Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Leave a message" - nowy trailer Medal of Honor

37 postów w tym temacie

"I''ll be home soon" - No you won''t ;)

Meh, w seriach Medal of Honor i CoD były dwa momenty, które zapadają w pamięć: desant na Omaha Beach i szturm na Stalingrad z paroma nabojami w ręku (bez karabinu :D).

Może tu coś ciekawego wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z trailerami GoW''a jest nawet podobnie."Smutna muzyczka;(" sprawia wrażenie że gra będzie wymagała jakichś głębszych przemyśleń a fabuła będzie pouczająca/inteligentna od biedy.Jak jest w praktyce wszyscy chyba wiemy.
Ciekawe jak będzie z MoH''em.I tak nie mam zamiaru kupować tej gry,poprzednie części zraziły mnie wystarczająco,ale wątpię żeby gra faktycznie była taka poważna.Ew.będzie się kreowała na poważną ale wcale taka nie będzie(offc,nie dostrzegą tego rzeszę recenzentów którzy znów będą zachwalać "poważną" grę...).
Ale trailer robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 22:00, Mercuror napisał:

Dla tych pierwszych to nudnawy
filmik, bo ani nikt nie strzela z karabinów, ani nie ma epickich wybuchów. W pełni Was
rozumiem...

Chyba nie do końca. Ja wiem o co chodzi. Filmik ma poruszyć, bo kochający tatuś wyjechał na wojnę,zostawiając rodzinę. Tylko jak ma się to do tego, że gracz będzie coś jeszcze robił poza pociąganiem za spust ? To znaczy co, mam antycypować taktyczne przygotowanie do walki rodem z Rainbow Six na podstawie tego, że na zwiastunie żołnierz zapewnia rodzinę że nic mu się nie stanie ?
Już chyba ktoś podał tytuł jednej serii, która w każdej części poruszała, a nikt nie robił wokół niej szumu... Brothers in Arms. Jak ktoś chce refleksji, niech sięgnie po ten tytuł, a szczególnie po Hells Higway.
>Tyle, że ja dostrzegłem tu jeszcze historię, a raczej tragedię, jaką wiele

Dnia 05.05.2010 o 22:00, Mercuror napisał:

rodzin z całego świata przeżyło naprawdę...

Było się nie pchać na wojnę. Mnie tam już tragedia dzielnych amerykańców przestała ruszać. Znacznie bardziej rusza mnie tragedia ludzi którzy muszą się przed nimi bronić, mając znacznie gorszy ekwipunek i wyszkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sam tytuł filmiku mnie zaciekawił. W 100% zgadzam się(w sumie zanim przeczytałem, chciałem napisać podobne słowa) z wypowiedzią autora. Kolejna dobra końcówka roku się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 23:15, Darkstar181 napisał:

Chyba nie do końca. Ja wiem o co chodzi. Filmik ma poruszyć, bo kochający tatuś wyjechał
na wojnę,zostawiając rodzinę. Tylko jak ma się to do tego, że gracz będzie coś jeszcze
robił poza pociąganiem za spust ? To znaczy co, mam antycypować taktyczne przygotowanie
do walki rodem z Rainbow Six na podstawie tego, że na zwiastunie żołnierz zapewnia rodzinę
że nic mu się nie stanie ?

Damn, czy te gry do końca spaczyły Twój umysł? Skąd takie chłodne, wręcz złośliwe podejście?

Dnia 05.05.2010 o 23:15, Darkstar181 napisał:

Było się nie pchać na wojnę. Mnie tam już tragedia dzielnych amerykańców przestała ruszać.
Znacznie bardziej rusza mnie tragedia ludzi którzy muszą się przed nimi bronić, mając
znacznie gorszy ekwipunek i wyszkolenie.

Owszem, w pełni się z Tobą zgadzam. Tzn. nie w pełni. Mi szkoda zarówno żołnierzy amerykańskich, jak i Talibów, jak i żołnierzy Werhmahtu. Bo oni są tylko żołnierzami - oni przeżywają horror podczas gdy dowódcy siedzą sobie w bazach i wydają rozkazy. Niezależnie po której stronie się stoi, po tej stronie są przede wszystkim ludzie, a nie obrońcy/agresorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry trailer. Co się zaś tyczy łez, na razie u mnie wygrywa ICO - tydzień ryczenia mi zafundowało po obejrzeniu outra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 21:06, Sejo1 napisał:

Trailer chwyta, jeśli gra okaże się być taka jak ją malują marketingowcy to z chęcią
zakupie. BTW pewno zDRMowana też będzie...

Tak, nawet bardzo, aktywacja przez internet, straszne po prostu. No, chyba że EA użyje pomysłu Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cienki ten trailer jak guma od majtek... ot marketing sie zaczyna - czekam na jakies dialogi z gry czy normalne gameplaye prezentujace rozne elementy gry (zadne urywki polzlepiane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Treść jak najbardziej poruszająca, ale gorzej z realizacją. Rangersi bez spadochronów i z M4 w garści, wyskakujący z dwuwirnikowca kilkaset metrów nad ziemią, wyglądają komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny klimatyczny trailer i ogółem muzyka w tle miażdży.
No... ale tak ogółem to się nic nie dowiedziałem. Jakiś filmik ot co.
Bądź co bądź czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę was, co tu jest wzruszającego? Stale wykorzystywany motyw żołnierza, który nie wróci do rodziny. Spodziewałem się czegoś ciekawszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Beznadziejny...zupełnie nie podoba mi się.

mówi się trudno żyje się dalej. Mnie się podoba i już doczekać się nie mogę.:) <wow>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Grom faktycznie co raz bliżej jest do filmów. Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę w stanie "zadumać się" nad FPS-em, ale wszystko wskazuje na to, że Medal of Honor mnie do tego zmusi. Zapowiada się naprawdę poważna produkcja, która nie będzie wymagała od nas tylko i wyłącznie intensywnego pociągania za spust."

Tak mówisz, jakby kiedyś w grach tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Miła odmiana od rapersko-techniawkowych trailerów MW2 ^_^
Ciekawe jak będzie wyglądał następny trailer do Black Ops - odpowiedź na materiały MoH? Czy klimat Black Ops pójdzie bardziej w stronę Człowieka Demolki czy Plutonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy ta muzyka z trailera jest stworzona specjalnie na potrzeby trailera czy to może jakiś utwór podłożony do trailera? Bo z chęcią bym sobie kupił/ściągnął jeśli kupić nie można ów utwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować