Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analitycy wróżą świetną sprzedaż StarCrafta II

21 postów w tym temacie

To ja tez odkryje cos czego jeszcze nikt przede mna nie odkryl. Po deszczu wyjdzie slonce, po nocy nastanie dzien a Diablo III sprzeda sie w kilku milionach egzemplarzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, że gra, w przypadku której masa ludzi płaci za wejście do bety, sprzeda się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jednostki będą tak debilne jak w jedynce, to raczej poczekam, aż stanieje. SC2 będzie pewnie perfekcyjnie wykonany i pewnie klimat będzie niczego sobie, ale jak na razie nie wydaje się dla mnie zbytnio atrakcyjny. No chyba, że będzie stworzony wspólny dla wielu graczy świat do walk między poszczególnymi nacjami. Coś na kształt MMORTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 10:45, Wojman napisał:

To ja tez odkryje cos czego jeszcze nikt przede mna nie odkryl. Po deszczu wyjdzie slonce,
po nocy nastanie dzien a Diablo III sprzeda sie w kilku milionach egzemplarzy. :)


Musisz to koniecznie gdzieś opublikować i zastrzec sobie prawa do tej wypowiedzi! Pewnie niedługo mnóstwo pzoerów/analityków zacznie to powtarzać po Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 11:45, Olamagato napisał:

Jeżeli jednostki będą tak debilne jak w jedynce, to raczej poczekam, aż stanieje.


Eee... co? Bardziej debilne są w dwójce :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogliby wydać tansza wersje "single player only"...
zreszta nie tyczy sie to tylko SC2 ale tez masy innych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 11:45, Olamagato napisał:

Jeżeli jednostki będą tak debilne jak w jedynce, to raczej poczekam, aż stanieje.


No to sobie trochę poczekasz, bo gry Blizza tak szybko nie tanieją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiele zalezy od pierwszego tygodnia ale na konsolach, gry pc maja zwykle dluzszy zywot i sprzedaja sie lepiej w dluzszym okresie niz gry na konsolach :P, co do sc2 jakos mnie wogole nie interesuje, mam wrazenie ze juz to przeszedlem (sc1), wyglada tak samo tyle ze w 3d :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować