Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Leave a message" - nowy trailer Medal of Honor

37 postów w tym temacie

Trailer chwyta, jeśli gra okaże się być taka jak ją malują marketingowcy to z chęcią zakupie. BTW pewno zDRMowana też będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kocham muzykę która była w tle.
Zgadzam się w 100% z przedmówcami. Chwytliwe! Zapowiada się bardzo dobrze. Zobaczmy co z tego wyniknie na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem jak trailer ma się do " wymagania od gracza czegoś więcej niż pociągania za spust". Na zwiastunie jest pokazany tylko desant żołnierzy wraz z myślami żołnierza skierowanymi ku rodzinie... że niby tego wcześniej w grach nie było !? Że gra zmusza do refleksji, że ma głębszą fabułę ? Bullshit! W grach wojennych już to się nieraz pokazywało.

EA Games. Challenge nothing.

EDIT. Poza tym widzę że propagandowy wydźwięk towarzyszący niemal każdej części MoH (poza pierwszą, tam jakimś cudem tego nie było) wciąż jest obecny. Znowu mamy gadkę jacy to Amerykanie są twardzi i niezłomni, że walczą za wspólne dobro. Nikt nie wspomina że po raz koleiny najechali na kraj, i to oni są najeźdźcą. O tym w grze na pewno nie będzie wspomniane.
Jestem też bardzo ciekawy zakończenia kampanii... wojna w Afganistanie ciągle trwa, ale w grze się tylko na tym kraju wzorują, nie zdziwiłbym się, gdyby w grze pokazano spektakularne zwycięstwo USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat jest:) Muzyka również bardzo przyjemna. Mam nadzieję, że będzie godnym konkurentem dla CoD i Battlefielda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to całe pożegnanie i muzyka "lekko" wzruszają, ale i tak gloria nieśmiertelnej i zawsze zwyciężającej armii amerykańskiej będzie na pierwszym planie, bo takie rzeczy sprzedają się najlepiej w USA. A ja takich rzeczy po prostu nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi się coraz ciekawiej, ale takie scenki już mnie nie ruszają. Wolałbym coś w stylu "wzruszającej scenki na polu walki". I tak jest dobrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna gra wywołała u mnie wzruszenie.
Brothers in Arms: Hell''s Highway.
Prawdziwie epicka, genialna opowieść.
Niedoceniana.
Co do trailera, klimatyczny i zapadający w pamięć.
Trailer jest ekskluziwem dla posiadających EA Koncisza, lecz wiadomo co zrobią kochani internauci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie wymagała tylko pociągania za spust,pewnie będzie i bieganie i wymiana magazynku.Nad czym tu tak się wzruszać?Jeden trailer i gra już miazga.Pewnie ten desant na końcu trailera jest po to by dać jedzenie innym,i zamiast strzelaniny będziemy karmili głodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny trailer. Muzyka buduje fajny klimat i przyjemnie się ogląda. Jeszcze jedna sprawa. Niektórzy z was mówią o konkurencji pomiędzy Bad Company 2, a Medal of Honor. Według mnie tu na rywalizację nie ma miejsca, ponieważ przecież Dice (studio odpowiedzialne za BC2) tworzy multi do nowego MoH. Czekam na tą grę jak najbardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wychodzi, kto jeszcze dzieciak, a kto już dojrzały. Dla tych pierwszych to nudnawy filmik, bo ani nikt nie strzela z karabinów, ani nie ma epickich wybuchów. W pełni Was rozumiem... Tyle, że ja dostrzegłem tu jeszcze historię, a raczej tragedię, jaką wiele rodzin z całego świata przeżyło naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daje rade. Chociaż nagłówek na gram.pl jest bardzo stronniczy i moze dlatego wiekszosc tutaj z Was jara sie tym jaki to on touching jest.

Pamietajcie, ze zwiastuny podczas kampani roznią się od tego co naprawde zobaczymy w grze... Czasami nienawidze PR za to... Za to, że jaram się jak dziecko czymś czego nigdy nie zobacze w grze:

http://www.gametrailers.com/video/empire-city-infamous/48515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 22:15, golic napisał:

Daje rade. Chociaż nagłówek na gram.pl jest bardzo stronniczy i moze dlatego wiekszosc
tutaj z Was jara sie tym jaki to on touching jest.


Nagłówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 22:15, golic napisał:

Pamietajcie, ze zwiastuny podczas kampani roznią się od tego co naprawde zobaczymy w
grze... Czasami nienawidze PR za to... Za to, że jaram się jak dziecko czymś czego nigdy
nie zobacze w grze:

http://www.gametrailers.com/video/empire-city-infamous/48515


Z trailerem inFamous za bardzo nie trafiłeś bo akurat prezentuje on większość epickich akcji jakie można zobaczyć w samej grze, bez żadnego większego ściemniania. Ale zgadzam się - zwiastuny do gier często są trochę zbyt "wypasione". Dlatego gdy widzę na trailerze, że postać/kamera zbyt naturalnie się porusza zaczyna się u mnie świecić lampka informująca, że developer chyba nie do końca chce być ze mną szczery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować