Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 3 - szczegóły z rosyjskiego magazynu rozszyfrowane

42 postów w tym temacie

Z tego co wiem Sera nie jest planetą skolonizowaną przez ludzi z ziemi? Skąd niby ma być ten tekst z 300? Niby że sami wymyślili?

Co do nowych ruchów i możliwości dzielenia się amunicją to uważam to za rewelacyjne nowości. Szczególnie te roboty. Wyglądają realistycznie a nie jak w Lost planet - ostatni boss to porażka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW co ostatnio redaktorzy gram.pl mają z tym rozszyfrowywaniem? Przecież ani trailer CoD nie był żadnym rebusem/jakąkolwiek inną zagadką, ani też rosyjskie zapowiedzi nie były pisane szyfrem. Tylko rosyjskim :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Casual jeszcze łatwiejszy?... To teraz rozumiem, że przeciwnicy strzelający w Marcusa będą ginąć od własnych pocisków, bo one będą się odbijały od Fenixa nic mu nie robiąc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 17:18, Wilkv napisał:

Casual jeszcze łatwiejszy?... To teraz rozumiem, że przeciwnicy strzelający w Marcusa
będą ginąć od własnych pocisków, bo one będą się odbijały od Fenixa nic mu nie robiąc?
:P


A to dwójka jakaś prościutka była? Bo w jedynce mimo wszystko ginąłem dość często i to na Casualu :P. Niby nie przepadam za głupimi strzelankami, gdzie wbiega się w ogień wroga i nie zaprząta głowy różnorakimi bzdurami, a jednak i tak chyba za dużo bawiłem się w GoWie w berserkera :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie odstrasza zdjęcie w tym newsie?
Gdzie się podział mrok starych, dobrych, pierwszych screenów? Moim zdaniem to właśnie on tworzył Gearsy. Módlmy się, aby wynikło z tego coś dobrego, bo Halo: Reach ( przynajmniej beta ) nie wnosi nic imba, a fanboye PS3 już zacierają ręce, aby nas wyśmiewać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 14:40, Zaitsev napisał:

> Powiedziałbym, że powiedzenie jacy będą przeciwnicy też jest spoilerem
Powiedziałbym, że informacja o nowych rodzajach broni czy o pojazdach też jest. Ale wtedy
pojawia się pytania - po co czytać tego typu newsy?


To tak jak po co oglądać trailery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 17:47, Revanchist napisał:

A to dwójka jakaś prościutka była? Bo w jedynce mimo wszystko ginąłem dość często i to
na Casualu :P. Niby nie przepadam za głupimi strzelankami, gdzie wbiega się w ogień wroga
i nie zaprząta głowy różnorakimi bzdurami, a jednak i tak chyba za dużo bawiłem się w
GoWie w berserkera :P.


No właśnie sęk w tym że Casual w GoW2 był ultra banalny i tylko ludzie z czasem reakcji liczonym w minutach mogliby mieć problem. Więc boję się że Wilkv może mieć rację i wyjdzie taki "Prince of Persia z 2008r. jako strzelanka TPP" , do tego te podziemne torpedy. Już kombinacja chowanie się + regeneracja zdrowia wystarczała.

@Pile: doszukujesz się tutaj realizmu? :D to wszelkie easter eggs w grach nie mają sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 15:52, Pile napisał:

Z tego co wiem Sera nie jest planetą skolonizowaną przez ludzi z ziemi? Skąd niby ma
być ten tekst z 300? Niby że sami wymyślili?


No właśnie nie wiadomo bo np. w jedynce koleś w fabryce wspomina o nazistach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie wystrzałowo. GoW to jedna z najlepszych marek jakie kiedykolwiek powstały.
karolekx23x
Dokładnie tak. W tym przypadku chcieć to sobie możemy kupę albo siku. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epickie ? Miałem okazje pograć w obie części ale nie było Epickich momentów, ale wrażenie gra zrobiła jakieś na mnie no dobra Epickie to może były ilości krwi w obu częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No świetna wiadomość :D grałem zarówno, w jedynkę jak i dwójkę vs i w coopie i robiły naprawde niezłe wrażenie chyba kupie specialnie nowego x-boxa bo mój stary załapał rodd''a po 3 latach egzystencji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 15:52, Pile napisał:

Z tego co wiem Sera nie jest planetą skolonizowaną przez ludzi z ziemi? Skąd niby ma
być ten tekst z 300? Niby że sami wymyślili?

Wiesz, co znaczy pojęcie "easter egg"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 19:58, Vathored napisał:

Nie przesadzaj, kilka scen było epickich jak i wzruszających, fabuła też nienajgorsza
;))


wzruszających ? ja nigdzie nie płakałem :O, bardziej mi się chce płakać jak nie mogę zagrać w gre przez Je$#&y DRM xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 08:47, Henrar napisał:

> Z tego co wiem Sera nie jest planetą skolonizowaną przez ludzi z ziemi? Skąd niby
ma
> być ten tekst z 300? Niby że sami wymyślili?
Wiesz, co znaczy pojęcie "easter egg"?



Wiem. Jednak wolałbym realizm albo rozsądne wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie przejął chrupiącą grafiką ? Na exie konsolowym płynność do punkt pierwszy ;). Witamy w rodzinie blaszaków :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować