnie tylko istotne, że się waueczki scrobelkują, to że po wczorajszych wyczynach straciłem ponad tysiąc artystów w bibliotece, to mały szkopuł (:/), bo się szybko odrobi starty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować