Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bohaterem Force Unleashed mógł być... Wookie

22 postów w tym temacie

Wooki mówią i porozumiewają się bez większych problemów z innymi rasami. To Chewbacca jest ewenementem, który ma wadę wymowy i nawet krajanie nie do końca go rozumieją.
Dużo ciekawsze jednak byłoby, gdyby główną postacią był przedstawiciel ewoków (te leśne pluszowe misie). W końcu skoro już była gra o przygarbionej, żabie jedi (Yoda Stories), to czemu nie o pluszakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście się nie przyjęło. Gdyby to było o jakimś innym mieszkańcu kashyk to jeszcze by przeszło. Dodatkowo liczyłbym na realizm i rzucanie ewentualnie żołnierzami imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jeszcze zrobią Force Unleashed w wersji PG dla dzieci. Po Wojnach Klonów można się wszystkiego spodziewać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? Był już Lowbacca, to innych Wookie-jedi być nie może? :P Jak dla mnie to wcale nie jest taki tragiczny pomysł, Wookie to mieszkaniec wszechświata taki jak każdy inny :P A z tymi dialogami to i tak nie poszaleli w TFU =_=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Właśnie spędziłem pół godziny mówiąc ci o tym, jak bardzo ważne są dialogi pomiędzy postaciami, a ty teraz dajesz mi pomysł na grę, w której główny bohater nic nie mówi"


A Gordon Freeman, to co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 20:37, Galder_Grasfiord napisał:

Wooki mówią i porozumiewają się bez większych problemów z innymi rasami. To Chewbacca
jest ewenementem, który ma wadę wymowy i nawet krajanie nie do końca go rozumieją.

? Mówisz to poważnie, czy przez sarkazm bo nie bardzo załapałem.
Wookiee jako rasa nie ma przystosowanych strun głosowych, żeby wymawiać słowa w mowie wspólnej. W EU był chyba tylko jeden przedstawiciel właśnie z "wadą" krtani która to wada umożliwiała mu mówienie we wspólnym.

I osobiście bardzo chętnie zagrałbym Wookiem w grze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no słabo mi. Toż ten tekst Lucasa ma już ze trzy lata! Był w jednym z pierwszych filmików wypuszczonych dobry rok przed premierą The Force Unleashed. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Eu było też parę Wookiech, które mówiły po swojemu a były rozumiane przez ludzi (Wookie z Kotorów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 08:59, Henrar napisał:

W Eu było też parę Wookiech, które mówiły po swojemu a były rozumiane przez ludzi (Wookie
z Kotorów)

A, w Kotory grałem dawno, dawno już. Osobiście mówiłem o książkach :). Zresztą, rozumienie przez ludzi, a mówienie we wspólnym to dwie różne sprawy. Ludzie mogli nauczyć się rozumieć język Wookieech, a nawet powiedzieć w nim parę słów (vide pierwsza z brzegu cała rodzina Solo i Skywalkerów ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 20:37, Galder_Grasfiord napisał:

Wooki mówią i porozumiewają się bez większych problemów z innymi rasami. To Chewbacca
jest ewenementem, który ma wadę wymowy i nawet krajanie nie do końca go rozumieją.
Dużo ciekawsze jednak byłoby, gdyby główną postacią był przedstawiciel ewoków (te leśne
pluszowe misie). W końcu skoro już była gra o przygarbionej, żabie jedi (Yoda Stories),
to czemu nie o pluszakach :)

z tego co pamiętam to w trylogi Thrawna, wyszło że Chewbacca nie ma wady wymowy tylko ten co oprowadzał ich miał wadę przez co był bardziej zrozumiały.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować