Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska gry Alan Wake jednak bez DLC

69 postów w tym temacie

a taki dumny byłem z M$ a tu masz... po raz kolejny nie rozczarowali i się na nas wypięli :/ ja zamówiłem normalną edycję więc i tak mam to gdzieś... ale tu chodzi o zasady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Więc pieprzyć MS a szczególnie ich akcję Nie przerabiam Nie kradnę skoro nie potrafili dla nas załatwić takiej prostej sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratisowa wysyłka!!!!
łał!!!!
Łaskawcy!!!
Naprawdę pełen szacunek. Poproszę o chwilę na zastanowienie. Gdyby w Polsce działała pewna usługa, która to usługa w Polsce nie działa, to wtedy nie było by takich problemów...Mmmm tak. Mmmmmm. Ale nie działa. Dodatkowo ludzie, którzy porobili konta na obce kraje (tzw. "ambasadzorzy") pewnie w polskim wydaniu nie dostaną kodów na dlc. Mmmmm. Klawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi głównie o to, że Polska nie jest dla nich atrakcyjnym krajem. Piractwo kwitnie i nikt nie zaprzeczy. Fanów xboxa jest cała masa, do tego mają wszystkie gry, jakie wyszły na tą konsolę ;). Sam mam takich znajomych. Kiedy ich pytam: dlaczego X360 ? Bo nie trzeba kupować gier. Przekaz jest bardzo prosty. Mamy to, na co ciężko pracowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się było tego spodziewać tak więc już dawno zamówiłem swoją kopię z hmv.co.uk. Co najlepsze nawet z kosztami wysyłki wyjdzie podobnie co kupno w Polsce, a nie dostaje się upośledzonej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tolman19
a co ma gram.pl do Microsoftu? To, że wysyłają EK za darmo to tylko i jedynie ich dobra wola i chwała im za to. Microsoft potrafi dokopać leżącemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 14:12, Beechbone666 napisał:

Można się było tego spodziewać tak więc już dawno zamówiłem swoją kopię z hmv.co.uk.
Co najlepsze nawet z kosztami wysyłki wyjdzie podobnie co kupno w Polsce, a nie dostaje
się upośledzonej wersji gry.


dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było wiadome już od dawna - Polski oddział M$ sam sobie strzela w stopę. Ludzie kupią za granicą, ale do tych łosi to nie dotrze - niską sprzedaż w Polsce zrzucą (tradycyjnie) na piractwo

@palpatine,

Po każdym twoim poście jestem coraz bardziej przekonany, że Ty nie jesteś na tym forum ot, tak sobie, żeby coś sensownie skomentować. Ty jesteś tu w pracy. Choć trochę kiepsko Ci idzie - "marketing szeptany" w Twoim wykonaniu jest szyty tak grubymi nićmi, że nie sposób tego nie zauważyć:

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article289668/Piszesz_komentarze_w_sieci_Ile_ci_placa_.html

No to ile Ci płacą ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 14:11, palpatine napisał:

Chodzi głównie o to, że Polska nie jest dla nich atrakcyjnym krajem. Piractwo kwitnie
i nikt nie zaprzeczy. Fanów xboxa jest cała masa, do tego mają wszystkie gry, jakie wyszły
na tą konsolę ;). Sam mam takich znajomych. Kiedy ich pytam: dlaczego X360 ? Bo nie
trzeba kupować gier. Przekaz jest bardzo prosty. Mamy to, na co ciężko pracowaliśmy.

Może Ty i Twoi przyjaciele pracowali... Ja nie mam sobie nic do zarzucenia w tej sprawie. Grami wymieniłem się 2 razy, bo większość kupuję (nie lubię mieć porysowanych płyt) ewentualnie wymieniam się, gdy nie mam kompletnie w co grać, a nie chcę wydawać pieniędzy (w tej chwili mam taki okres, bo jestem też początkującym modelarzem, a początki są dosyć bolesna dla portfela).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Suchar12 - Microsoft potrafi dokopać leżącemu...
Gorzej.. potrafi jeszcze go obsikać i wmówić że to deszcz, co do wysyłki ładnie ze strony gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 14:12, Beechbone666 napisał:

Można się było tego spodziewać tak więc już dawno zamówiłem swoją kopię z hmv.co.uk.
Co najlepsze nawet z kosztami wysyłki wyjdzie podobnie co kupno w Polsce, a nie dostaje
się upośledzonej wersji gry.


Tak po za tematem: ile wynosza koszty przesylki z tego sklepu do Polski? Widze, ze maja w pre-orderze dostepna edycje kolekcjonerska StarCraft II i byc moze tam zamowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahhahaha! Czy nie widzicie OSTATECZNIE, ze M$ ma Polske w dupie? Ten rynek zbytu jest niedochodowy skoro zamieszczenie DLC na plycie w edycji kolekcjonerskiej przerasta ich o glowe? Tym sposobem pokazuja jak wazny jest dla nich Polski klient? Nie dosc ze nie ma Live''a to bezczelnie wycinaja elementy kolekcjonerskiej edycji!

Sram na takie traktowanie, ciesze sie ze nie mam tego klocścierwa, które nie dosc ze stwarza problemy to dodatkowo jest bezczelnie obcinane. Sa pewne granice gdzie konczy sie zapotrzebowanie na exy z X360 i w tym momencie ja mowie pas.

Ide do pierwszego lepiszego MM, kupuje pudelko ze zdrapka PSN za 200 zl. i robie wszystko co chce na czarnuli! A tu? Dno...

Narty frajerstwu, szczególnie M$, ktore bezczelnie pozbawilo mnie Alana na PC, jak i dodatkowo narty M$ Polska, które szcza nam na twarz mowiac ze to poranny orzezwiajacy deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 14:11, palpatine napisał:

Chodzi głównie o to, że Polska nie jest dla nich atrakcyjnym krajem. Piractwo kwitnie
i nikt nie zaprzeczy. Fanów xboxa jest cała masa, do tego mają wszystkie gry, jakie wyszły
na tą konsolę ;). Sam mam takich znajomych. Kiedy ich pytam: dlaczego X360 ? Bo nie
trzeba kupować gier. Przekaz jest bardzo prosty. Mamy to, na co ciężko pracowaliśmy.



To świadczy tyko o twoim wąskim polu widzenia i o twoim towarzystwie. Ja nie mam żadnego pirata i dobrze się z tym czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 14:49, golic napisał:

Hahhahaha! Czy nie widzicie OSTATECZNIE, ze M$ ma Polske w dupie? Ten rynek zbytu jest
niedochodowy skoro zamieszczenie DLC na plycie w edycji kolekcjonerskiej przerasta ich
o glowe? Tym sposobem pokazuja jak wazny jest dla nich Polski klient? Nie dosc ze nie
ma Live''a to bezczelnie wycinaja elementy kolekcjonerskiej edycji!


Żeby wsadzić to DLC musiałoby być już skończone, a wtedy spora część ludzi ściągnęła by z Polski (dziwnie to brzmi nie?), więc tak zrobić nie mogli. Jedynie mogli zrobić to po aktywacji daty, tylko, że jeśli Xbox nie jest podłączony do sieci to takie rozwiązanie nie przeszłoby, bo ludzie by sobie datę zmieniali, a zmiany daty zablokować się nie da, bo Xbox nie ma baterii i po odłączeniu go od zasilania data się resetuje.

Dnia 06.05.2010 o 14:49, golic napisał:

Sram na takie traktowanie, ciesze sie ze nie mam tego klocścierwa, które nie dosc ze
stwarza problemy to dodatkowo jest bezczelnie obcinane. Sa pewne granice gdzie konczy
sie zapotrzebowanie na exy z X360 i w tym momencie ja mowie pas.


To po co tutaj wlazłeś? Jeśli Cię to nie interesuje to wypad, a nie spamujesz. Zresztą nie wiem, gdzie stwarza problemy. Czyżby informacje z przed 3 lat?

Dnia 06.05.2010 o 14:49, golic napisał:

Ide do pierwszego lepiszego MM, kupuje pudelko ze zdrapka PSN za 200 zl. i robie wszystko
co chce na czarnuli! A tu? Dno...


Hmm wchodzę na allegro, gram.pl, czy jakikolwiek inny sklep kupuję zdrapkę na 2100 MSP lub golda i PATRZ DZIAŁA!

Dnia 06.05.2010 o 14:49, golic napisał:

Narty frajerstwu, szczególnie M$, ktore bezczelnie pozbawilo mnie Alana na PC, jak i
dodatkowo narty M$ Polska, które szcza nam na twarz mowiac ze to poranny orzezwiajacy
deszcz.


Idź się żalić gdzie indziej. MS Polska nic w sprawie kodów do gadania nie ma! MS USA mówi macie wyciąć kody i to mają zrobić. Jedyne co mogą robić to negocjować i tym razem i tak jest już lepiej niż było. Przynajmniej są dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować