Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Crisis 2 to "Halo killer"

46 postów w tym temacie

Taaaa :D W Halo nie grałem, ale ja bym na miejscu twórców C2 tak hype''u sztucznie nie podkręcał. Crysis grą wybitną nie był, więc jak C2 okaże się rzeczywiście dobra, a zacznie się mowa o C3, to nie wtedy mam nic przeciwko przechwałkom. Teraz to trochę takie puste gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym rywalem będzie CS. On też jest grą typowo singlową z którą trzeba konkurować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co niedawno słyszałem od pana pisarza to Halo jest słabe. No to już wiem, czego w tym roku nie kupić. Halo i tak nigdy nie dorównają, a grafiką mnie nie przekonają (do dziś śni mi się FC2 kupiony tydzień, czy 2 po premierze). Zresztą tak jak Albii napisał następną grą może być CS ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest bląd ;). W Halo grałem tylko w jedynke no i jakos wielce widowiskowy nie był (PC) a crysis 1 mnie zachwycił grafiką i jednym poziomem w ktorym plywalo sie chyba (niepamietam) w jakiejs masci, no ale przyznam ze tak samo nie byl bardzo widowiskowy, najbardziej widowiskowe gry dla mnie z fps to Call of Duty i Medal of Honor(te starsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w żadną z gier ale wolę crisisa. Jest realistyczniejszy chociaż halo zdobyło o wiele więcej. Czeka nas pojedynek Halo Reach vs Crisis 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 21:25, ilpalazzo napisał:

halo jest beznadziejne, crysis1 bdb, wiec po co tak obnizac poziom? ale im pewnie chodzilo
o ilosc sprzedanych egzemplarzy

Nie ma to jak dobrze uargumentowana wypowiedź, dlaczego. Podaj swój gametarg zobaczymy ile grałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość z was nie miało nigdy do czynienia z Halo a szczególnie z Halo 3, który to jest dla xboxa 360 tym czym CS dla PC. Więc proszę szanownych geniuszy aby odnosili się do H3 a nie części pierwszej czy drugiej które były wydane na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również grałem w halo 1 i 2 na PC u kumpla i jak na tamte czasy to produkt był raczej marny. Może się nie znam, ale takie były moje wrażenia z rozgrywki.
Co do Crysisa to nie oczekuję od niego filmowego scenariusza, tylko ładnej oprawy graficznej, wspaniałej animacji, efektownych wybuchów itp. Ta gra ma urzec moje oko, a nie dusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 21:25, ilpalazzo napisał:

halo jest beznadziejne, crysis1 bdb, wiec po co tak obnizac poziom? ale im pewnie chodzilo
o ilosc sprzedanych egzemplarzy

Najlepiej jest tak powiedzieć, nie grając w żadną odsłonę halo a byciem dzieciakiem śliniącym się na grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 21:35, sirufok1987 napisał:

Co do Crysisa to nie oczekuję od niego filmowego scenariusza, tylko ładnej oprawy graficznej, wspaniałej animacji, efektownych wybuchów itp. Ta gra ma urzec moje oko, a nie dusze.

To wyjdź na podwórko. Taniej wyjdzie, a będziesz miał jeszcze bardziej realistyczne widoki niż w PłaczącejSiostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 20:40, BCG-pl napisał:

to nie przypadkiem crYsis a nie crIsis? nawet na screenie jest napisane przez Y

No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 21:30, Xjumpaytech napisał:

> halo jest beznadziejne, crysis1 bdb, wiec po co tak obnizac poziom? ale im pewnie
chodzilo
> o ilosc sprzedanych egzemplarzy
Nie ma to jak dobrze uargumentowana wypowiedź, dlaczego. Podaj swój gametarg zobaczymy
ile grałeś.


A pomyślałes że jednak większość ma nie podłączonego x-kloca? Więc jest możliwośc ze nawet jak by ci podal to byś...wiesz co zobaczył...

A tak na marginesie, co do twojego opisu to nie strasz, nie strasz bo sie zesr..wiesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować